dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 29
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 571
  1. #481

    Domyślnie

    Jasne, Prokuratura, CBA, Rzecznik Praw Obywatelskich i pewnie jeszcze Minister Spraw Zagranicznych otrzymali pismo od ciebie. Pewnie wysłałeś anonimowo bo dobrze wiesz, że więcej sam sobie szkody narobisz tym pismem aniżeli komuś innemu.
    Jakbyś był choć trochę bardziej "inteligentny", a swoimi wpisami niestety temu zaprzeczyłeś, to już dawno przestał byś występować jako reprezentant firmy DESTO z Rumii. Jak na razie to tylko kompromitujesz tę firmę.

    To jak, starczy odwagi aby się przedstawić co wymagasz od innych użytkowników???
    Ostatnio edytowane przez Crisiano ; 04-03-2014 o 22:35

  2. #482
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DiDi-beee

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Wiczlino
    Kod pocztowy
    66-666
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crisiano Zobacz post
    Jasne, Prokuratura, CBA, Rzecznik Praw Obywatelskich i pewnie jeszcze Minister Spraw Zagranicznych otrzymali pismo od ciebie. Pewnie wysłałeś anonimowo bo dobrze wiesz, że więcej sam sobie szkody narobisz tym pismem aniżeli komuś innemu.
    Jakbyś był choć trochę bardziej "inteligentny", a swoimi wpisami niestety temu zaprzeczyłeś, to już dawno przestał byś występować jako reprezentant firmy DESTO z Rumii. Jak na razie to tylko kompromitujesz tę firmę.

    To jak, starczy odwagi aby się przedstawić co wymagasz od innych użytkowników???


    Dziecinada.
    Sam piszesz pod super pseudonimem (a właśnie , czemu nie CR 7 ? , pewnie był już zajęty) a mnie próbujesz sprowokować do ujawnienia się i to na forum "Czarna lista wykonawców" .
    Za dużo naoglądałeś się amerykańskich filmów , hahaha , składam doniesienie z art. 49 – 54a i robie to anonimowo , hahahaha - dobre , a uwarunkowuje to tym że mój klient jest św. Mikołajem i w sumie to nie wiem gdzie mieszka ani nie znam jego dokładnych danych osobowych ale wiem że napewno ktoś taki istnieje. Hahahahaha , nie nie, wystarczy już tych poważnych tematów Cri - siano - to dlatego że mieszkasz w Sianowie ?

  3. #483

    Domyślnie

    Cytat Napisał DiDi-beee Zobacz post
    Widzę że na forum MURATOR i temu podobnych prawa łamane są bardzo nagminne , przypominam więc o prawach przysługujących osobom wymienionymn na tych forach w jakimkolwiek kontekscie o jego prawach - bez uzyskania uprzedniej ich zgody !!!

    § 5 "Prawa i Obowiązki" p. 1.1 , p. 2.3 / b) , p. 2.5 /b) , p. 2.6 PRZYPOMINAM o przysługujących prawach osobom i firmom tu wymienionym o ich prawach !!!!! Macie prawo złożyć doniesienia o złamaniu i naruszeniu praw odnośnie dubr osobistych i ujawnieniu danych osobowych osób trzecich bez uzyskania ich zgody do Rejonowej Prokuraturty !!!!
    Ktoś się tutaj trochę za mocno zagalopował w obronie dobrego imienia i użył (chyba z braku innych) nieprawdziwych argumentów.
    Dane firmy (nazwa, adres, właściciele, zakres działalności itp) i jej pracowników (ale tylko w zakresie związanym z wykonywaną pracą - czyli np. imię, nazwisko, stanowisko) są jak najbardziej jawne. Polecam zerknięcie do ustawy o swobodzie działalności i na stronę GIODO. Jeżeli zaś naszym zdaniem ktoś dopuścił się oszczerstw to najlepiej poddać to ocenie sądu. To samo dotyczy sytuacji jeśli ktoś narusza czyjeś "dubra" osobiste. Oczywiście można też złożyć doniesienie do "Prokuraturty".
    Ostatnio edytowane przez MaWi ; 13-03-2014 o 09:30

  4. #484

    Domyślnie

    To co tu się dzieje ostatnio to jakaś dziecinada. Panowie nie szkoda wam czasu na takie przeciąganie liny? Spotkajcie się, wyjaśnijcie sobie sprawę i tyle.

  5. #485

    Domyślnie

    Witam,
    po kolejnych doświadczeniach budowlanych do czarnej listy dopisuję polecaną przeze mnie wcześniej na białej liście firmę AMET S.C z Gdańska-Oliwy ul. Śląska 1.
    Jak się okazał całkiem przypadkiem znalazłem w moich zdjęciach z budowy zdjęcia instalacji gazowej na zew. budynku którą w/w firma wykonała.
    Poszli po bandzie bo nie zastosowali wg projektu budowlanego rur osłonowych na rurze gazowej na styku i w bezpośredniej bliskości z kanalizacją.
    Wykonali to przyłącze niezgodnie z projektem z prawem budowlanym i obowiązującymi normami.
    Mam wszystkie próby szczelności i oświadczenie ich kierownika budowy o prawidłowym wykonaniu instalacji i chyba gdzieś z tym pójdę bo trzeba tępić takich cwaniaków.
    ZBIGNIEW ZALAS z Koszwał ,ul. Spacerowa 880 123 709, 667 703 755 budował mi stan surowy otwarty. Wcześniej o nim nie pisałem chciałem dać mu szanse ale nie można.
    W stanie surowym poczynił masę błędów że nie sposób ich wszystkich wymienić.
    Wzywałem go raz po jakimś czasie gdy robili mi podbitkę aby poprawił mega krzywe krokwie na lukarnie i stawił się ale po odpowiednim piśmie i poprawił z wielką męką.
    Po zamieszkaniu w domu już po miesiącu a była to zima na dole ścianki kolankowej w sypialni w pustce nad garażem miałem mega przemarzanie i wiem doskonale że on w stanie surowym docieplał to miejsce styropianem ale widać że spaprał to najbardziej jak mógł.
    Oby nikt nie miał styczności z tym człowiekiem bo jest partaczem do potęgi przestrzegam stanowczo!
    SOSNOWSKI DAWID z Łęgowa k. Pruszcza Gd. 505 901 102 zajmują się wykończeniem poddaszy itp. Robili u mnie zabudowę i ocieplenie poddasza.
    Obiecał mi co zostało zapisane w umowie że nie trzeba będzie szpachlować całych płyt KG tylko ich łączenia i że nie będzie widać tych przejść.
    Zaufałem, odebrałem robotę w świetle dziennym ale niestety tu mój brak doświadczenia należało oglądać sufity i skosu pod halogenem co później zrobiłem aby zobaczyć że widać brzydkie fałdy, zgrubienia i pasma łączeń między płytami KG. Zostałem oszukany i wg umowy w/w pan nie dotrzymał jej zapisu. Naprawdę uważajcie na tego wykonawcę i nie dajcie się zwieść dobrą cena!!

  6. #486
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar C-u-b-e
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    71
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    [post usunięty]
    Ostatnio edytowane przez C-u-b-e ; 16-06-2014 o 13:38

  7. #487

    Domyślnie

    Przestrzegam przed firma Fantastyczne Ogrody. Wykonanie trawnika wielkości 1000m2 zajeło ponad 3 miesiace. Trawnik wykonany jest tragicznie. włąściciel jest polonistą i wogóle na robocie się nie zna. Jedynie jest dobry w gadce i chodzeniu naokoło po sąsiadach i obmawianiu że mu nie zapłaciłem. Wykonywał u nas na ulicy w tym samym czasie jeszcze jeden ogród i tak samo są niezadowoleni. W razie szczegółów zapraszam na priv
    NIE ZNACIE DNIA ANI GODZINY

  8. #488
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    n-ta

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-237
    Posty
    4

    Domyślnie

    Również nie polecam firmy pana Andrzeja Krenckiego.
    Tynki, za które zapłaciłam ponad 8 tys. (ok. 40 zł/m2) zaczęły pękać już w trakcie schnięcia. Pan Krencki przestał odbierać telefony odkąd powiadomiłam go o wadzie a pisemną reklamację zignorował. Stoję z remontem, bo spora część tynków jest do skucia.

  9. #489
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bob020

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-230
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Czy otrzymał Pan fakturę lub rachunek uproszczony ?

    Bez tego w sądzie raczej marne szanse...

    Bob020

  10. #490

    Domyślnie

    Witam.

    Poprawiam mój post sprzed paru lat nt. p. Zbyszka Kozłowskiego ze Straszyna. Robil u mnie podlaczenie wod-kan i na początku nie było za wesoło, choć w miare upływu czasu wszystko się poprawilo. Ostatnio miałem kłopoty z zapchana rura i pierwsza myśl, na jaka wpadłem to wlasnie p. Zbyszek. Szybka reakcja, sprawna obsluga, pelne zadowolenie.
    Polecam: p. Zbyszek Kozłowski tel. 501 387 405

  11. #491

    Domyślnie

    Ostrzegam wszystkich inwestorów przed wykonawca/budowlańcem:
    Usługi Ogólnobudowlane
    Usługi Transportowo Ślusarskie NIP 593-10-98-966
    Jarosław Gostkowski
    Kościelna 27 / 1
    83-032 Pszczółki
    tel. 517 385 531
    [email protected]
    Firma wyłudza pieniądze, nie dotrzymuje umów/terminów, nie robi poprawek, ucieka z budowy przed zakończeniem prac

  12. #492
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kamil_zzxx

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-180
    Posty
    1

    Domyślnie

    Uwaga na firmę:

    B &K Skład Budowlano-Opałowy
    http://www.b-k.pl/opal

    Nikomu tych oszustów nie polecam! Do naprawy było przeciekające okno dachowe. Pan przyszedł naprawił, zainkasował 1000zł. A jego 'naprawa' przeżyła jeden deszcz! Dalej przecieka. Pomimo danej mi gwarancji, nie ma kontaktu z tym oszustem. Nie odbiera telefonu! Koszmar jakiś. Nie polecam!

  13. #493

    Domyślnie

    z
    Ostatnio edytowane przez MarcinRepińskiOSZUST ; 25-11-2014 o 19:40

  14. #494

    Domyślnie

    z
    Ostatnio edytowane przez MarcinRepińskiOSZUST ; 25-11-2014 o 19:40

  15. #495
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.170
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarcinRepińskiOSZUST Zobacz post
    PRZESTRZEGAM!!! KnK Construction Marcin Rzepiński to OSZUST i KŁAMCA.
    Gość po oszustwie ukrywa się pod różnymi adresami w Kościerzynie lub Karsinie. Kierujemy sprawę do sądu - będziemy relacjonować przebieg na forach i wspierać innych oszukanych. Nigdy nie spotkaliśmy takiego bezczelnego, chamskiego kłamcy i oszusta.

    Mam nadzieję, że masz wyrok sądu potwierdzający oszustwo? W przeciwnym wpadku masz jak w banku pozew o zniesławienie, jak facet się dowie, co nawypisywałes.
    O oszustwie decyduje sąd wyrokiem - wyłącznie.

  16. #496
    Gos**c
    Guest
    Gos**c

    Domyślnie

    Odradzam!!!
    PolBud Usługi budowlane Dawid Baranowski tel. 502-076-513
    Przyjął zlecenie wykonania docieplenia budynku. Termin umówiony wiele miesięcy temu, wielokrotnie potwierdzany, nawet parę dni dni przed rozpoczęciem prac. Robota miała być wykonana na jesieni zeszłego roku. Niecałą godzinę przed rozpoczęciem prac wysłał maila, że odmawia wykonania usługi. Zostałem z nieocieplnonym domem przez całą zimę bo już była za późna aby ktoś inny wykonał
    Widzę, że znowu się ogłasza i szuka następnych jeleni. Odradzam.

    Firma budowlano remontowa Krzysztof Lejkowski tel.600-196-798
    Następny bardzo niesłowny pseudobudowlaniec. Miał wykonać taras zeszłej jesieni. Oczywiście mu się przesunęło. Zdarza się, pomyślałem. Umówiliśmy się na wiosnę. Koparka i beton po mojej stronie. Wszystko zamówione przed długim weekendem. Dzwonie do niego aby coś jeszcze uzgodnić i znowu przesuwa termin. Dwa miesiące temu ponownie uzgodniłem cenę, która była wyższa ale zależało mi na terminie co było warunkiem wykonania prac. Niestety oszukał mnie ponownie. Odradzam

  17. #497

    Domyślnie

    Nie polecam z całego serca pana Rutkowskiego (ani Roberta ani Arkadiusza) - sprawa będzie w sądzie za opieszałość, kłamstwa, mydlenie oczu i niedotrzymywanie terminów. Budowa przeciągnęła się o dodatkowy rok, zepsuł nam nerwów, zdrowia i straciliśmy przez niego dużo pieniędzy. Na prawdę - nie polecam, trzymajcie się od tego kombinatora z daleka!
    certyfikat kupiony, nie przedstawia żadnej wartości .
    Firma eko-domy drewniane z Przywidza
    http://www.eko-domydrewniane.pl/
    tel. +48 504 860 309
    Ostatnio edytowane przez teree ; 24-06-2015 o 07:01

  18. #498

    Domyślnie

    łaga hydraulik przodkowo!! Instalacja wciąż się zapowietrza, podejrzewam duże błędy w sztuce, do tego on sam nie widzi problemu. Obiecuję, że przyjedzie, po czym tyle go widzieli, do tego usilnie obarcza was winą za wykonaną przez siebie nstalację. Drogi, ale to był mój wybór, bo podobno polecany. Chciałem mieć święty spokój, a wydałem ponad 2 tys, żeby poprawić jego robotę, a i tak instalacja bulgocze. źle zaprojektowna instalacja i niewłaściwie dobrane średnice rur lubzły montaż - to diagnozy iinych hydraulik.
    Nie polecam!!!

  19. #499

    Domyślnie

    Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą ze stolarzem Dawidem Wenta i jego stolarnią z Gościcina . Po zainkasowaniu zaliczki dopadły go wszystkie plagi egipskie które najprawdopodobniej stanęły na przeszkodzie w wykonaniu i dostarczeniu zamówienia. Niestety zaliczki także nie zwrócił a telefon zamilkł - tzn. odpowiada tylko na nieznane numery.
    Polecam lekturę http://www.sprzedaj-dlugi.pl/index2....9&info=details

  20. #500
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    prejbisz

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-844
    Posty
    3

    Domyślnie KRENCKI kręci

    wpisuję na listę. Zresztą widzę, że to nie jest 1 wpis. KRENCKI jednym słowem kręci. Nie odbiera telefonów i nie pojawia się w umówionym terminie na inwestycji. Jeśli tak wygląda współpraca z tym pseudofachowcem to życzę mu powodzenia w dalszym funkcjonowaniu na rynku.

Strona 25 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony