dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 93
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 1847
  1. #161
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Siula

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    64
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Polecam geologa : MArcin Brus tel: 0501 766 220

    Ile geodeta bierze za wytyczenie budynku , moze mnie ktos poratowac informacją?

  2. #162
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie Re: Witam! ja też kupiłem na kiełpinie górnym w stanie sórow

    Cytat Napisał mkzibi

    ja mam niestety więcej roboty. Szukam po pierwsze kierownikabudowy a nastepnie ekip do:
    1. Elewacji
    2. Instalacji co, wod-kan, elektrycznej, gazowej
    3. Ściany działowe
    4. Tynki wewnętrzne.

    Jesli ktoś coś może polecić to bede wdzięczny. Poza tym mam pytanie. Czy ktoś kto składa oferte np. na wykonanie co zrobi mi kosztory s i pomoże rozplanować całą instalację czy musze to zrobić sam?
    moge polecic do-
    instalacji co,wod-kanu i gazu firme Desto tel. 6712961 lub 0696403853 ja zdecydowalam sie na te firme po znalezieniu ich na bialej liscie po czym sama dopisalam
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

  3. #163
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorbie
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    4.018
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    341

    Domyślnie

    500-700, jutro moge powiedziec ile od nas wezmie, bo jutro przyjezdza

    Cytat Napisał Siula
    Polecam geologa : MArcin Brus tel: 0501 766 220

    Ile geodeta bierze za wytyczenie budynku , moze mnie ktos poratowac informacją?

  4. #164
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Krzyzak
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    niedawno byl u mnie pan kominiarz, ktorego szczerze moge polecic

    Uslugowy Zaklad Kominiarski "KOMINIARZ"
    Roman Czapski
    503 061 100
    Pozdrowienia.
    Krzyżak - bo z Malborka

    Mitsumaniaki - www.mitsumaniaki.com/forum (wszystko o autach Mitsubishi)

  5. #165

    Domyślnie Re: Witam! ja też kupiłem na kiełpinie górnym w stanie sórow

    Cytat Napisał MiA & Wojtek
    moge polecic.....

    sciany dzialowe a ogolniej mowiac cala wykonczeniowka - Piotr Lewarski tel.0507736273
    Nie wiem czy pan Piotr ma już za dużo zleceń, bo ze mną się umawiał prawie 2 miesiące temu na cokół wokół budynku, był oglądał powiedział że wchodzi i mam nikogo innego nie szukać i tyle go widziałam
    Już nawet telefonu nie odbiera, no chyba, że dzwonię z innego numeru.
    Jak się przypadkiem dodzwonimy i pytamy kiedy będzie to ze zdziwieniem mówi, że przecież jego ludzie powinni u nas być
    Widać ma za dużo robót - ale wystarczy powiedzieć, że rezygnuje albo cokolwiek ...

  6. #166
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie Re: Witam! ja też kupiłem na kiełpinie górnym w stanie sórow

    Cytat Napisał KamaD
    Cytat Napisał MiA & Wojtek
    moge polecic.....

    sciany dzialowe a ogolniej mowiac cala wykonczeniowka - Piotr Lewarski tel.0507736273
    Nie wiem czy pan Piotr ma już za dużo zleceń, bo ze mną się umawiał prawie 2 miesiące temu na cokół wokół budynku, był oglądał powiedział że wchodzi i mam nikogo innego nie szukać i tyle go widziałam
    Już nawet telefonu nie odbiera, no chyba, że dzwonię z innego numeru.
    Jak się przypadkiem dodzwonimy i pytamy kiedy będzie to ze zdziwieniem mówi, że przecież jego ludzie powinni u nas być
    Widać ma za dużo robót - ale wystarczy powiedzieć, że rezygnuje albo cokolwiek ...
    hmmm strach juz kogokolwiek polecic
    u mnie sprawdzil sie super,nie moge zlego slowa powiedziec..

    i niestety juz moge powiedziec mowia nie chwal dnia przed zachodem slonca i maja racje
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

  7. #167
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Z czystym sumieniem moge polecic Pomorskie Centrum Kominkowe Interior z Redy
    aby wykonac kominek,firma "wpasowala sie" w nasz krotki pobyt na budowie.
    Pracowaly 2 ekipy,jedna podlaczyla wklad plus caly osprzet ze soba i kominem oraz wykonala "wykonczeniowke" obudowy i przykleila kamien,druga zajmowala sie robotami murarskimi..praca wykonana bardzo sprawnie i czysto,Panowie po pracy zabrali ze soba najmniejszy ociupinek pozostalego kartonika,kazdy skrawek plyty czy foli..
    Gdyby nie fakt,ze kominek stoi nie mozna byloby stwierdzic,ze byly wykonywane jakiekolwiek prace...tymbardziej murowane.
    Kominek jest dokladnie taki,jaki chcielismy..wykonanie perfekcyjne
    WIELKIE BRAWA !
    polecam !
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

  8. #168

    Domyślnie

    Witam poszukuję pilnie solidnego i niedrogiego kogoś od wylewek !!!!
    Natomiast ja mogę polecić pana od dachu pięknie i tanio wykonał mi daszek wiem że jeździ po pomorskim jak ktoś będzie potrzebował .........jeszcze raz prosze o namiar na wylewki pozdrawiam

  9. #169

    Domyślnie

    Jestem na etapie stanu surowego zamkniętego i mogę polecić następujących wykonawców:

    - Murarz Pan Polaszek 509-392-397, solidny, terminowy, kupi i przywiezie materiał, doradzi w sprawach budowy po prostu rewelacja!

    - Cieśla Pan Terman 605-659-393, j.w.
    Jeżeli weźmiecie Pana Termana, poleci Wam dekarzy. Ich dach jak na razie nie sprawia wrażenie ok (zobaczymy jak dach się zachowa po pierwszych wichurach i deszczach), niestety chamskość jaką zrobili na koniec roboty, definitywnie dyskwalifikuje tych Panów. Zaznaczam że Pan Terman jest rewelacyjny i są to dwie różne ekipy.
    Z tego co wiem, obaj Panowie mają zajęte terminy do końca roku

    - Elektryk Pan Weienr 505-020-798, również solidny, terminowy, kupuje materiały w hurtowni, tani i do tego sympatyczny, ma wolne terminy w tym roku.
    - Okna p. Michnowicz Megabud - marka znana już na tym forum Okna są naprawdę ok, obsługa rewelacyjna.


    Nie mogę polecić firmy ATOM, która zlała mnie pomimo kilku maila i telefonów, widać przerasta ich ilość zleceń.
    Jest jeszcze firma Desto, lecz w.g. mojej opinii robią wielką przebitkę na materiałach ale takie są prawa wolnego rynku

    Może ktoś ma namiar na fachowców od budowy najzwyklejszego płotu (podmurówka, słupki, naciągnięcie siatki) ?

  10. #170
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Krzyzak
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał hub75
    Może ktoś ma namiar na fachowców od budowy najzwyklejszego płotu (podmurówka, słupki, naciągnięcie siatki) ?
    Sprobuj tu:
    668 111 931 - dostalem namiar od kolegi, wiec jakosc niesprawdzona przeze mnie, ale mowil ze on jest OK
    Pozdrowienia.
    Krzyżak - bo z Malborka

    Mitsumaniaki - www.mitsumaniaki.com/forum (wszystko o autach Mitsubishi)

  11. #171
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał hub75
    Jest jeszcze firma Desto, lecz w.g. mojej opinii robią wielką przebitkę na materiałach ale takie są prawa wolnego rynku
    czuje sie zobowiazana wziasc Desto w obrone
    u nas koncza sytem co i wu wod.kan wprawdzie umowe mamy "na calosc" to z kilku ofert,ktore otrzymalismy ta byla w tych korzystniejszych cenowo...
    gdyby rzeczywiscie wysoko zarabiali na materialach to...za robocizne nie biora lub minimalnie a mnie akurat obojetnie w ktorym miejscu wykonania zarabiaja
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

  12. #172

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiA & Wojtek
    Cytat Napisał hub75
    Jest jeszcze firma Desto, lecz w.g. mojej opinii robią wielką przebitkę na materiałach ale takie są prawa wolnego rynku
    czuje sie zobowiazana wziasc Desto w obrone
    u nas koncza sytem co i wu wod.kan wprawdzie umowe mamy "na calosc" to z kilku ofert,ktore otrzymalismy ta byla w tych korzystniejszych cenowo...
    gdyby rzeczywiscie wysoko zarabiali na materialach to...za robocizne nie biora lub minimalnie a mnie akurat obojetnie w ktorym miejscu wykonania zarabiaja
    Taka jest moja opinia, nie biorę fachowców którzy ustalają cenę "na całość". Np w mojej wycenie jest pozycja "grzejniki z głowicami" i są wyszczególnione typy grzejników ale bez rozbicia na ceny tylko koszt całkowity tychże grzejników. Na grzejnikach był przebitka ok 30 - 40% w porównaniu do cen grzejników Purmo znalezionych w necie. Ale najbardziej "rozwaliła" mnie kwota 1600 zł za kanalizę w kotłowni i garażu. Dodam że rury poziome są już gotowe pod chudziakiem, wystarczy tylko zamontować kratki.
    Ceny robocizny jak na firmę mają niskie, lecz wystarczy poszukać na białej liście ludzi którzy zajmują się wod-kan i można znaleźć kogoś tańszego.
    Podkreślam, że jest to moja opinia dotycząca cen, Desto mogę pochwalić za szybką wycenę i dobry kontakt i w porównaniu do firmy ATOM wypadają bardzo pozytywnie

  13. #173
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Kazdy ma jakas strategie na budowe
    My mamy akurat taka,ze staramy sie ustalac cene za wykonanie a nie metry,punkty itp. przynajmniej mam od poczatku jasnosc ile bedzie mnie to kosztowalo..ale to moja taktyka i mnie odpowiada..
    Desto chwale i chwalic bede - za caloksztalt..podejscie do nas od samego poczatku,korzystna oferte,pomoc w wielu sytuacjach,kiedy spokojnie mogli powiedziec - to nie nasza dzialka i mieliby racje..za reagowanie na sugestie i nasze oczekiwania..za dotrzymywanie terminow i obietnic..za traktowanie nas jak ludzi a nie tylko inwestora - zrodlo zarobku...moge tak dlugo
    Desto znalazlam tu w Muratorze na bialej liscie i chetnie postawie dobra wodke temu,kto tego wpisu dokonal
    Naprawde zyczylabym sobie wspolpracowac tylko z takimi firmami..pewnie mialabym i mniej siwych wlosow i wszystkie noce przespane...nawet kosztem przebitki na grzejnikach 30 %
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

  14. #174

    Domyślnie

    Rozumiem, że miałaś już niejednego partacza na budowie i jesteś już siwiutka Ja jak do tej pory tfu, tfu, nie miałem do czynienia z partaczami przez których nie mógłbym spać, no jedynie dekarze których mieliśmy to chamy i prostaki ale od tego nie jestem w stanie posiwieć
    Pozdrawiam i życzę więcej ekip typu Megabud czy jak zachwalane przez Ciebie Desto.
    Megabud ma u mnie do zrobienia małą poprawkę, zobaczymy czy będą nadal tak solidni ..... ale ciiiiii Pan Michał tutaj często zagląda

  15. #175
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Chciałbym tylko poinformować, że uległy zmianie nry telefonów komórkowych w związku z czym niektórzy chcący się z nami skontaktować mogą mieć z tym kłopot.
    Nowe numery to 0605-848-430 i 0607-42-00-00.
    Dziękuję MiA za obronę.
    Hub - napisałem dlaczego nie robimy drobiazgowych wycen, ale jak widzę nie każdy chce to zrozumieć. W cenie np grzejnika jest nie tylko grzejnik i głowica (że nie wspomnę o tym jaka to głowica czy inny osprzęt).
    Pozdrawiam i życzę powodzenia na budowie.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  16. #176
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Krzyzak
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Ja z wielka przyjemnoscia do listy dopisuje:

    - hurtownia budowlana PATOKA - mile i ladne panie, ktore robia co moga by sprzedac ci materialy budowlane dobrej jakosci za przystepna cene (ciezko znalezc taniej); tel. 0 58 691 71 00 Lublewo Gdańskie, Wybickiego 58 (trzeba probowac sie dodzwonic, bo ciagle ktos dzwoni)


    - firma Piertrucha - kupilem tam parapety zewn. - b. szybko, ceny przystepne, uczynny pan przywiozl mi parapety z moje okolice bym nie musial sie przebijac przez Gdanskie korki; na stronie: http://www.pietrucha.com.pl/ jest lista dystrybutorow (w tym ten z Gdanska)


    - firma Budromat z Tczewa - taniej parapetow nie znalazlem, kupilem parapety wewnetrzne, b. mila obsluga, pan Grzegorz kompleksowo doradza; wyjasnil mi jak to wszystko mam zamontowac i jak dobrac szerokosc i dlugosc parapetow; http://www.parapety.pl/

    - instalacja gazowa - szybko i sprawnie, przy tym w miare tanio (bylo przed nimi 2 'fachowcow', ktorzy instalacje wewn. wycenili bez vat i materialow podobnie jak oni za komplet, czyli: instalacja wewn. z zaworami i skrzynkami w tym skrzynka na licznik, wykop, opinia o szczelnosci, wpis do dziennika budowy itp.); firma AMET, tel.: 558 43 11, Edward Kubawski;
    z tego co sie orientowalem, to p. Edward znany jest w gazowni i nie ma problemu z podlaczeniem instalacji zrobionych przez jego firme
    Pozdrowienia.
    Krzyżak - bo z Malborka

    Mitsumaniaki - www.mitsumaniaki.com/forum (wszystko o autach Mitsubishi)

  17. #177
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alimistrz

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    1

    Domyślnie SUPER EKIPA BUDOWLANA

    GORĄCO POLECAM EKIPE Z OKOLIC KARTUZ MARIANA KLEIN. OCIEPLILI MI BUDYNEK, WJAZD DO GARAŻU WYŁOŻYLI MI KOSTKĄ WSZYSTKO SPRAWNIE, SZYBKO I CZYSTO ORAZ DOKŁADNIE !!! SERDECZNIE POLECAM TĄ EKIPE. [/b]PODAJĘ NAMIAR NA PANA MARIANA TEL. 608260587

  18. #178

    Domyślnie Re: SUPER EKIPA BUDOWLANA

    Cytat Napisał alimistrz
    GORĄCO POLECAM EKIPE Z OKOLIC KARTUZ MARIANA KLEIN. OCIEPLILI MI BUDYNEK, WJAZD DO GARAŻU WYŁOŻYLI MI KOSTKĄ WSZYSTKO SPRAWNIE, SZYBKO I CZYSTO ORAZ DOKŁADNIE !!! SERDECZNIE POLECAM TĄ EKIPE. [/b]PODAJĘ NAMIAR NA PANA MARIANA TEL. 608260587
    Pan Marian chyba sam dokonał tego wpisu :

  19. #179

    Domyślnie

    Ocieplenie , układanie kostki słowem uniwersalny Marian, a dachy też robicie ? bo jak by co to mogę wam zlecić kilkanaście

  20. #180
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Krzyzak
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie Re: SUPER EKIPA BUDOWLANA

    Cytat Napisał hub75
    Cytat Napisał alimistrz
    GORĄCO POLECAM EKIPE Z OKOLIC KARTUZ MARIANA KLEIN. OCIEPLILI MI BUDYNEK, WJAZD DO GARAŻU WYŁOŻYLI MI KOSTKĄ WSZYSTKO SPRAWNIE, SZYBKO I CZYSTO ORAZ DOKŁADNIE !!! SERDECZNIE POLECAM TĄ EKIPE. [/b]PODAJĘ NAMIAR NA PANA MARIANA TEL. 608260587
    Pan Marian chyba sam dokonał tego wpisu :
    Pan Marian akurat u mnie tynkuje i po wykonaniu prac rowniez zamieszcze odpowiednia cenzurke. Co prawda mamy pewne problemy materialowe (wpisany na czarna liste Atlas sie nie wyrabia), ale mam nadzieje, ze ostatecznie calosc prac zakonczy sie OK.

    A tak poza tym, to najlepiej brac sprawy w swoje rece. Otoz z braku ekip SAM wykonalem nastepujace prace:

    - montaz stelazu pod sufit podwieszany
    - ocieplenie welna szklana (2 warstwy)
    - montaz oswietlenia
    - montaz paroizolacji, plyt g-k, szpachlowanie, szlifowanie, obrobka okien dachowych
    - ocieplenie tarasu na wykuszu, wykonanie szalunku i wylewki ze spadkiem
    - wstawienie drzwi wewnetrznych
    - montaz paneli podlogowych wraz z podkladem
    - montaz grzejnikow
    - montaz parapetow wewnetrznych
    - malowanie sufitow i scian
    - tynkowanie malych powierzchni wewnatrz
    - przygotowanie strychu (montaz podlogi z desek).

    Wszystkie te prace wykonywalem pierwszy raz w zyciu! To naprawde bardzo proste prace wymagajace znajomosci tylko kilku podstawowych kruczkow oraz czasu. Wiem, ze nikt obcy nie staralby sie tak bardzo jak ja dla siebie (chociazby przy ocieplaniu, bo sa miejsca trudno dostepne, gdzie trzeba barokowo przycinac welne).
    Narzedzia potrzebne do tego sa tanie i powszechnie dostepne. Procz wkretarki za Allegro za 240 zl kosztuja po kilka zlotych. Naprawde wszystkim polecam wykonanie pewnych prac samemu - satysfakcja gwarantowana. A ile pieniazkow w kieszeniu pozostaje (no i narzedzi na przyszlosc). Jedynie do montazu plyt g-k przyda sie pomocnik - bo ciezkie sa. Ale i na to jest sposob, bo z drewna posostalego po budowie mozna sobie zrobic podporki.
    Pozdrowienia.
    Krzyżak - bo z Malborka

    Mitsumaniaki - www.mitsumaniaki.com/forum (wszystko o autach Mitsubishi)

Strona 9 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony