dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 50 z 93
Pokaż wyniki od 981 do 1.000 z 1847
  1. #981
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Aga1003

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    1

    Domyślnie

    Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim Pana Sylwestra Modzelewskiego z Bolszewa. Wyremontował mi całe mieszkanie (kafelki, szpachlowanie, malowanie i panele podłogowe), wszystko wykonane bardzo profesjonalnie, jestem bardzo zadowolona. Na miejscu pracy zawsze panował porządek, konkurencyjny cenowo. Konkretny, a do tego miły i sympatyczny. Tel 0 791 801 448 Szczerze Go polecam!

  2. #982

    Domyślnie

    Witam
    Czy ktos z Was slyszał o firmie KEDA z Rumi zajmuja sie pokryciami dachowymi od A do Z
    Bylem tam mam wycene, sama rozmowa ok , ale nie znam ani jedenj opini na ich temat.

    pzdr
    moj mail : [email protected] badz gg 8255998

  3. #983

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAG75 Zobacz post
    Kolbudzian to daj namiary na tego tańszego wykonawce chetnie skorzystam.
    OK, to polecam - pan Olgierd (Gdaniec jeśli dobrze pamiętam nazwisko), telefon 602 337 317
    robił mi ogrodzenie kute i jestem bardzo zadowolony - cena naprawdę przystępna a jakość bez zastrzeżeń

    jest z okolic Starogardu, ale robi w całym Trójmieście
    jeszcze gratis dostałem uchwyty na kwiaty i gratis pospawał fuszerki na balustradach innego wykonawcy

  4. #984
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Barbara1

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-381
    Posty
    1

    Domyślnie

    Chciałabym polecić Pana Janusza Pałuczaka - firma JTP Pałuczak tel. 501 212 956. Podczas remontu kamienicy wykonywał wylewki betonowe, ułożył płyty granitowe na posadzce oraz gresy na ścianach. Jest to fachowiec wysokiej klasy, bardzo solidny, rzetelny, uczciwy , przystępny cenowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości usługi - granitowe płyty są ułożone idealnie. Ponadto, powierzają prace Panu Januszowi nie musieliśmu się już o nic martwić, jest on osobą kulturalną i umiejącą sobe radzić z ludzmi - co było ważne w kontaktach z uciążliwymi sąsiadami. Pan Janusz jest rwnież bardzo kompetentny w kwestii przepisów prawa budowlanego i często pomagał nam również w tym zakresie. Oprócz tych prac zleciliśmy mu także inne - wymianę okna, klamek. Dzięki niemu doprowadziliśmy naszą kamienicę do wysokiego standardu. Szczególnie polecam usługi Pana Janusza zarządom wspólnot mieszkaniowych - z całego Trójmiasta .

  5. #985

    Domyślnie

    Tylko ślepiec nie zauważy że to "autoreklama" :/

  6. #986

    Domyślnie

    Witam ja w zeszlym roku stawiałem dom w stanie surowym otwartym i szczerze polecam Pana Romana Malaszyckiego i jego ekipe z Kębłowa numer tel.502572133.
    Nie odczułem ze budwalem dom moze jedynie tylko finansowo, bez problemowy człowiek, praktycznie wszystko załatwia sam, nie musialem jezdzic po składach za materałami , zamawiac gruszek z betonem , jezdzc po tartakach za drewnem , o co bardzo mi chodzilo. Za wybudowanie domu 140m2 z poddaszem uzytkowym i ciut skomplikowanym dachem wział 38 tys(robocizna) oczywiscie cena z polowy zeszłego roku uwazam ze to nie wygorowana cena porownujac do innych wycen gdzie kwoty byly od 42 do nawet 58tys za sama robocizne.
    moj mail : [email protected] badz gg 8255998

  7. #987

    Domyślnie

    No więc zakończyłem w 99 % budowę domku. (Budowa 15 km za Kartuzami)
    Mogę polecić:
    1. p. Romana z Bącza - wykonał cały domek z drewna jak również wykończenie piętra drzwi schody parapety itp. cena bardzo konkuręcyjna zawsze mozna się z nim dogadać na temat dodatkowych robót. 695855529 ps: w sobotę jadę zapłacić ostatnią ratę.
    2. p. Marcina Czaję firma Lansat za elektrykę i alarmy w całym domku oraz system monitoringu 600240570
    3. Firmę z Kolbud oddział Gdynia "Kominki Damps" za postawienie komina montaż wkładu i obudowanie kominka piaskowcem i marmurem - schludny szybko robi i sprzata po sobie . 6238304
    4. Firmę murarską z Sierakowic 668092141 za wymurowanie piwnicy, strop tynki - dobrze robią, jedyny minus to że niebardzo trzymają porządek na budowie.
    5. Firmę "Pokrycia dachowe Marek Szczęsny z Żukowa" 6817255 , 692522869
    6. Jak ktoś chce to polecam Studio Mebli Kuchennych "BIELICKI" u mnie zrobili całą kuchnie dodatkowo zakupili mi lodówkę, płytę grzewcza ,zlew wszystko zamontowali oraz podłączyli
    Chyba miałem ogromne szczęście bo jak narazie na żadnym wykonawcu się nie zawiodłem. (większość wykonawców miałem z polecenia znajomych)

    PS: Brakuje mi tylko kafelek w łazience i dlatego poszukuję dobrego fachmana - jak ktoś ma maniary niech podrzuci

  8. #988

    Domyślnie

    Poszukuję kogoś poleconego do pompy ciepła nie mogę nikogo tu znaleźć

  9. #989
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    amsz

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam,

    Po dotychczasowych pracach z czystym sumieniem mogę polecić:

    - ekipa budowlana Jerzego i Marcina Zakrzewskiego 607226455, budowa przebiegła sprawnie i szybko a do tego mogłem liczyć na fachową poradę. Jak sami mówią, każdą budowę traktują jak własną i było to zauważanle,

    - kierownik budowy Tomasz Pożarowczyk 502723754, sumienny, na budowie był zawsze kiedy trzeba, z pewnością to nie jest człowiek tylko od podpisów,

    - cieśla Piotr 507335324, fachowa robota, można liczyć na porady i weryfikację konstrukcji (u mnie eliminacja kilku słupów, mniejszy koszt wykonania, dodatkowe wzmocnienia).

  10. #990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia i Krzyś Zobacz post
    Poszukuję kogoś poleconego do pompy ciepła nie mogę nikogo tu znaleźć
    sprawdź www.dobresolary.pl - pompy też montują (nie wiem z jakim skutkiem, bo widziałem tylko ich instalacje solarne)

  11. #991

    Domyślnie

    Cytat Napisał belgrath Zobacz post
    PS: Brakuje mi tylko kafelek w łazience i dlatego poszukuję dobrego fachmana - jak ktoś ma maniary niech podrzuci
    pisałem już kiedyś: Grzegorz Fiszer, 501 299 927

  12. #992

    Domyślnie

    posadzki

    M. Serafin 601 831 484[/QUOTE]

    Upewnilbym sie jakiej klasy cement uzywala ekipa Pana Marka i czy w przyszlosci bedzie mozna przykleic do tej wylewki parkiet....u mnie niestety nie mozna bo wartwa wierzchnia jest slabej jakosci...

  13. #993
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar seboolba
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-340
    Posty
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAG75 Zobacz post
    posadzki

    M. Serafin 601 831 484
    Upewnilbym sie jakiej klasy cement uzywala ekipa Pana Marka i czy w przyszlosci bedzie mozna przykleic do tej wylewki parkiet....u mnie niestety nie mozna bo wartwa wierzchnia jest slabej jakosci...[/QUOTE]

    A jak samo wykonanie wylewek? masz moze jakies zdjecia?

  14. #994
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cytrynka81

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolbudzian Zobacz post
    pisałem już kiedyś: Grzegorz Fiszer, 501 299 927
    Czy mógłbys przesłać fotki wykonanej pracy przez p.Grzegorza. Z góry dziekuje

  15. #995

    Domyślnie

    Cytat Napisał seboolba Zobacz post
    Upewnilbym sie jakiej klasy cement uzywala ekipa Pana Marka i czy w przyszlosci bedzie mozna przykleic do tej wylewki parkiet....u mnie niestety nie mozna bo wartwa wierzchnia jest slabej jakosci...
    A jak samo wykonanie wylewek? masz moze jakies zdjecia?[/QUOTE]

    Samo wykonanie w miare ok tzn prosto bez wiekszych odchylen (brak foto) ale zazwyczaj wyceniaja za m2 z materialem i ten wlasnie material nie jest najlepszy pod parkiet...

  16. #996
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Można umówić się, że materiał sam kupisz, nie robią problemu.
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  17. #997
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar WIEDZMA
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Pruszcz Gdański
    Kod pocztowy
    83-000
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam szukam solidnej i w miare nie drogiej ekipy do tynkow wewnetrznych z okolic Pruszcza Gdańskiego.

  18. #998
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sledz98

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Lębork
    Kod pocztowy
    84-300
    Posty
    213

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia i Krzyś Zobacz post
    Poszukuję kogoś poleconego do pompy ciepła nie mogę nikogo tu znaleźć
    Ale co potrzeba? Masz już pompę i problemy czy chcesz dopiero kupić?
    170m2 użytkowej, 190 po podłodze. CO i CWU: Pompa ciepła Zirius M2-9
    Zużycie energii PC: 09-2010 - 369kWh, 10-2010 - 530kWh, 11-2010 - 590kWh, 12-2010 - 1019kWh, 01-2011 - 876kWh, 02-2011 - 868kWh, 03-2011 - 626kWh, 04-2011 - 300kWh, 05-2011 - 156kWh, 06-2011 - 155kWh, 07-2011 - 87kWh, 08-2011 - 85kWh, 09-2011 - 92kWh, 10-2011 - 306kWh, 11-2011 - 527kWh, 12-2011 - 727kWh, 01-2012 - 724kWh, 02-2012 - 974kWh, 03-2012 - 639kWh, 04-2012 - 510kWh. 05-07-2012 - 576kWh; 08-11.2012 - 1169kWh.

  19. #999

    Domyślnie

    Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    Ale co potrzeba? Masz już pompę i problemy czy chcesz dopiero kupić?
    jestem zdecydowany na pompe i kolektor pionowy , nie wiem tylko jaką pompę i kto dobrze mi ją dobierze i zamontuje łącznie z podłogówką odwiertów też jeszcze nie mam

  20. #1000

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia i Krzyś Zobacz post
    jestem zdecydowany na pompe i kolektor pionowy , nie wiem tylko jaką pompę i kto dobrze mi ją dobierze i zamontuje łącznie z podłogówką odwiertów też jeszcze nie mam
    Sprawdź tam: Aquatic, Lublewo, 58 691-70-11, aquatic24.pl
    Montowali znajomemu ( pompa chyba Buderus ).
    Pozdrawiam,

Strona 50 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony