dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 32 z 32
Pokaż wyniki od 621 do 629 z 629
  1. #621
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał boratom Zobacz post
    Bardzo mnie wkurza brak szacunku!
    Dla żywych! Dla zmarłych! Dla wartości! Dla tradycji!
    Mnie również, nawet jeśli inne wartości i tradycje mamy na myśli (a tego nie wiem).
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  2. #622
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... a mnie ostatnio najbardziej wkurzają idioci ... ponoć Bóg bardzo ich ukochał, dlatego stworzył ich ogromne ilości
    unde venis et quo tendis

  3. #623
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ... a mnie ostatnio najbardziej wkurzają idioci ... ponoć Bóg bardzo ich ukochał, dlatego stworzył ich ogromne ilości
    Myślisz, że to było celowe działanie znaczy kara ich dla otoczenia

  4. #624
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka Zobacz post
    Myślisz, że to było celowe działanie znaczy kara ich dla otoczenia
    Pojęcia nie mam zielonego
    unde venis et quo tendis

  5. #625
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Pojęcia nie mam zielonego
    Bo to przechodzi ludzkie (również zielone) pojęcie

  6. #626

    Domyślnie

    Że musze czekac na swój wymarzony domek

  7. #627

    Domyślnie

    Jak diabli wkurza mnie, że muszę pisać pracę magisterską, choć i tak to g... do niczego nie jest nikomu potrzebne i jest to tylko strata czasu, pieniędzy, drzew na papier i nerwów!!! Człowiek się męczy 5 lat, a na koniec jeszcze taki syf... grrrr

    A oprócz tego wkurzają mnie teście! Boże jakąż oni mają mentalność !!!

  8. #628

    Domyślnie

    A mnie wkurza to, że ludzie nie szanują innych, ich pracy, ich czasu, ich pieniędzy i wysiłku. Nie szanują ich rzeczy, niszczą je - z premedytacją!!!! Ja nie mogę zrozumieć, jak taki człowiek może spokojnie spać, nic sobie z tego nie robić???

    Jak można:
    - zniszczyć komuś baterię kuchenną, za którą ten ktoś zapłacił kupę kasy i palić głupa, że się tej baterii nie montowało - jak się montowało!!
    - porysować, zachlapać farbą nowe oprawy włączników i gniazdek (na które czekaliśmy ponad miesiąc i za które zapłaciliśmy tez niemało) - bo się nie chciało ich zabezpieczyć przed malowaniem, przed pracami naprawczymi ścian!!!
    - zdewastować komuś podłogę, bo się nie chciało jej zabezpieczyć odpowiednio i po prostu sprzątać???!!!! Pomimo, że kupowaliśmy folie bąbelkowe, kartony, folie zwykłe.... Ale nie,nie chciało się i teraz są dziury, rysy, plamy, farba...... MASAKRA!
    - porysować wylewkę baterii w łazience i kłamać, że nie jest porysowana!!!!
    - zamalować ruchome części wewnętrzne kratek wentylacyjnych aereco? i się tłumaczyć, że to nasza wina, bo chcieliśmy je pomalować z zewnatrz???!!!! A jak komuś zlecę polakierowanie samochodu i ktoś mi polakieruje go razem z silnikiem, to tez będzie moja wina???!!!!!! Bo co? Bo się komuś nie chce zabezpieczyć odpowiednio przed malowaniem????
    - zapaćkać farbą, tynkiem uszczelkę od drzwi wewnętrznych i śmiać się komuś w twarz, że się czepia????

    I "wisienka na torcie" - jak można zniszczyć celowo świeżo naprawione listwy przypodłogowe!!!!!!!????? Wykonawca 3,5 miesiąca nie umiał sobie poradzić z wykończeniem listw (zmasakrował je tragicznie), w końcu zgodził się, że weźmiemy kogoś, kto to wszystko naprawi i wykończy. Ten ktoś zrobił w 2 dni to, co tamten nie mógł przez tyle miesięcy. Były gładkie, ze aż śliskie - lustro po prostu. I co zrobił nasz "wysokiej klasy specjalista"? Gdy zostawiliśmy go w mieszkaniu, by zakończył rozpoczęte przez siebie prace, których nie udało mu się jeszcze dokończyć - naniósł na te listwy miejscowo szpachlę i porobił w niej dziury, wżery. Złapalismy go na tym, bo mąż zauważył mokre, białe, plamy na listwach, po zapytaniu o co chodzi, wykonawca smiertelnie obrażony (po prostu wystarszony) chciał natychmiast iopuszczać mieszkanie.


    I to mnie wkurza - brak szacunku dla innego człowieka, brak szacunku dla jego rzeczy. Wkurzają mnie oszuści, kłamcy i niszczyciele.!!!! WRR!!!!

    Może trochę się rozpisałam, ale nie mam miejsca, gdzie bym to z siebie mogła wyrzucić, a to, co by mi pomogło odreagować, odegrać się za te wszystkie zniszczenia, jest niestety zabronione przez prawo.

  9. #629
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Pogoda!
    Rzadko mi się to zdarza, ale od wczoraj pogoda wkurza mnie wyjątkowo! Przegięła!

    I ludzie, którzy twierdzą, że to wina rządu. Nie, żebym rządu broniła... Jednak, kiedy czytam, że gdyby to ICH rząd rządził, to na pewno by coś na tę pogodę poradził, to mi ręce opadają jeszcze niżej.

    No ale to się łapie pod odpowiedź "idioci", a ta już tu padała wiele razy.
    Ostatnio edytowane przez Agduś ; 17-05-2010 o 09:49
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 32 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony