dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 51
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwiapsik

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    189
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    chętnie bym te zdjęcia zamieściła ,ale sama jestem nie techniczna i nie umiem a syn wyjechał .Ale jak wróci to przedstawię moje chałupę ,gdzie będą na starość kury ,koń może koza ..... )
    M.Grechuta
    Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy
    ......... święta ..... (

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    Jejku jak czytam o Waszych przeżyciach z tą ekipą budowlaną to aż sie włos na głowie jeży!!!!! Dobrze, że sie w porę zorientowaliście zanim nie zepsuli jeszcze bardziej Waszej budowy. Z niecierpliwością czekam co było dalej

  3. #23
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wilcza75

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Brrrr......
    Ciarki przechodzą jak czytam i słyszę takie hisotrie.
    Te miejscowe majstry....
    ale najgorsza w takich oddalonych od domu siedzibach, jest obawa czy miejscowym nie nadepnie się na odcisk, coś o tym wiem.

    No i szkoda że nie mieliście fachowców z polecenia.
    Mnie dotąd się udawało, ale właśnie nadejszła wiekopomna chwila i niedługo takowi wejdą na moją budowę...

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    Facio od płytek naprawdę przegioł !!!! No ale co tu teraz zrobić?? Zdzierać czy kupić dywany???? Sam byłbym w kropce.
    No i na dodatek ten kolejny imprezowicz!!!
    Podziwiam Was za cierpliwość

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwiapsik

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    189
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    I to jeszcze nie koniec "ATRAKCJI " Z fachowcami ....

    Mam w zanadrzu jeszcze jedną TRAGIKOMEDIĘ
    ŚMIESZNIE A ZARAZEM CIĘŻKO WSPOMINAĆ !!!!!!!!!!!!!!
    M.Grechuta
    Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy
    ......... święta ..... (

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwiapsik

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    189
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Nareszcie mam w swoim dzienniku jakieś zdjęcie naszej chaty na kurzej łapie!!!!!!!!!!!
    Możeta fotka bardziej zobrazuje rozmiary naszej małej inwestycyjki ale zato z jaaaaakiiiimi atrakcjami powstawała - to nadziwić się nie mogę !!!!!!!
    M.Grechuta
    Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy
    ......... święta ..... (

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    Właśnie obejrzałem Wasz domek
    Jest suuuuuuuuuuper
    Dziwne trochę te okna - każde inne ale przecież kto powiedział, że każde musi być równe? Tak przynajmniej jest ładnie i artystycznie.
    Nie rozumiem dlaczego chcecie zdrapać te zielone okna - mi się one bardzo podobają i pomalowałbym wszystkie na zielono. No ale ponoć o gustach się nie rozmawia więc będę nic sięcej nie mówię
    Jeżeli chodzi o bale podtrzymujące to pierwszy "patyczek" z lewej rzeczywiście mocno odbiega od pozostałych i zastanowiłbym się nad jego wymianą.
    A może macie jakieś zdjęcia w środku??? Chętnie bym, zobaczył jak domek się prezentuje wewnątrz

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Nieeee no....domek....jest......SUPER!!! Te bale, ten taras....miodzio!
    A co do ekip, ich imprezek to przydałoby się z panami porządnie pogadać a tymczasem trzeba delikatnie i dyplomatycznie.... Świetnie to rozumiem, też tak mam, że boję się, że się chłop obrazi a jego zemsta będzie o wiele bardziej dotkliwa niż moja reprymenda

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwiapsik

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    189
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Tej wiosny nastąpi wielkie otwarcie "Wichury".
    Mam nadzieję ,że do majowego pierwszego urlopiku wygonimy wszystkich fachowców szwędających sie po obejściu.
    Poswięcimy więcej czasu naszej chacie!
    Na dzień dzisiejszy brak jej "K"osmetyki ,Juz się nie możemy doczekać WIOSNY !!!! Jak wszyscy którzy zaczynają gospodarzyć - tak jak i Wy!
    Zdjęć też troszkę przybędzie dziękuję za mile opinie
    M.Grechuta
    Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy
    ......... święta ..... (

  10. #30

    Domyślnie

    Ale gapa ze mnie - czytam forum od dawna i dopiero teraz znalazłam "sąsiadkę". Bardzo ładny ten wasz domek, a taras - marzenie. Zielone okno bardzo mi się podoba, do tego zielone okiennice, drzwi - dlaczego chcecie je zmienić? Mam nadzieję, że limit kłopotów budowlanych już wyczerpaliście i teraz już pójdzie jak po maśle.
    Przeczytałam twoje wpisy w wątku o dojazdach i tak sobie pomyślałam, że skoro mam w domu wesołego 14-latka - to może będę mogła coś pomóc na kłopoty twojego syna???

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Witam!
    Po twoich opowieściach musiałam przeczytać dziennik - te wszystkie delikatnie mówiąc kłopoty mogłyby każdego zniechęcić do budowy, sporo przeżyliście, widzę teraz że ja nie powinnam narzekać, co mi się często zdarzało.
    Domek prezentuje sie nieźle, jestem za zielonymi oknami bo sama mam takie, generalnie do drewnianego domu pasuja mi najbardziej drewniane okna, a nie plastiki, ale zazdroszczę Wam zadaszonego tarasu u nas na razie będzie odkryty, może z czasem coś wykombinujemy.

    Pozdrawiam

    pisz dalej!
    Kasia

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwiapsik

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    189
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał beataj
    Ale gapa ze mnie - czytam forum od dawna i dopiero teraz znalazłam "sąsiadkę". Bardzo ładny ten wasz domek, a taras - marzenie. Zielone okno bardzo mi się podoba, do tego zielone okiennice, drzwi - dlaczego chcecie je zmienić? Mam nadzieję, że limit kłopotów budowlanych już wyczerpaliście i teraz już pójdzie jak po maśle.
    Przeczytałam twoje wpisy w wątku o dojazdach i tak sobie pomyślałam, że skoro mam w domu wesołego 14-latka - to może będę mogła coś pomóc na kłopoty twojego syna???

    Aj witaj mi witaj .Przepraszam za zwłokę z odpowiedzią ale dostęp do komputera to raczej w pracy..... w domu jestem ostatnim ogniwem które moze dostąpić zaszczytu dostępu ....syn , mąz, syn i JA .Pod warunkiem że nie zasne po drodze do krzesełka
    Jak milo czytać że jest ktos życzliwy tak blisko... Twierdza Modlin to przeciez ...kamieniem można dorzucić....
    Mieszkam tu juz 6 lat ale wciąż trudno nam się odnaleźć w tym miejscu (pięknym ) ale to tylko nocleg w tygodniu ,bo porót o 20.00 to ciut późno ..... Mieszkanko fajne -choć wymaga paru madyfikacji .Carskie domy nie maja ogrzewania - mam kominek ale to mało....
    Może coś o moim 14-latku co by kota w worku .... Ma na imię Przemek -hobby (nie orginalne) komputer i wszystko co z tym związane...samochody.... muzyka polski hip-hop i latynoska kubańska... marzy by zobaczyć Kubę... generalnie średnia krajowa - latem rower .... spacer z psami ....i jakoś słabo z tymi kolegami na miejscu.
    Może dlatego że nie gra w piłkę nożną.
    Ma słabą kondycję ,wina astmy oskrzelowej ,której się nabawił od kiedy mieszkamy w Twierdzy..... jest bardziej intelektualista niz koledzy z podwórka.Właściwie zniechęcili go wciąz wymyślając dziwne i niebezpieczne "zabawy" .A może cos z takie znajomości internetowej pozytywnego by wyszło . Samo to że mama na forum ...to bratnia dusza mile widziana.....
    M.Grechuta
    Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy
    ......... święta ..... (

  13. #33

    Domyślnie

    Czytam i oczom nie wierzę to mój życiorys i mój syn
    U mnie w domu też długa droga do komputera - syn, mąż, syn, mąż - no i ostatecznie ja (ale tylko na chwilę bo chłopaki już czekają za plecami)
    DALEJ: przeprowadziliśmy się tutaj 6 lat temu, ale ciągle czekam kiedy spakuję walizki i wrócę do domu - bo ciągle mi się wydaje, że ja tutaj tyko na chwilę.
    Mieszkanko takie sobie - ale nic nie robimy, bo czekamy kiedy w końcu będzie nas stać na rozpoczęcie budowy (działka Boża Wola pod NDM)_
    Mój syn - Radek : hobby - komputer, gitara, rock...latem rower, spacer z psem, trochę kumpli, ale niezbyt dużo - pewnie dlatego, że też nie jest fanem piłki nożnej- powód : częste choroby, skurcze oskrzeli, zapalenia krtani - a, co Ci będę pisać, przecież sama dokładnie to znasz.
    Tak, tak - intelektualista, ale bardzo wesoły i pogodny.
    Reszta stanu posiadania to: mąz, pies i dwa koty.
    Początki obiecujące, nie?

  14. #34
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwiapsik

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    189
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    OJ TO MOJAŚ TY MOJA ! Nie dość że blisko jesteś domem to i sercu jak by bliżej bo rozumiesz jakie rozterki mogę mieć ........
    Stan posiadania ....mąz .(fajny i pogodny -usposobienie biesiadne ) syn jak mowiłam uśmiechnięty jeszcze nie pryszczaty
    dwa psy - owczarek niemiecki i york (wiejska arystokracja bez kokardki)
    i JAAAAAAAAAAAaa naaaaaaj zwyklejsza polska baba.... kiepsko gotuję bo czasu brak ale wieś luuubię działka pod Płońskiem (ale to w dzienniku chyba pisałam ..... jak się okazuje skleroze też mam)
    Milo mi poznac czy masz na imię Beata - jeśli tak -- to ja też Beata !!!!!!!!!!!
    M.Grechuta
    Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy
    ......... święta ..... (

  15. #35

    Domyślnie

    Noo nie - Sylwia ty się nie możesz nazywać Beata.............. (a mój mąż też biesiadny )
    Teraz spadam do domku, ale musimy coś zorganizować -jakieś grilowe rozpoczęcie sezonu, czy co???
    Pomyślimy!

  16. #36
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwiapsik

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    189
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    może wieczorem na priva ! o której w domu - wolna jesteś
    M.Grechuta
    Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy
    ......... święta ..... (

  17. #37

    Domyślnie

    dobry wieczór Sylwiapsik

    Śladem mojej Katariny i ja "dorwałem" się w końcu w wolnej chwili do
    Twojego zacnego dzienniczka.
    Naaaprawdę - podziwiam Was za wytrzymałość...
    Jak pisałaś o dawaniu w mordę - patrząc przez co przeszliście to podejrzewam, że chyba nie skończyłbym tylko na tej części twarzy u fachowców.

    Czy możesz - jeśli to nie tajemnica - wrzucić może na priva nawet namiary na tą " wspaniałą " firmę która zaczynała?
    Chciałem zerknąć czy czasem nie mieliśmy jej może kiedyś w zamysłach - swego czasu sprawdziliśmy chyba ze 100 ofert firm budujących z bala, balunia i innych podobnych drewienek.

    Rozpatrywaliśmy również jako jedną z pierwszych tą firmę której nazwa zaczyna się na M - aczkolwiek były peeewne uwagi i odpuściliśmy

    pozdrawiam i czekam na cd

  18. #38
    Guest

    Domyślnie

    OK. to na priva- bo jak o nim pomyślę to aż mnie trzęsie....i nieparlamentarnych słów mogę używać.............
    Ale to nie koniec --PRZYGODY Z FACHOWCAMI OD SIEDMIU BOLEŚCI....
    nie piszę caaaaałej historii na raz - bo żlość we mnie taaaaaka i jak tak piszę i intensywnie j o tym wszystkim myślę to tak sie nakręcam negatywnymi emocjami .......................
    SPRZEDAć CHCIAŁAM ......................

  19. #39
    Guest

    Domyślnie odpowiedż do Wichury

    Cytat Napisał Anonymous
    OK. to na priva- bo jak o nim pomyślę to aż mnie trzęsie....i nieparlamentarnych słów mogę używać.............
    Ale to nie koniec --PRZYGODY Z FACHOWCAMI OD SIEDMIU BOLEŚCI....
    nie piszę caaaaałej historii na raz - bo żlość we mnie taaaaaka i jak tak piszę i intensywnie j o tym wszystkim myślę to tak sie nakręcam negatywnymi emocjami .......................
    SPRZEDAć CHCIAŁAM ......................
    COŚ SIĘ PROBIŁO - gość ze mnie ...............hmmmmm nie kumam

  20. #40

    Domyślnie

    hej
    może zapomniałaś się zalogować i od razu odpowiedziałaś...
    to czekam na priva ponieważ jeszcze nic nie doszło...dzięki Beata

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony