dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 104
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 2065
  1. #1021
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    KS1

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    6

    Domyślnie


  2. #1022
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar aniarafal236
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    23
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie Poommmoocccyy

    witam
    czy ktos moglby mi pomoc?
    nie mam zbyt duzo czasu by siedziec przed kompem i dumac jak wkleic zdjecia.Mam fotoalbum na onet.pl ale jak wklejam zdjecia to pokazuje ze format nie poprawny.Czy kto wytlumaczy mi co i jak zrobic krok po kroku?
    z gory wielkie dzieki

  3. #1023
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar MAJRA
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    108
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    40

    Domyślnie

    Aby dodać zdjęcie najpierw wpisz coś takiego: [img]*[/img]
    Potem wejdź na stronę swojego album ze zdjęciami (najlepiej otwórz w nowym oknie).
    Kliknij na wybrane zdjęcie, żeby było większe i potem kliknij na zdjęcie prawym przyciskiem myszy, wybierz właściwości i pojawi się odnośnik Adres (URL). Skopiuj cały ten adres i wklej go pomiędzy dwa kwadratowe nawiasy (tam gdzie wpisałam gwiazdkę, tylko pamiętaj aby* potem usunąć).

  4. #1024

  5. #1025
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar neti
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    287
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Kończę z fotosikiem
    A tu będzie próba wklejenia zdjęcia z imageshacka:

    [img][/img]

  6. #1026
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar neti
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    287
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Jest! Tylko że większe by się przydało....


  7. #1027
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar neti
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    287
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Normalnie jestem z siebie dumna hehe
    To niedługo ruszam z reaktywacją mojego dziennika.

  8. #1028
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie





    i baniak

  9. #1029

    Domyślnie

    Ja już też nie mam siły na fotosika, mimo że mu zapłaciłam. Założyłam na picassie, ale coś kodów nie daje. Może ktoś może mi pomóc czemu się nie wkleja? Przez ten znak zapytania? Z picasa nie ma szans na wklejenie?



    I jeszce takie kody dają, ale nie wiem co z nimi zrobić:

    <table style="width:auto;"><tr><td></td></tr><tr><td style="font-family:arial,sans-serif; font-size:11px; text-align:right">Od Skrzynka</td></tr></table>
    Rudy to nie kolor włosów, rudy to charakter.

  10. #1030

    Domyślnie

    Cytat Napisał mcmagda
    Ja już też nie mam siły na fotosika, mimo że mu zapłaciłam. Założyłam na picassie, ale coś kodów nie daje. Może ktoś może mi pomóc czemu się nie wkleja? Przez ten znak zapytania? Z picasa nie ma szans na wklejenie?



    I jeszce takie kody dają, ale nie wiem co z nimi zrobić:

    <table style="width:auto;"><tr><td>[img]http://lh5.ggpht.com/_BERp3P9_sIo/SaprCVj99lI/AAAAAAAAADE/LZLgCuKHHlw/s144/Podstawa%20-%20parter%20-%20dach%20dwuspadowy%20-%20izomentria.jpg[/img]</td></tr><tr><td style="font-family:arial,sans-serif; font-size:11px; text-align:right">Od Skrzynka</td></tr></table>

    ja zawsze biorę ten adres gdzie się zaczyna na http a kończy na jpg
    z twoich wybrałem taki (zaznaczyłem na czerwono) i wyświetla się to (czy o to chodziło)



    pozdrawiam
    TINEK
    Moja Marysia

    Dom z poddaszem użytkowym, ukończony i zamieszkały w 2012 roku, powierzchnia po podłogach 180, ogrzewane prawie 160 (po podłogach). Ściany silikat, styropian 15 cm, 0,38. Okna dwuszybowe, podłoga 12 cm 0,38. Poddasze, skosy 30 cm, sufit 45 wełny 0,39. Ogrzewanie: w 2019 roku nawrócony z ekogroszku, PC PW Nibe AMS 10-12, HK200S. PV 9,66 kWp

  11. #1031

    Domyślnie

    Sprawdzam:



    Jak zadziała to olbrzymie dzięki, bo mnie to już dziś strzela
    Rudy to nie kolor włosów, rudy to charakter.

  12. #1032

    Domyślnie

    Widzę, że się udało
    (i nie denerwuj się )
    pozdrawiam
    TINEK
    Moja Marysia

    Dom z poddaszem użytkowym, ukończony i zamieszkały w 2012 roku, powierzchnia po podłogach 180, ogrzewane prawie 160 (po podłogach). Ściany silikat, styropian 15 cm, 0,38. Okna dwuszybowe, podłoga 12 cm 0,38. Poddasze, skosy 30 cm, sufit 45 wełny 0,39. Ogrzewanie: w 2019 roku nawrócony z ekogroszku, PC PW Nibe AMS 10-12, HK200S. PV 9,66 kWp

  13. #1033

    Domyślnie

    Dzięki Denrwuję się na fotosika, bo chciałam mieć świet spokój i zapłaciłam i nic z tego nie mam.

    Ale proszę bardzo - chce tak grać fotosik to niech gra. Z zainteresowaniem będę oglądała statystki jak mu unique userzy i odsłony spadają. I g... na tym zarobią. Jak wprowadzają opłaty to niech chociaż jakość utrzymają.

    No, to se ponarzekałam, a teraz mogę wklejać - w ogólę widzę, ze ta Picasa jest fajna, bo się szybciej dodaje zdjęcia.
    Rudy to nie kolor włosów, rudy to charakter.

  14. #1034
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anetka7611

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    4

    Domyślnie

    test

    myślałam że nigdy nie będę umiała a tu proszę nauczyliście mnie wielkie dzięki

  15. #1035

  16. #1036

    Domyślnie

    próba[img][/img]

  17. #1037

  18. #1038

  19. #1039
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Yarecky
    Rysunek kliknij prawym klawiszem myszy ,właściwości- skopuj adres URL potem img wklej adres img


  20. #1040

    Domyślnie

    już do tego doszedłkem, dzięki

Strona 52 z 104

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony