dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie prenumerata dla wieloletniego prenumeratora

    W pewnym sensie będzie to o prenumeracie:
    1) Hasło do archiwum muratora wywalczyłem telefonicznie - właściwie mnie to nie dziwi, zapłaciłem tylko 1 zł - tanio - to nie może być dobrze Ale mam !!! Co prawda tylko 10000 kliknięć, ale zawsze - będę oszczędzał.
    2) Prezent od muratora - miarka - właśnie dziś przyszła przesyłka. Właściwie tu nie powinienem być zaskocony - za miarkę nawet złotówki nie zapłaciłem - więc... DOSTAŁEM PUSTE PUDEŁKO W KOPERCIE PRZYSŁANEJ POCZTĄ!!!! Gratuluję pomysłu. I nie chodzi mi o tą miarkę, bo mam do niej stosunek podobny jak od dziś do całego Muratora. Ale chodzi mi o to, że misię przykro zrobiło. Chyba lepiej, szanowna redakcjo, wszystko sprzedawać niż dawać takie prezenty. Obiecuję podobnie zapłacić za najbliższą prenumeratę muratora - obiecuję pieniądze wysłać w kopercie... A że ona będzie pusta - cóż uczę się - wszak murator to "Elementarz budowlany" Pozdrawiam - klient od roku 2001.

  2. #2

    Domyślnie

    własnie - moze to na poczcie ukradli?
    Takie rzeczy się zdarzają...
    Przecież nikt z redakcji nie przyniesie tej miarki w zębach, skad mogą wiedzieć czy zginie po drodze czy nie...
    Trini http://forum.erodzice.net/images/smiles/80.gif

    Pytanie przewodnie w każdym dniu...
    ... jak fachowców odróżnić od fahofcuf?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony