dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 26 z 93
Pokaż wyniki od 501 do 520 z 1847
  1. #501

    Domyślnie

    Pan Artur i Kszysztof są to młodzi energiczni pracownicy z Wejherowa godni polecenia w branzy g/k róznych zabudów malowania szpachlowania i można sie z nimi potargowac.Super u mnie wykonali cały domek na czas Telefon do pana Artura 519-587-039

  2. #502

    Domyślnie Megabud

    Nie będę oryginalny na tej liście, gdy napiszę ciepłe słowa o firmie Megabud z Rumii. Wstawiali mi okna 3-szybowe, bramę garażową i drzwi wejściowe. Sprawna i miła obsługa, duże rabaty, fachowa ekipa instalatorów przekazująca praktyczne uwagi.
    Po po pewnym czasie od wstawienia moi tynkarze zauważyli niewielkie pęknięcie na ramie drzwi balkonowych. Zdjęcie wysłane do Pana Michała, właściciela i po kilku dniach firma wymieniła mi ramę na nową. Bez zbędnego narzekania, kręcenia nosem, szukania winnych.
    Jest wiele firm miłych dla klienta, który płaci. Ale tę, naprawdę dobrą i solidną, poznaje się po tym jak uwzględnia reklamacje. Drobne uszkodzenia mogą zdażyć się wszędzie i zawsze. Bardzo liczy się wówczas, czy fachowcy pozostawią inwestora samemu sobie, czy też jak w przypadku Megabudu, wystarczy jeden telefon aby sprawę załatwić.
    Polecam www.megabud.pl

  3. #503

    Domyślnie

    No właśnie. Prawdziwego fachowca poznajemy po jego stosunku do klienta , kiedy mu już zapłacimy. Patrz: czarna lista. Nie usterki są ważne, zawsze mogą się zdarzyc - tyko to, co z nimi robi "fachowiec". Ostrzegam na czarnej liście, szarą zostawiam dla siebie i chwalę tutaj. Konstelacja moich budowlanych gwiazd to: elektryk Karol Kolka z kolegą - pełen serwis, od alarmu, przez tetefon, internet, tv. Wykonanie doskonałe od początku do końca (opisy w skrzynce). Podczas trwania prac i po zakończeniu każdego z etapów zawsze odbierający telefony, pomocni, mili tel. 606 23 61 78 . Trafiłam na nich dzięki tym, którzy tutaj wyrażali swoje opinie i bardzo im za to dziękuję.
    Tynkarz (tynki tradycyjne cementowo-wapienne, wewnętrzne, maszynowe) p. Andrzej Krencki - świetne wykonanie, a jako premia, kiedy tylko trzeba wpada na chwilę, żeby obrobic parapety, które się trochę spóźniły, obrobic jakieś rurki po pracach hydraulicznych, sprawdzic czy tynki dobrze schną tel. 603 94 39 25
    Posadzki (wylewki) p. Marek Serafin (też tutaj znaleziony) - posadzki piękne aż miło popatrzyc, sympatyczny, fachowy, pomocny, ale co najważniejsze - uczciwy. Podczas szlifowania części posadzek nastąpiła awaria prądu, która niestety trwała kilka godzin. Na budowę przywieziono sprzęt spalinowy, ale czas transportu był zbyt długi i posadzka nie jest idealna (wizualnie dla laika jak ja - idealna). Przed zapłatą pan Marek dopytał mnie, co w którym pomieszczeniu będzie na podłodze (kafle, panele czy drewno), zrobił co trzeba było, czyli zastosował jakieś środki do utwardzenia w dwóch małych pomieszczeniach, gdzie będą kafle i poinformował jakie środki zastosował i dlaczego. Pod deski położy inny środek dopiero na zupełnie suchą posadzkę, bo deska jast bardzo wymagająca. Oczywiście ostatnia częśc płatności będzie dokonana po zakończeniu pracy. Gdyby mi nic nie powiedział, nie miałabym pojęcia, że coś jest nie tak, tel. 601 83 14 84. Dla porównania spójrz na czarną listę - szambo. Widzę, że jest nie tak, ale mam do czynienia z ... "fachowcem"
    Okna i brama garażowa Megabud p. Michał Michnowicz ( też tu odkryty) - przy próbie elektrycznego uruchomienia bramy pojawiły się problemy - reakcja natychmiastowa i wszystko hula tel. 501 22 87 41. Zero niepotrzebnie traconych nerwów i czasu, rzetelnośc, punktualnosc. Ktoś tutaj twierdził, że wysokie ceny. Posądza o autoreklamy. Zapraszam do siebie na budowę . Tu łatwo się zorientowac, co i jak jest wykonane i spotkac Inwestorkę, która ma z budownictwem tyle wspólnego, co przeżyła na budowie. A poza wszystkim, ta lista nie ma hasła najtańsi, tylko najlepsi. Każdy z nas ma prawo do porównań, negocjacji często owocnych i własnych wyborów. Byle było spośród kogo wybierac.
    Prace ziemne p. Mariusz tel. 694 93 01 02 - bardzo dobry sprzęt, precyzja wykonania, ostrożnośc (przy instalacjach ręczna robota) i świetny stosunek ceny do jakości.
    Już nie mogę się doczekac, żeby tu wpisac jeszcze jednego fachowca, ale jako, że robota jest duża, skomplikowana i wciąż trwa, a ja nie chcę zapeszyc. ... poczekam na finał. Życzę wszystkim (sobie również) tylko takich j/w wspomnień z budowy.
    Zawiodłam się tylko na jednej polecanej na białej liście firmie, więc dalej jej nie polecam, ale nie mogę im odmówic kultury. Cóż zawiedli podwykonawcy. Szkoda.

  4. #504
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Mariola11 W jakich rejonach pracuje pan koparkowy? Ja właśnie poszukuję kogoś sprawdzonego do zdjęcia humusu i wykopania ław.

  5. #505
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    poli1231

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    do stanu surowego z dachem bardzo gorąco mogę polecić pana Stasia Polaszek z redy 509-392-397 mądrze doradzi i jest bardzo solidny i stosunkowo tani na prawdę warto

  6. #506

    Domyślnie Re: Megabud

    Cytat Napisał Iwona&Jacek
    Nie będę oryginalny na tej liście, gdy napiszę ciepłe słowa o firmie Megabud z Rumii. Wstawiali mi okna 3-szybowe, bramę garażową i drzwi wejściowe. Sprawna i miła obsługa, duże rabaty, fachowa ekipa instalatorów przekazująca praktyczne uwagi.
    Po po pewnym czasie od wstawienia moi tynkarze zauważyli niewielkie pęknięcie na ramie drzwi balkonowych. Zdjęcie wysłane do Pana Michała, właściciela i po kilku dniach firma wymieniła mi ramę na nową. Bez zbędnego narzekania, kręcenia nosem, szukania winnych.
    Jest wiele firm miłych dla klienta, który płaci. Ale tę, naprawdę dobrą i solidną, poznaje się po tym jak uwzględnia reklamacje. Drobne uszkodzenia mogą zdażyć się wszędzie i zawsze. Bardzo liczy się wówczas, czy fachowcy pozostawią inwestora samemu sobie, czy też jak w przypadku Megabudu, wystarczy jeden telefon aby sprawę załatwić.
    Polecam www.megabud.pl
    kreatywność pozytywnych ocen, tej firmy ociekająca lukrem w każdej opini jest mocno zastanawiająca... czy przypadkiem nie przypadkiem zatrudniono tam forumowego klakiera do pracy nad PR

  7. #507

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikaa13
    Mariola11 W jakich rejonach pracuje pan koparkowy? Ja właśnie poszukuję kogoś sprawdzonego do zdjęcia humusu i wykopania ław.
    To rejon Miszewo,Banino, Chwaszczyno, Rębiechowo, Żukowo. Ogólnie powiat kartuski. Ale zawsze najlepiej zadzwonic, bo ja nie znam dokładnie jego okręgu. Wiem, że mieszka w Miszewie, a u mnie pracował w Baninie.
    Pozdrawiam,
    Mariola

  8. #508

    Domyślnie Re: Megabud

    Cytat Napisał FineWine
    Cytat Napisał Iwona&Jacek
    Nie będę oryginalny na tej liście, gdy napiszę ciepłe słowa o firmie Megabud z Rumii. Wstawiali mi okna 3-szybowe, bramę garażową i drzwi wejściowe. Sprawna i miła obsługa, duże rabaty, fachowa ekipa instalatorów przekazująca praktyczne uwagi.
    Po po pewnym czasie od wstawienia moi tynkarze zauważyli niewielkie pęknięcie na ramie drzwi balkonowych. Zdjęcie wysłane do Pana Michała, właściciela i po kilku dniach firma wymieniła mi ramę na nową. Bez zbędnego narzekania, kręcenia nosem, szukania winnych.
    Jest wiele firm miłych dla klienta, który płaci. Ale tę, naprawdę dobrą i solidną, poznaje się po tym jak uwzględnia reklamacje. Drobne uszkodzenia mogą zdażyć się wszędzie i zawsze. Bardzo liczy się wówczas, czy fachowcy pozostawią inwestora samemu sobie, czy też jak w przypadku Megabudu, wystarczy jeden telefon aby sprawę załatwić.
    Polecam www.megabud.pl
    kreatywność pozytywnych ocen, tej firmy ociekająca lukrem w każdej opini jest mocno zastanawiająca... czy przypadkiem nie przypadkiem zatrudniono tam forumowego klakiera do pracy nad PR
    FineWine, a ja się zastanawiam czy ty nie jesteś zazdrosną konkurencją. Coś tych twoich postów niewiele. Nie raczysz też zerknąc na to, że chwalących Megabud sporo różnych i że te same osoby mają dobre i złe doświadczenia z budów i takie sobie też. Odsyłam do czarnej listy.Wypowiadamy się na temat fachowców z różnych branż. Jeśli nie chcesz korzystac - odpuśc sobie. Ale pozwól może innym. Dla mnie to forum jest źródłem informacji. Tylko jedna firma polecana na białej liście mnie zawiodła i to też nie tak do końca. Za to z innymi miewałam różne jazdy, aż po czarną listę. Jestem na etapie wykończeniówki i kolejnych fachowców szukam właśnie tutaj.

  9. #509

    Domyślnie Re: Megabud

    Cytat Napisał FineWine
    Cytat Napisał Iwona&Jacek
    Nie będę oryginalny na tej liście, gdy napiszę ciepłe słowa o firmie Megabud z Rumii. Wstawiali mi okna 3-szybowe, bramę garażową i drzwi wejściowe. Sprawna i miła obsługa, duże rabaty, fachowa ekipa instalatorów przekazująca praktyczne uwagi.
    Po po pewnym czasie od wstawienia moi tynkarze zauważyli niewielkie pęknięcie na ramie drzwi balkonowych. Zdjęcie wysłane do Pana Michała, właściciela i po kilku dniach firma wymieniła mi ramę na nową. Bez zbędnego narzekania, kręcenia nosem, szukania winnych.
    Jest wiele firm miłych dla klienta, który płaci. Ale tę, naprawdę dobrą i solidną, poznaje się po tym jak uwzględnia reklamacje. Drobne uszkodzenia mogą zdażyć się wszędzie i zawsze. Bardzo liczy się wówczas, czy fachowcy pozostawią inwestora samemu sobie, czy też jak w przypadku Megabudu, wystarczy jeden telefon aby sprawę załatwić.
    Polecam www.megabud.pl
    kreatywność pozytywnych ocen, tej firmy ociekająca lukrem w każdej opini jest mocno zastanawiająca... czy przypadkiem nie przypadkiem zatrudniono tam forumowego klakiera do pracy nad PR
    Może po prostu to tylko solidna, uczciwa firma, podchodząca z szacunkiem do klienta. Budową zakończyłem ponad rok temu, dla mnie kontakty z Panem Michałem to nr 1 na liście wykonawców robót. Liczy sie nie tylko zamówienie, motaż, ale również pozniejszy serwis np. wypaczył się panel w gerdzie - jeden telefon do p. Michała - nie ma sprawy wymienimy i wymienili, miałem problem z drzwiami przesuwanymi - telefon i co... od ręki przyjechali i drzwi wyregulowane, a przy okazji kilka okien. To nie żaden lukier - ale rzeczywistość, nie wierzysz - zadzwoń, zamów i sam się przekonaj.

  10. #510

    Domyślnie Panele

    Polecam firme:
    WNĘTRZA Z KLASĄ Michał Matuszak
    ul.Nędzerzewska 14-16
    62-800 Kalisz
    Poland
    tel. 0-62 5977456, 7670282
    fax. 0-62 5977433
    GG: 4005622
    Skype: phupmaik
    ------------------------------------
    www.panele-podlogowe.eu
    www.wnetrzazklasa.pl

    Szybko, konkretnie i dobre ceny.

  11. #511

    Domyślnie Okna

    Parę osób już tu polecałam, bo dlaczego nie pomóc jeśli można
    Wczoraj przywieźli mi jeszcze dwa okienka na poddasze bo tak sobie dodatkowo ubzdurałam i przypomniało mi się że nie poleciłam mojej wspaniałej pani z obsłgi okienek a jeszcze lepszej ekipy montażowej to chyba była najsprawniejsza ekipa jaka miałam wstawili mi 6 sporych okien w jeden dzień z obróbkami itp. Cenowo dość przystępnie no co najważniejsze terminowo polecam kontakt 667880753 to bezpośrednio do pani z obsługi która doradzi i się wami odpowiednio zajmie pozdrawiam

  12. #512

    Domyślnie Poszukiwany solidny wykonawca od posadzek

    Witam.Poszukuję solidnych wykonawców posadzek.

  13. #513

    Domyślnie Re: Poszukiwany solidny wykonawca od posadzek

    Cytat Napisał dana531
    Witam.Poszukuję solidnych wykonawców posadzek.
    Pan Marek Serafin tel. 601 83 14 84

  14. #514

    Domyślnie Re: Poszukiwany solidny wykonawca od posadzek

    Witam.Poszukuję solidnych wykonawców posadzek


    posadzki pan Rafał 665 389 936

    Jeśli kogoś interesują tynki cementowe, godny polecenia Pan Marcin 515 837 421.

  15. #515

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzemian
    A ja polecam Zakład Usług Wodno-Kanalizacyjnych Franciszka Grablowskiego z Bojana tel. 058 676 00 20 kom. 603 642 014.
    Wykonał u mnie przyłącze wodne wg mojej ulubionej zasady "dobra jakość za rozsądną cenę".


    Zgadzam się z opinią szybko solidnie i łatwi całą dokumentację naprawde godny polecenia

  16. #516

    Domyślnie

    Cytat Napisał ELKA08
    Cytat Napisał krzemian
    A ja polecam Zakład Usług Wodno-Kanalizacyjnych Franciszka Grablowskiego z Bojana tel. 058 676 00 20 kom. 603 642 014.
    Wykonał u mnie przyłącze wodne wg mojej ulubionej zasady "dobra jakość za rozsądną cenę".


    Zgadzam się z opinią szybko solidnie i łatwi całą dokumentację naprawde godny polecenia
    ja rowniez jestem zadowolony z jakosci uslug

  17. #517
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Wykończenia wewnętrzne - płyty g-k, cekolowanie. Szybko, niedrogo, konkretnie:
    Zdzisław Rybajn tel. 0503-983-601
    Polecam.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  18. #518

    Domyślnie Re: Megabud

    Cytat Napisał FineWine
    Cytat Napisał Iwona&Jacek
    Nie będę oryginalny na tej liście, gdy napiszę ciepłe słowa o firmie Megabud z Rumii. Wstawiali mi okna 3-szybowe, bramę garażową i drzwi wejściowe. Sprawna i miła obsługa, duże rabaty, fachowa ekipa instalatorów przekazująca praktyczne uwagi.
    Po po pewnym czasie od wstawienia moi tynkarze zauważyli niewielkie pęknięcie na ramie drzwi balkonowych. Zdjęcie wysłane do Pana Michała, właściciela i po kilku dniach firma wymieniła mi ramę na nową. Bez zbędnego narzekania, kręcenia nosem, szukania winnych.
    Jest wiele firm miłych dla klienta, który płaci. Ale tę, naprawdę dobrą i solidną, poznaje się po tym jak uwzględnia reklamacje. Drobne uszkodzenia mogą zdażyć się wszędzie i zawsze. Bardzo liczy się wówczas, czy fachowcy pozostawią inwestora samemu sobie, czy też jak w przypadku Megabudu, wystarczy jeden telefon aby sprawę załatwić.
    Polecam www.megabud.pl
    kreatywność pozytywnych ocen, tej firmy ociekająca lukrem w każdej opini jest mocno zastanawiająca... czy przypadkiem nie przypadkiem zatrudniono tam forumowego klakiera do pracy nad PR
    Hmm Panie/Pani @FineWine. Ja też jestem usatysfakcjonowanym posiadaczem okien, drzwi i bramy garażowej ze wspominanej firmy. I niestety jest Pan/Pani w błędzie myśląc tak o tej firmie. Możliwe, że zdarzają się im wpadki, ale skala zadowolonych do skali narzekających mówi sama za siebie. Ja osobiście też miałem pewne uwagi podczas użytkowania okien, ale tak jak ktoś już pisał - wszelkie problemy rozwiązywane są na bieżąco, sumiennie i uczciwie. Każdy kto mnie pytał o okna, drzwi i bramę - polecałem Megabud i jak narazie to tak pozostanie. A Panu Michałowi i jego ekipie życzę dalszych sukcesów na rynku szkła i ram. Pozdrawiam Tomek z Bojana (bliźniak)

  19. #519

    Domyślnie

    OKNA OD JEZIERSKIEGO

    zamawiane w Białymstoku. Mimo sporej odległości żadnych problemów z dojazdem do pomiaru i montażu. W cenie regulacja, po wszystkich budowlanych pracach.
    są piękne 3-szybowe.

  20. #520

    Domyślnie

    A czy ktoś ma okna z firmy WITRAŻ OKNA kolo Białegostoku, ale zamawiane w firmie Styl z Żukowa?
    Oferta cenowa interesująca, parametry okienne nie najgorsze, a przede wszystkim okna w kolorze np dębu nie z okleiną tylko barwione w masie. Zastanawiam się jeszcze - mam trochę czasu do zamówienia, ale nie spotkałam się z nimi na forum.
    magda

Strona 26 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony