dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 34
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar agamuza
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    168
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie Opinie na temat Domowego Majdanu Agi i Piotrka.

    Domowy Majdan Agi i Piotrka wziął sie stąd, że nasza wieś to właśnie Majdan Pozdrawiamy wszystkich, którzy zechcieli coś skrobnąć, coś nam poradzić, jakoś skomentować nasze poczynania

  2. #2

    Domyślnie

    Hej Agamuza

    Czytałam wcześniej Twoje budowlane wątki i Twój dziennik też zamierzam czytać i śledzić Wasze postępy budowlane
    No i oczywiscie trzymam kciuki za Waszą budowę i wszystko co jej dotyczy
    Aha, a Wasz domek bardzo mi sie podoba- dobry wybór
    Dom ma nieduzą powierzchnię, a jednak mozna na niej zmieścić dwa mieszkanka

    Pozdrawiam
    Ania

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar K74
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.446
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    Będę kibicować i podpatrywać, bo nasze budowanie też się zaczyna wkrótce.
    Kasia
    Dziennik: 1 2 3 4; Komentarze: 18

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Bardzo fajny projekt - łączę się z Tobą w kwestii mieszkania z mamą (a raczej kochaną teściową, jej mężem i drugim synem - pomyśl, że zawsze może być gorzej

    Działeczka śliczna.

    Co do dołowania - nie licz na to forum - ono umie tylko podnosić na duchu. Skorzystam z Twoich informacji na temat rozbiórki - też mnie to czeka
    Plan rozbiórki: przyjedzie walec i wyrówna u mnie jest murowane

    A może bardziej Ci się opłaca ubezpieczyć i podpalić jak chałupa drewniana - ja jestem maksymalistką nie bierz tego na poważnie .

    Powodzenia - będę tu wpadać
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar agamuza
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    168
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Bardzo fajny projekt - łączę się z Tobą w kwestii mieszkania z mamą (a raczej kochaną teściową, jej mężem i drugim synem - pomyśl, że zawsze może być gorzej

    Działeczka śliczna.

    Co do dołowania - nie licz na to forum - ono umie tylko podnosić na duchu. Skorzystam z Twoich informacji na temat rozbiórki - też mnie to czeka
    Plan rozbiórki: przyjedzie walec i wyrówna u mnie jest murowane

    A może bardziej Ci się opłaca ubezpieczyć i podpalić jak chałupa drewniana - ja jestem maksymalistką nie bierz tego na poważnie .

    Powodzenia - będę tu wpadać
    Nefer - jak chcesz to ci mogę takie pisemko gotowe odnosnie rozbiorki wyslac na maila - gotowe mam A jesli chodzi o maly pożar - gdybym tylko miala odwagę
    Dzięki

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar agamuza
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    168
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał K74
    Będę kibicować i podpatrywać, bo nasze budowanie też się zaczyna wkrótce.
    A ja zerknę w twoje poczynania Ciekawa jestem, jak nam to pójdzie. Jestem na razie tylko lekko przestraszona, pełna euforii i ogólnie byle do przodu

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar agamuza
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    168
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania67
    Hej Agamuza
    Czytałam wcześniej Twoje budowlane wątki i Twój dziennik też zamierzam czytać i śledzić Wasze postępy budowlane
    No i oczywiscie trzymam kciuki za Waszą budowę i wszystko co jej dotyczy
    Aha, a Wasz domek bardzo mi sie podoba- dobry wybór
    Dom ma nieduzą powierzchnię, a jednak mozna na niej zmieścić dwa mieszkanka
    Pozdrawiam
    Od razu lepiej się czuję skoro wiem, że jednak ktoś to czyta... Dzieki za opinię na temat domku - bo mam nadzieję, że to właśnie TEN; tak czuję

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Oj moja ty Dobra Duszo - masz pisemko to dawaj - każda pomoc (łącznie z Bożą) mile widziana na priva na przykład : [email protected]


    A podpalić się może samo ... grill, piwo, - Sylwester - to była idealna okazja !!!! Jakaś zabłąkana petarda.. No, trudno. Było, niebyło trza rozwalać. A może jakiś bezdomnych wpuścić - drewienko by sobie wzięli i trochę złomu..... Fajnie mieć pustą działkę. U mnie też stoi reszta domu, który nigdy nie został "odebrany" bo się nadzorowi fundamenty nie spodobały. ALe cholerstwo naniesione jest na plany i "chałupa jaka jest każdy widzi" ... życie jest okrutne - może wysadzę "niechcący" na okoliczność resurekcji ? eeee za długo czekać . Może mocniejsza impreza ?????

    Moje Dobre Oczko ( w odróżnieniu od Oka Saurona) Cię obserwuje
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar K74
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.446
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    Aga, czy Ty się nie boisz budować w takim miejscu, wśród takich sąsiadów mam na myśli? Znam te wredne wsiowe baby (i dziady) jeszcze z czasów mojego dzieciństwa ... koszmar ciągnący się latami .
    Kasia
    Dziennik: 1 2 3 4; Komentarze: 18

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar agamuza
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    168
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał K74
    Aga, czy Ty się nie boisz budować w takim miejscu, wśród takich sąsiadów mam na myśli? Znam te wredne wsiowe baby (i dziady) jeszcze z czasów mojego dzieciństwa ... koszmar ciągnący się latami .
    Moi rodzice od 27 lat mają tam działkę - wsiowe burki już znają naszą moc Ponadto nasz sąsiad - ten fajny - jest prawnikiem, stworzyliśmy wspólny front Mogą sobie szczekac do woli, ale boją sie gryźć

  11. #11

    Domyślnie

    Hej!

    na początek dziękuję, że zajrzałaś do mojego dziennika budowy...

    widzę, że jesteśmy na podobnym etapie i z ciekawością będę śledzić dalsze postępy...

    działeczkę masz śliczną - jakoś nie mogę doczytać - tak z ciekawości gdzie ona jest?
    dużą masz powierzchnię?
    ja mam 1100m i marzy mi się śliczny ogród (choć nie duży, no ale na więcej nie stać)...

    z zainteresowaniem przeczytałam Twoje info o rozbiórce... tak się zastanawiam - u mnie na działce stoi mała stara drewniana szopa - czy jej rozbiórkę też będę musiała gdzieś zgłaszać?

    powodzenia i trzymam kciuki

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar agamuza
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    168
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał @nia
    Hej!

    na początek dziękuję, że zajrzałaś do mojego dziennika budowy...

    widzę, że jesteśmy na podobnym etapie i z ciekawością będę śledzić dalsze postępy...

    działeczkę masz śliczną - jakoś nie mogę doczytać - tak z ciekawości gdzie ona jest?
    dużą masz powierzchnię?
    ja mam 1100m i marzy mi się śliczny ogród (choć nie duży, no ale na więcej nie stać)...

    z zainteresowaniem przeczytałam Twoje info o rozbiórce... tak się zastanawiam - u mnie na działce stoi mała stara drewniana szopa - czy jej rozbiórkę też będę musiała gdzieś zgłaszać?

    powodzenia i trzymam kciuki
    Działka jest wielkości 3.650 m2 przy drodze na Lublin, 15 km od ronda Waszyngtona we wsi Majdan, sąsiedzkie wsi to Zakręt, Izabela, Góraszka - do lotniska mam 2 km i z działki widze pokazy lotnicze jak jest ten piknik w czerwcu; wszystko to w gminie Wiązowna, powiat otwocki

    Sama jestem zakochana w działce - całe dzieciństwo tam spędziłam Mi się marzy profesjonalny skalniak - uwielbiam... Zresztą widać na fotce mój mini skalniak, cudnie wygląda na wiosnę!

    Odnosnie rozbiorki - jesli masz na mapie geodezyjnej zaznaczoną ta szopę to musisz ją zgłaszać - ja musze nawet cholerną piwnicę - ziemiankę zgłaszać, która praktycznie się sama zasypała
    Dzięki za wizytę u mnie Nie spodziewałam się, że pisanie dziennika sprawi mi aż taką przyjemność Pozdrawiam!

  13. #13

    Domyślnie

    A mi sprawia przyjemność czytanie Twojego dziennika
    A działka piękna i duża Bedzie, gdzie sie ukryć przed wrednym sąsiadem

    Pozdrawiam
    Ania

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar agamuza
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    168
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania67
    A mi sprawia przyjemność czytanie Twojego dziennika
    A działka piękna i duża Bedzie, gdzie sie ukryć przed wrednym sąsiadem
    Pozdrawiam
    Dzięki, Aniu !

  15. #15

    Domyślnie

    Pozdrawiam i czekam na dalsze opowieści
    Ania

  16. #16

    Domyślnie

    agamuza,
    Działeczka śliczniutka ! Te wysokie świerki...drzewa...skalniaczek...a jaka duuuża Milutko tu u Ciebie.
    A ten projekt domku, to już na 100% ?
    Bardzo ładnie się wpasuje w ten krajobraz.

    Gratulacje z podjętych decyzji ! Fajnie, że założyłaś dziennik.

    Pozdrawiam

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar agamuza
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    168
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Adriano, projekt na 99,99 % bo czekam na warunki Z i Z... Mam nadzieje, że wszystko bedzie OK bo już bardziej dostosowanego i prostego projektu chyba nie znajdę, moim zdaniem; a urzędnicy mogą miec swoje wytyczne, tylko jakie?

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Dołączam się do gratulacji. Działka cudo i jaka duża- bogactwo.
    A ten budynek- jeśli jest murowany to myślę, że gruz przyda się do fundamentów. Sama mam na działce dużo gruzu. Początkowo mąż chciał się go pozbyć( tzn. przy zakupie działki prosić ówczesnego właściciela, by go sobie zabrał).Ktoś jednak doradził nam, by wykorzystać go właśnie na fundamenty.
    A jeśli chodzi o sąsiedztwo, to musicie rzeczywięcie stworzyć bardzo silny front przeciwko tym złym sąsiadom, bo jak usłyszą o becikowym (pewnie już usłyszeli) to wiesz, że tacy właśnie najszybciej się mnożą. (No bo dodatkowa forsa, a co?)
    Pozdrawiam i staję po Twojej stronie
    tabaluga1

  19. #19
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar agamuza
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    168
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Tabaluga, wielkie dzięki
    Gruz napewno zostanie wykorzystany - chociażby przy podnoszeniu terenu poniewaz mamy taka niecke w jednym miejscu i trzeba to wyrównac - więc koszty wywozu gruzu odpadły

    A jesli chodzi o tego typa - sąsiada: rano bylismy na działce porobić zdjęcia (wieczorem wkleję zimowe widoki do dziennika ) do rozbiórki i własnie spotkalismy naszego sąsiada... Będzie miał kolejne dziecko, trzecie... Już na TY z nim przeszlismy A raczej on z nami... Ale nie ma wyjścia, trzeba sie jakoś dogadać

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar andrzejka
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    8.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    216

    Domyślnie

    Hej witam
    Świetny projekt wybraliście sobie
    Kurcze bardzo mi sie podoba i jest super jak ma sie mieszkac z rodzicem

    Zapisuje sie do kluby kibicujących waszej budowie i trzymam kciuki
    JUż kiedyś raz zaczynałam czytac wasz dziennik ale nie doczytałam do końca więc powstrzymałam się przed wpisem do komentarzy a dziś nadrobiłam zaległości
    Mieszkanie z mamą ma na pewno wiele zalet tym bardziej, ze obecnie mieskzacie razem i świetnie sie dogadujecie
    Pozdrawiam

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony