dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Kominek

  1. #1

    Domyślnie Kominek

    Witam mam pewien problem z wyborem wkładu do kominka jakiej firmy polecają mi trzy Jotul, spartherm oraz nasz polski Tarnava jakie sa wasze doświadczenia i opinie i co ciekawe jak mi to zamontują to płace ponoć 7% vat ciekawe co, dzięki za pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Człowieku nie tylko Ty masz taki problem.Ja od kilku miesięcy przeglądam kominki w necie.Na placu boju pozostały tylko dwie firmy;Tarnava i Jotul.Wczoraj byłem w Białymstoku, w sklepie gdzie akurat mają oba rodzaje kominków, no i wrażenia takie;Jotula cechuje estetyka na wysoki połysk i solidność.Tarnava to niska cena, solidność wykonania wkładu i ...piękna prostota, która bardzo mnie zachwyciła.Także wybór został dokonany.Za cenę wkładu Jotula będę miał Tarnavę i wszystkie pierdółki do montażu i DGP.

  3. #3

    Domyślnie

    Za cenę wkładu Jotula będę miał Tarnavę i wszystkie pierdółki do montażu i DGP.
    AMEN

  4. #4

    Domyślnie

    torian,witam z Bojana apropo kominka,to ja mam polski od 2 lat i nie narzekam,www.kratki.pl i nazywa sie ZUZIA, ma atest na zeliwo.pozdrawiam
    ZBUDOWALEM KOLIBE-L

  5. #5

    Domyślnie

    Ja też przeglądałem internet i nie mogłem się zdecydować. W końcu pojechałem do sklepu i kupiłem całkiem co innego niż w internecie. Mianowicie we Wrocławiu wszystkie sklepy sprzedają SUPRĘ i tylko ją zachwalają jaka to ona niby dobra.
    Kupiłem najnowszy model wkładu który kosztował 3060 zł. ale utargowałem 10%. W kastoramie jest identyczny wkład za 2550 zł ale różni się tylko nazwą firmy a mianowicei WORDKAMIN (czy jakoś tak).

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rs6000

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    165
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    A ja z doświadczenia polecam wkład KFD. Ja mam taki : http://www.kfd.com.pl/produkty.php?k...ominkowe&id=46 Rozwiązania techniczne porównywalne w Jotulem a cena o niebo niższa. Naprawdę tym konkretnie ogrzewam 160 m2 i uwierzcie mi, ze jeśli nie przypilnuje dopływu powietrza to można saune w domu zrobic przy czym bardzo długo utrzymuje ciepło. Cóż, odsyłam do strony powyżej - tam wszystko pisze i nie jest to sciema bynajmniej. Zapraszam chętnych do siebie to zademonstruje jak się spisuje na żywo.

    Pozdro
    Sławek
    Testy wydajności są jak seks. Wszyscy chcą tego, każdy wie, jak to zrobić, ale nikt nie wie, jak porównać wydajność.

    Dziennik

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony