dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 760
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 15187
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie Dziennik lidszu - komentarze

    Miło Cię spotkać w naszym klubie Ciekawie wygląda projekt Waszego domu, czekamy na relacje z placu budowy


  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Pisz pisz - będziemy obserwować i podtrzymywać na duchu
    Powodzenia
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie Re: Dziennik lidszu - komentarze

    Cytat Napisał anSi
    Miło Cię spotkać w naszym klubie Ciekawie wygląda projekt Waszego domu, czekamy na relacje z placu budowy
    anSi - bardzo dziękuję za miłe powitanie i za założenie komentarzy .

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Lidszu witajcie miedzy nami "budowlancami". Bardzo fajny dom macie, ciekawy i ładny.
    Czekam na ciąg dalszy...My tez kupowaliśmy działkę bez mediów, teraz wiemy dlaczego te z mediami są droższe...
    A zdradzisz nam skąd wzięło się takie nietypowe imię dla córci? Mi się strasznie spodobało.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Lidszu witajcie miedzy nami "budowlancami". Bardzo fajny dom macie, ciekawy i ładny.
    Czekam na ciąg dalszy...My tez kupowaliśmy działkę bez mediów, teraz wiemy dlaczego te z mediami są droższe...
    A zdradzisz nam skąd wzięło się takie nietypowe imię dla córci? Mi się strasznie spodobało.
    Och z tym imieniem, to była wojna z moim mężem . Skąd się wzięło ? Miałam w pracy koleżnakę o tym imieniu, która była naprawdę niesamowitą osobą (Inga - pozdrawiam cię serdecznie ). Kiedy dowiedziałam się, że będziemy mieć córeczkę od razu wiedziałam, że będzie nosić to imię . Mąż upierał się przy innych typu: Anna, Magda, Olga . One też są fajne, ale ja chciałam aby moje dziecko nosiło dość niespotykane imię tak jak ja (mam na imię Lidia ) ale jednocześnie nie jakieś bardzo wymyślne, tak jak to czasami się obecnie spotyka.
    Myślę, że się udało

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał lidszu
    Och z tym imieniem, to była wojna z moim mężem . Skąd się wzięło ? Miałam w pracy koleżnakę o tym imieniu, która była naprawdę niesamowitą osobą (Inga - pozdrawiam cię serdecznie ). Kiedy dowiedziałam się, że będziemy mieć córeczkę od razu wiedziałam, że będzie nosić to imię
    Piękne imię, zawsze marzyłam, że jeśli będę miała córkę, to nadam jej imię: Iga, Inga lub Irmina. Inga to wynik zauroczenia pewnym wierszem K.I. Gałczyńskiego. Lata lecą, a zauroczenie nie mija....Niestety, nie mam córki


  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Lidszu, dobrze, że sie upieralas przy tym imieniu. Jest piekne i na pewno nietypowe... Corka pewnie tez taka jest...

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar K74
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.446
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    lidszu, któż skleił ten domek z papieru? Świetnie wygląda . Podaj szczegóły wykonania, może też pobawię sie czekając na wiosnę .
    Kasia
    Dziennik: 1 2 3 4; Komentarze: 18

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał K74
    lidszu, któż skleił ten domek z papieru? Świetnie wygląda . Podaj szczegóły wykonania, może też pobawię sie czekając na wiosnę .
    K74 - ten model wykonała dla nas nasza architekt, więc niestety nie podam ci metody jego wykonania. Z tego co mąż mi podpowiada, to potrzebna do tego jest tektura i wycięte rzuty elewacji z papieru.

    Dla mnie osobiście jest to zbyt trudne do wykonania - nie mam kompletnie zdolności manualnych .

    Cytat Napisał Zeljka
    Lidszu, dobrze, że sie upieralas przy tym imieniu. Jest piekne i na pewno nietypowe... Corka pewnie tez taka jest...
    Oj jest, jest

  10. #10
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nika.j

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    373
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    110

    Domyślnie

    Witaj,
    bardzo fajny rozkład domu, mnie się marzył taki domek : salon, jadalnia, kuchnia i gabinet na dole reszta na górze, ale niestety finanse kazały nam wybrać inny. Gratuluję wyboru i życzę powodzenia i wytrwałości przy budowie.

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    anetmar

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    445
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie

    Dom jak się patrzy
    powodzenia przy realizacji!

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Ponieważ jestem wileką entuzjastką tego projektu będę sledzić budowę.
    Powiedzcie czy tylko mnie nie otwieraja się zdjęcia? Może musze coś w kompie uzupełnić?

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Ale masz piękne schody !!!! Czad ! Musisz je zrobić jakoś pięknie. Twój dom będzie na pewno bardzo wygodny - chyba warto było poczekać ten rok aż się "wykluje"
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Ale masz piękne schody !!!! Czad ! Musisz je zrobić jakoś pięknie. Twój dom będzie na pewno bardzo wygodny - chyba warto było poczekać ten rok aż się "wykluje"

    Nefer
    - bardzo ci dziękuję . Schody zamierzamy zrobić tak, iż trepy będą drewniane (najprawdopodobniej merbau), a podstopnie wyłożone kamieniem. Zobaczymy co nam z tego wyjdzie, a co najważniejsze, czy wyrobimy finansowo

    Dom jest ładny - bardzo wszystkim dziękuję za słowa uznania - ale coraz bardziej się boję, że będzie kosztować fortunę

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał lidszu
    Cytat Napisał Nefer
    Ale masz piękne schody !!!! Czad ! Musisz je zrobić jakoś pięknie. Twój dom będzie na pewno bardzo wygodny - chyba warto było poczekać ten rok aż się "wykluje"

    Nefer
    - bardzo ci dziękuję . Schody zamierzamy zrobić tak, iż trepy będą drewniane (najprawdopodobniej merbau), a podstopnie wyłożone kamieniem. Zobaczymy co nam z tego wyjdzie, a co najważniejsze, czy wyrobimy finansowo

    Dom jest ładny - bardzo wszystkim dziękuję za słowa uznania - ale coraz bardziej się boję, że będzie kosztować fortunę

    Oj tak - merbau - u mnie też ale + kamień to super pomysł Będzie pięknie
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    lidszu - super domek Bardzo podoba mi się układ pomieszczeń - jakbym teraz miała budować drugi dom to dokładnie zrobiłabym tak jak Ty Trzymam kciuki za bezroblemowe budowanie

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    I nie martw sie - pieniadze sa po to by je jakos skombinowac i wydac na dom

  18. #18

    Domyślnie

    Witam lidszu!

    My rowniez mamy zamiar wkrotce rozpoczac budowe (Debe Wielkie) i stad moje pytanie: mozesz polecic dobrego kierownika budowy?

    Pozdrowienia!

  19. #19

    Domyślnie Re: Dziennik lidszu - komentarze

    A tak swoję drogę jaką cenę zażądała p. architekt za ten indywidualny projekcik ?

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...911&highlight=
    All rights reserved.

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie Re: Dziennik lidszu - komentarze

    Cytat Napisał Dopuser
    A tak swoję drogę jaką cenę zażądała p. architekt za ten indywidualny projekcik ?

    Zażądała dość dużo, ale na pewno tyle nie dostanie . Nie będę podawać konkretnej kwoty, bo nie o to chodzi, ale jak na to w jaki sposób przebiegała współpraca, to cena jest na pewno zbyt wygórowana.

Strona 1 z 760

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony