dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 79 z 93
Pokaż wyniki od 1.561 do 1.580 z 1847
  1. #1561
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    alernikow

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Lębork
    Kod pocztowy
    84-300
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał s2weczka Zobacz post
    Witam i pozdrawiam wszystkich uczestników tego forum. Czy ktoś z Was miał lub ma doświadczenia ze współpracy z firmą budowlaną GREBA której właścicielem jest pan Marcin Laskowski. Jest to w zasadzie osoba polecona ale warto jeszcze poszukać innych opinii które potwierdzą (lub nie) że dokonuję właściwego wyboru. Będę budował w Redzie i z pewnością nie raz jeszcze zwrócę się z różnymi pytaniami odnośnie lokalnych wykonawców na różnych etapach budowy.
    Robił mi w zeszłym roku stan surowy otwarty. Zapraszam do kontaktu na priv lub na moja budowę Pozdrawiam.

  2. #1562
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Andyrum

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-108
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jeżeli ktoś poszukuje tynkarzy to mogę w pełni polecić Pana Radosława KRASOWSKIEGO z RUMI. Od samego początku pełen profesjonalizm. Szybki kontakt, pomiary, wycena. Bez żadnego przeciągania, spóźniania się i dziwnych wymówek. Jak już panowie przystąpili do tynkowania, dopiero można się przekonać o profesjonalizmie i zamiłowaniu do tej pracy. Tynki gipsowe utwardzane wyglądają u mnie jak po szlifowaniu. Można by było malować. W trakcie prac Pan Radek służył wieloma ciekawymi i praktycznymi radami. Po każdym dniu pracy panowie zostawiali porządek i zabezpieczali wodę (tynki były kładzione w lutym a woda była z kranu zewnętrznego). Bardzo podobało mi się również ich staranie o nieuszkodzenie stolarki okiennej i drzwiowej. Od razu przystępują do zabezpieczeń i w trakcie też bardzo uważają żeby nic się nie uszkodziło. Pracują spokojnie i systematycznie.
    Napewno nikt nie będzie miał powodów do narzekań. Polecam !!!!!

  3. #1563

    Domyślnie

    Cytat Napisał sezrg Zobacz post
    Witam. Prośba o polecenie firmy wykonującej przyłącza gazowe, wodne, kanalizacyjne jak również instalacje odprowadzenia deszczówki oraz wykonania drenażu fundamentów piwnicy.

    Z góy dziękuję.
    Przyłącza wod -kan bardzo sprawnie zrobił mi P. Grablowski, nie wiem jak z gazem i resztą - trzeba zapytać - tel. 603 642 014
    Jedna uwaga - nie jest najtańszy
    Ostatnio edytowane przez Kejt_R ; 17-07-2015 o 07:38 Powód: dopisek

  4. #1564

    Domyślnie

    Witam

    Poszukuję b.dobrej ekipy brukarzy z doświadczeniem przy układaniu kostki granitowej.Inwestycja(ok.300m2) w Bolszewie k/Wejherowa.Z góry serdecznie dziękuję.

    P.S.Wątek umieściłem też w "Grupie Budującej-trójmiasto i okolice..." ale minął tydzień i cisza ...

    Pozdrawiam Gorąco.

  5. #1565

    Domyślnie

    Witam,

    Poszukuje pilnie projektanta z wykonawca linii energetycznych okolice Koleczkowa. Chodzi o przygotowanie dokumentacjy z ycena na przesuniecie lini energetycznej z dzialki w 2 wariantach - przestawienie slupow oraz wkopanie kabla.

    Czt ktos sie zajmowal juz takim problemem i moglby pomoc? Z gory bardzo dziekuje.

  6. #1566

    Domyślnie

    Czy ktoś mógłby polecić solidnego wykonawcę do wykonania studzienki rozsączającej do drenażu wkopanego wokół domu?
    Poszukuję także sprawdzonej ekipy do wykonania szamba.
    Dom 210m2 z poddaszem użytkowym ,ściany porotherm dryfix 25 cm + 18 cm styro ,poddasze 25 cm wełny Ursa Gold, okna Oknoplast Platinium Evolution 3 szybowe, pompa ciepła NIBE 1245 12 kW odwierty 3 x 80m.

  7. #1567
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Seafarer

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Mosty
    Kod pocztowy
    81-198
    Posty
    4

    Domyślnie

    Szukam sprawdzonego i dobrego Dekarza okolice Trójmiasta, pilne.

    Z góry wielkie dzięki za pomoc.

  8. #1568
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    koneweczka

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-626
    Posty
    24

    Domyślnie

    Polecam dekarza Leszek Kotfas - 606 420 385 z Kielna. Konczyli mi dach ( dwuosobowa ekipa) dwa tyg temu . Dach 190m2 , dachowka ceramiczna, inst odgromowa, rynny , wyprowadzenie do podbitki ( do polozenia w pozniejszym terminie ). Panowie robili jak dla siebie , starannie , dokladnie , az milo bylo patrzec . Moge podeslac foto na priv.

  9. #1569

    Domyślnie

    Witam,

    Po 9 latach od zbudowania domu poszukuję kogoś kto poprawi mi balkony - zerwie to co jest i od nowa zaizoluje i położy płytki.

    Czy możecie polecić kogoś do wykonania tego niewdzięcznego zadania?

  10. #1570
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jakubL

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Borkowo
    Kod pocztowy
    80-180
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witam,

    Potrzebuje namiar na sprawdzona ekipe wykonczeniowa z hydraulikiem i elektrykiem.
    Jest ktos sprawdzony?

    Pozdrawiam,
    Kuba,

  11. #1571

    Domyślnie

    Cytat Napisał jakubL Zobacz post
    Witam,

    Potrzebuje namiar na sprawdzona ekipe wykonczeniowa z hydraulikiem i elektrykiem.
    Jest ktos sprawdzony?

    Pozdrawiam,
    Kuba,
    WItaj!

    Jednej ekipy na wszystko nie szukaj. Ja mogę ci polecić fachowców sprawdzonych na własnej skórze

    1. Wykończeniowiec p. JACEK 602-553-197 - kafle, ścianki, podłogi - itp. bardzo dokładny!

    2. Hydraulik p. TOMEK 798-198-919 - ogrzewanie, gaz, kotłownia itp. mega wiedza.

    3. Elektryk i aktomatyka p. Jerzy MIx system - elektryka, alarmy, automatyka 601-610-302 - miło i profesjonalnie

    Panowie pracowali u mnie, polecałem też znajomym.

    W razie czego pisz śmiało na priv,

    Wojtek,

  12. #1572
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ribert

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Rumia
    Kod pocztowy
    84-230
    Posty
    5

    Domyślnie

    Czy ktoś korzystał z usług http://www.aquainstal.pl/ jakieś opnie nic nie znalazłem konkretnego... Interesują mnie głównie instalacje grzewcze.

  13. #1573
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Czy ma ktoś aktualny numer do p. Tomka Gawędy ?

  14. #1574
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar symbor
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    okolice Gdańska
    Dzielnica
    Lublewo
    Posty
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał jakubL Zobacz post
    Witam,

    Potrzebuje namiar na sprawdzona ekipe wykonczeniowa z hydraulikiem i elektrykiem.
    Jest ktos sprawdzony?

    Pozdrawiam,
    Kuba,
    Mogę polecić firmę WOD-BUD. U nas wykonała instalację wod-can, gazową, CO w tym ogrzewanie podłogowe. Firma sprawna, szybka, rzetelna a ceny nie wygórowane. mieszkamy w naszym domu od stycznia 2014 i wszystko działa sprawnie i bez zarzutu.

    Elektryk to firma Progress Electric. Przewody położone pod laser. Prace przeprowadzone szybko i sprawnie. Ekipa bardzo rzetelna, pracowita z niesamowitą ilością pomysłów i rozwiązań. U nas wykonywali całą instalację elektryczną, TV, alarmową.

    Naprawdę mogę polecić te firmy z czystym sumieniem.

    Właściciela Firmy Progress Electric Pan Artura pozdrawiam i przepraszam, ze dopiero teraz znalazłam czas na dobre słowo
    Ostatnio edytowane przez symbor ; 26-05-2015 o 08:56

  15. #1575
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmm4

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-247
    Posty
    20

    Domyślnie

    Czy ktoś współpracował z firmą EKODOM z Wejherowa, firma P. Andrzej Adamiak.
    Za wszelkie info (pozytywne jak i negatywne) będę wdzięczny, gdyż szukam ekipy do SSO
    Jak możecie zarekomendujcie jakąś inną firmę
    Pozdrawiam

  16. #1576
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jakubL

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Borkowo
    Kod pocztowy
    80-180
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał symbor Zobacz post
    Mogę polecić firmę WOD-BUD. U nas wykonała instalację wod-can, gazową, CO w tym ogrzewanie podłogowe. Firma sprawna, szybka, rzetelna a ceny nie wygórowane. mieszkamy w naszym domu od stycznia 2014 i wszystko działa sprawnie i bez zarzutu.

    Elektryk to firma Progress Electric. Przewody położone pod laser. Prace przeprowadzone szybko i sprawnie. Ekipa bardzo rzetelna, pracowita z niesamowitą ilością pomysłów i rozwiązań. U nas wykonywali całą instalację elektryczną, TV, alarmową.

    Naprawdę mogę polecić te firmy z czystym sumieniem.

    Właściciela Firmy Progress Electric Pan Artura pozdrawiam i przepraszam, ze dopiero teraz znalazłam czas na dobre słowo

    Witam!

    Dzięki ale już wybrałem. Kontakt z hydraulikiem ok. Jak usługa zostanie zakończona to podpowiem kogo i czy warto było.... oby
    Z elektrykami jeszcze rozmawiam..........
    Wykończeniowiec.........hmmm temat rzeka.........

    Pozdrawiam,
    Kuba,
    Ostatnio edytowane przez jakubL ; 09-06-2015 o 14:14 Powód: błąd :)

  17. #1577

    Domyślnie

    Poszukuje sprawdzoną ekipe murarzy. Budowa w rejonie Pruszcza Gdańskiego. Jest do dokonczenia wymurowanie szczytów, wymurowanie ścian działowych. Zależy mi na porządnej ekipie. Dzięki z góry za namiary.

  18. #1578

    Domyślnie

    Witam, niedawno zakończyliśmy SSO i pokrycie dachu. I mogę polecić naszych wykonawców:
    SSO - IRKOM - Ireneusz Kohnke 506 850 987
    Dachówka ceramiczna, dach wielospadowy
    Artur Czaplejewski 505-677-955

  19. #1579

    Domyślnie

    ja z innej beczki, przyjmę ziemię z wykopu, bez gliny i gruzu, potrzebuje 5-7 wywrotek, Bojano

  20. #1580
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar BigDaddy
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-157
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    fantastyczna ta nasza biała trójmiejska lista, sam skorzystałem i jak na razie nie pomyliłem się.
    odwdzięczam się zatem namiarami które sam mogę polecić na dziś dzień:
    punktacja w skali 1-10, cena/jakość usługi/jakość kontaktu i obsługi inwestora

    geodeta (nie pamiętam imienia) - 662 003 492 (9/10/10)
    młode chłopaki, szybko i sprawnie, bez marudzenia

    stan surowy + więźba - Jar-Bud p. Jarek 504 199 182 (8/10/5)
    jakość budowy p. Jarka każde wybaczać inne złe strony

    rekuperacja - Rafał Bisewski 501 034 874 (10/10/10)
    100% zadowolenia

    kierownik budowy - Tomasz Pożarowszczyk 502 723 754 (10/10/10)
    tylko i wyłącznie, 1000 porad, na budowie był zawsze kiedy potrzeba i na prośbę, bez kręcenia nosem,

    wod-kan+podłogówka - WOD-BUD 605 566 790 (9/10/10)
    prawdziwi kaszubi w akcji, p. Andrzej to fachowiec jakich mało, rozwiązał problem z podłogówką aby ominąć DGP, pracowici, cały wod-kan zrobili w 2,5 dnia

    murarz/budowlaniec (drobne prace) p. Jan Stefanowski 602 742 153 (10/10/10)
    przesympatyczny i skromny, słowny i rzetelny

    elektryka. alarm itp - p. Artur 693-846-523 Progress Electric (?/10/10)
    młoda szybka, kompetentna ekipa - aż dziwne że nie siedzą w UK

    resztę dopiszę jak będę pewny opinii
    wszystkim życzę samych sukcesów

    dopisuję:
    wylewki anhydrytowe Lafarge - Grzegorz 519 537 126 - taniej niż Wolplan, który zresztą w Trójmieście ma kiepski kontakt

    Szambo - Tym Kan z Żukowa
    Ostatnio edytowane przez BigDaddy ; 14-08-2015 o 16:43

Strona 79 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony