dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 760
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 15187
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Mam ! ! Znalazłam Komentarze dla Lidszu !!!

    Gratuluję nowego Kawałka Ziemi
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Dołączam się do gratulacji

    Mam nadzieję, że teraz budowa ruszy z kopyta - za co trzymam kciuki

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Oooo - SUPER
    Az mnie aktywowałaś
    Wielkie gratulacje i życzę dużo zapału do budowy

    A rodzice niedaleko to super sprawa - wiem, bo sama tak mam. Nieocenieni jak zaczęto nam zwozić kurierami meble i agd

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    iga9, Maluszek, Nefer,

    dzięki wam dziewczyny, za miłe słowa . Nawet nie wiecie jak ja się cieszę z tej nowej działki, bo o tamtej to wolę nie myśleć

    A z budową to niestety ruszymy dopiero w przyszłym roku, jak uzbieramy trochę kasy, bo teraz to jesteśmy "goli i weseli" , no ale za to z nową działką

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    lidszu - najważniejsze, że działka jest gotowa na rozpoczęcie budowy. Czas do przyszłego roku szybko zleci, zobaczysz

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maluszek
    lidszu - najważniejsze, że działka jest gotowa na rozpoczęcie budowy. Czas do przyszłego roku szybko zleci, zobaczysz
    wiem, że szybko minie, w szczególności, że teraz zacznie się załatwianie całej papierologii do pozwolenia na budowę

  7. #47

    Domyślnie

    Przeczytałam ...aż mi Cię żal...ja bym tylu straconych pieniędzy i nerwów nie mogła odżałować ...mam nadzieję że kiedyś uda się odzyskać to co utopiliście w poprzednią działkę a może nawet z nawiązką...kto wie...czasem los się do nas uśmiecha ...ale co nie zabija to wzmacnia i teraz jesteście już mądrzejsi o wcześniejsze doświadczenia. I tym razem na pewno się uda !!!
    Niewielki M05aL - trochę słońca i od razu chce się żyć !!!

  8. #48

    Domyślnie

    Lidszu, zajrzałam tu do Ciebie, bo mamy wspólny los . Ale ja ciągle jeszcze przed znalezieniem tej właściwej dzialeczki niestety .
    Projekt Topaz jest rewelacyjny. Bardzo mi się podoba. Tyle pzrestrzeni na dole! My mniejszym domem sie zadowolimy, ale mój priorytet to własnie jak najwieksza otwarta przestrzeń na dole.
    Do swojej śmierdzacej działki wybrałam Skarbka z pracowni Domowe Klimaty. Ale ufam, że nowa działka pozwoli od tego - juz chyba spalonego, wraz z działką - projektu odejść.
    Życzę powodzenia, będę śledzić Twoje działania

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    sylwiap-w29, no cóż na tej pierwszej działce na pewno nie stracimy. My i tak jesteśmy w lepszej sytuacji niż reszta właścicieli. Mamy działkę w 4 linii zabudowy, przy której będzie droga gminna (na razie jest w projekcie). Z tego co wiem, to gmina zaczyna robić podchody, do wykupienia gruntów pod tą drogę, ale kiedy do tego dojdzie, to nie wiem.
    Jak na razie nie spieszy mi się, działka mnie nic nie kosztuje, więc może sobie leżeć i czekać. Tak czy inaczej i tak nie możemy jej sprzedać przed 2010 rokiem, aby nie płacić podatku.
    Może do tego czasu coś się wyklaruje.

    alamisiowa, życzę ci jak najszybszego znalezienia nowej, lepszej działki dla was Tylko nie czekajcie z tym tak długo jak my A dobrym pomysłem jest wybranie nowego projektu do nowej działki Przynajmniej stary projekt nie będzie ci przypominał o tej nieszczęsnej działce
    My tak zrobiliśmy i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolona
    Co prawda przez te dwa lata zmienił nam się gust co do wyglądu domu - poprzedni był typowo dworkowy

    Bardzo dziękuję za komplementy dla naszego domku. Ja też lubię duże otwarte przestrzenie

    Cytat Napisał alamisiowa
    Życzę powodzenia, będę śledzić Twoje działania
    bardzo serdecznie zapraszam

  10. #50

    Domyślnie

    Już szukamy . Chcemy - zgodnie z planem - zacząć budowanie na wiosnę 2009. Teraz taki czas jest, że może działki zaczną tanieć, sprzedający mogą miec większe ciśnienie na sprzedaż i może uda się kupić coś co wcześniej było zbyt drogie.

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał alamisiowa
    Już szukamy . Chcemy - zgodnie z planem - zacząć budowanie na wiosnę 2009. Teraz taki czas jest, że może działki zaczną tanieć, sprzedający mogą miec większe ciśnienie na sprzedaż i może uda się kupić coś co wcześniej było zbyt drogie.
    z całego serca ci tego życzę, aby się udało

  12. #52

    Domyślnie

    dziękuję

  13. #53

    Domyślnie

    Wyślij męża po te mapki
    Zdrowia zyczę Twoim dziewczynkom. I troszke zazdroszczę Egiptu... . Ja swój tegoroczny urlop miałam pod koniec czerwca .

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał alamisiowa
    Wyślij męża po te mapki
    nie za bardzo mogę, bo on pracuje w W-wie, a po mapki trzeba do Mińska Mazowieckiego jechać Tak więc nie ma możliwości wyrwać się na lunchu, bo w jedną stronę ma jakieś 50 km

    Cytat Napisał alamisiowa
    Zdrowia zyczę Twoim dziewczynkom.
    bardzo dziękuję

    Cytat Napisał alamisiowa
    I troszke zazdroszczę Egiptu... . Ja swój tegoroczny urlop miałam pod koniec czerwca .
    my mieliśmy jechać sami, a dziewczynki miały zostać - jedna u mojej mamy, a druga u teściowej.
    Niestety teściowa idzie do szpitala na jakieś badania , tak więc starsza (4,5 roku) jedzie z nami, a młodsza (1,5 roku) zostaje z moją mamą.
    Trochę mi przykro, bo chciałam sobie od nich trochę odpocząć . Siedzę z nimi całymi dniami w domu, więc czasami mam dość .

  15. #55
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar AskaK
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    738
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    139

    Domyślnie

    Hej Lidszu!
    O rany, co za historia z tą działką... Ale wiesz, nie ma tego złego...Za 2 lata sprzedacie z wielokrotnym zyskiem i wtedy to dopiero sobie chatę urządzicie!
    Projekt super, jest w nim absolutnie wszystko co do szczęścia potrzebne! Ten poprzedni z resztą też mi się podobał, ale ten nowy...troszkę ładniejszy z zewnątrz.

    A wiesz że moja kuzyneczka też ma na imię Lidia.Bardzo mądra dziewczyna.

    Pozdrawiam i trzymam kciuki!
    RANCZO - Nasz Dziennik
    comentatos ranczos

    12 stycznia stał się mały,wielki cud...

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał AskaK
    Hej Lidszu!
    O rany, co za historia z tą działką...
    no historia absurdalna, ale w naszym pięknym kraju widać, że wszystko jest możliwe
    ja się już wyluzowałam, bo mnie to już w tej chwili tak bardzo nie boli. Szkoda mi tylko trochę kasy, którą musieliśmy wydać na drugą działkę, a były przeznaczone na budowę

    Cytat Napisał AskaK
    Projekt super, jest w nim absolutnie wszystko co do szczęścia potrzebne! Ten poprzedni z resztą też mi się podobał, ale ten nowy...troszkę ładniejszy z zewnątrz.
    Nam też się bardziej podoba Topaz z zewnątrz, niż ten poprzedni

    Cytat Napisał AskaK
    A wiesz że moja kuzyneczka też ma na imię Lidia.Bardzo mądra dziewczyna.
    to tak jak ja

  17. #57

    Domyślnie

    Lidszu, nie czerwień się - prawo rodzica odpocząć na chwilę od dzieci. Konieczne dla zdrowia psychicznego i dla kondycji związku .
    Ale ja znów mam powód do zazdrości - też chciałabym z moim synkiem (14 miesięcy) sobie posiedzieć w domu, ale niestety - trza taczke ładowac i robić, robic! Bo z jednej pensji to kapustki na domek nie będzie (a raczej na raty kredytu )

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał alamisiowa
    Lidszu, nie czerwień się - prawo rodzica odpocząć na chwilę od dzieci. Konieczne dla zdrowia psychicznego i dla kondycji związku .
    dzięki kochana, że mnie rozumiesz, bo czasami mam wrażenie, że wszyscy jakoś tak dziwnie na mnie patrzą, jak mówię, że chciałabym trochę od dzieci odpocząć

  19. #59

    Domyślnie

    Ano tak to jest - przykaz prezentowania radości i permanentnego szczęścia. Bo jak powiesz, że dzieci Cię czasem męczą to znaczy żeś matka wyrodna. Takie jest to moherowe społeczeństwo z czarno-białym myśleniem i światopoglądem.

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    zernij na tę stronę -> http://www.wienerberger.nl/servlet/S...=wb_nl_home_nl
    tu jest Herfstbont
    jak nic nie znajdziesz - to zerknij na jeszcze jedną - http://www.scuklinkier.dit.pl/ ogromny wybór ręcznie formowanych cegieł klinkierowych

Strona 3 z 760

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony