dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 24 z 214
Pokaż wyniki od 461 do 480 z 4265
  1. #461

    Domyślnie przestrzegam przed wykonawcą - EDWARD ŁASAK z Krakowa

    witam i od razu przestrzegam przed wykonawcą EDWARD ŁASAK z Krakowa i okolic.Niezrównowazony emocjonalnie pan,który zostawił mnie z otwartymi fundamentami na cały tydzien po tym jak otrzymał dodatkową fuchę.Jego jedynym argumentem było tłumaczenie ,ze potrzebuje wiecej pieniędzy.Dodam,ze otrzymał spora zaliczkę.
    Co nas nie zabije to nas umocni.

  2. #462
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie Re: czarna lista

    Cytat Napisał niezapominajki
    Dodam,ze otrzymał spora zaliczkę.
    I to był błąd. Ale człowiek uczy się całe życie
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #463

    Domyślnie

    sprytnie mnie podszedł,bo maił bardzo pokrną minke, prosił o zrozumienie tłumaczac ze na innej budowie ktos mu nie zapłacił. Powiedział ze jak dam mu pieniadze teraz i tyle ile chce to drugi etap prac wykona zupełnie bez zaliczek i ze nawet
    Co nas nie zabije to nas umocni.

  4. #464

    Domyślnie czarna lista

    Witam serdecznie
    Chciałabym przestrzec przed ekipą budowlaną z okolic Krakowa.
    Czarna lista:
    EDWARD ŁASAK-zostawił mnie z otwartymi fundamentami,gdy tylko otrzymał dodatkową fuchę pod pretekstem ,ze powinnam mu płacic z góry za wykonana prace.Ponadto jest niezrównoważony emocjonalnie, drogi,leniwy,nie potrafi obliczyc ilosci danego materiału na powierzchnię.Jest chodzącą krową która duzo ryczy a mało mleka daje.Brrr
    Co nas nie zabije to nas umocni.

  5. #465

    Domyślnie biała lista

    Witam i podaję namiary na Złotą Rączkę i naprawdę dobrego fachowca,który kilkanascie lat przepracował w Niemczech.Jest dobrym koordynatorem budowy,bardzo dokładnie robi wykonczenia,ma wyobraznie,dba o optymalizacje kosztów i jest hmm..nie moge powiedziec ze tani,ale na pewno nie drogi.
    Waldemar Mazurkiewicz0504257040
    Co nas nie zabije to nas umocni.

  6. #466
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mariuszmg

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam

    Biała Lista:

    Pan Paweł 606 500 191 (płytki - schody, łazienki, tarasy itp)

    Pan Adam 696 758 410 (kamień naturalny - ogrodzenia, posadzki itp, płytki)

    Polecam jestem bardzo zadowolony - praca wykonana naprawdę solidnie.

  7. #467

    Domyślnie Re: biała lista

    Cytat Napisał niezapominajki
    Witam i podaję namiary na Złotą Rączkę i naprawdę dobrego fachowca,który kilkanascie lat przepracował w Niemczech.Jest dobrym koordynatorem budowy,bardzo dokładnie robi wykonczenia,ma wyobraznie,dba o optymalizacje kosztów i jest hmm..nie moge powiedziec ze tani,ale na pewno nie drogi.
    Waldemar Mazurkiewicz0504257040
    Zaciekawily mnie 2 ostatnie maile od razu po fundamentach wykanczales ?!!

  8. #468

    Domyślnie CZARNA LISTA - Krakow

    Witam,

    Zdecydownie odradzam wszystkim budującym usługi firmy ABIL p. Bogdan Lignar. Robili u mnie wylewki, tynki i regipsy. Praktycznie niczego nie zrobili dobrze, ale wylewki to prawdziwa KATASTROFA i bez zrobienia wylewek poziomujacych nic nie dalo się na nich położyć.

    Po zgłoszeniu moich uwag telefonicznie i uzyskaniu zapewnien że usterka będzie usunieta, więcej razy do p. Lignara dodzwonic mi się nie udało ...

    Zyczę sukcesow i cierpilwosci

  9. #469
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Biała lista

    Wszytkim, którzy myślą o zakupie okien Avante, polecam salon sprzedaży OKNA-KOSIM z Kluczy. Naprawdę kupować okna w tym salonie to sama przyjemność. Handlują jeszcze drzwiami, bramami itp.
    Posiadają również kilka salonów w innych miastach na Śląsku. Reszta na stronie.


    http://www.okna-kosim.pl/

  10. #470
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA:

    Wszechstronna, rodzinna ekipa budowlana z własnym noclegiem w przyczepach kempingowych, solidni, uczciwi, fachowi.

    Murują, tynkują, robią wylewki, podbitkę, dach, zakładają drzwi, malują... i wciąż są pełni humoru

    Nie wymagają żywienia (kawę owszem i piwko po pracy )

    Aktualnie wolni od końca lipca.

    Tel. P. Krzysiu 887 872 413

    Polecam ich z najczystszym sumieniem

  11. #471

    Domyślnie

    Witam ,podsumowanie po zakończeniu etapu stanu surowego.

    CZARNA LISTA :
    Biuro projektów " Dom dla ciebie" z ulicy Kościuszki w Krakowie.
    Największy błąd jaki popełniłem całkowity brak kompetencji i wiedzy przez Panią która tam obsługuje. Z ich winy przygotowanie papierów trwało zamiast tak jak obiecywali do 3 miesięcy to około 7 miesięcy i to czas do momentu złożenia dokumentów do architektury gdzie następnie okazało się że są takie braki że składali je dwa razy. Poziom i umiejętność doradzenia zerowy jakby pierwszy raz to robili musiałem interweniować chyba z 30 razy aby w końcu złożyć dokumenty do pozwolenia na budowę a pieniądze za to niemałe wzięli. Reasumując tragedia.
    Następna firma to Pan od szamb ogłasza się w skotnikach przy składzie budowlanym PSB jego telefon jest napisany na betonowych szambach więcej info na email.
    i ostania firma która zalazła za skure to " Dach Centrum" z Zawiłej.
    Jak do tej pory czytałem kilka dobrych opini na tym forum o nich w moim przypadku to całkowita odwrotność jak chodzi o obsługę ,kompetencje osób tam pracujących i podejście do klienta .Odradzam stanowczo.


    BIAŁA LISTA:
    Pan Madeja już wcześniej tu polecany ,budował mi cały stan surowy z dachem i kilkoma innymi rzeczami. Po prostu super robili szybko dokładnie skończyli przed terminem ustalonym w umowie , naprawdę tanio ,a mój kierownik budowy był zaskoczony taką dbałością o jakość wykonania POLECAM GORĄCO.

    Skład budowlany STC-2 w Skainie koło przejazdu kolejowego. Super ceny ,super obsługa ,wszystko zawsze na czas i po uzgodnionej cenie ,przechowywali mi materiały 4 miesiące Bardzo Polecam

    Biuro geodezyjne "Geoprzem" ze Skawiny przy elektrowni ,szybko ,solidnie i bez problemu.

    Na razie tyle jutro dodam nowych białych i czarnych..
    BUDUJEMY PEŁNĄ PARĄ
    OKOLICE SKAWINY
    DOM W RODODENDRONACH 2

  12. #472

    Domyślnie

    pomocy !!!
    Szukam pilnie kogoś dobrego do położenia płytek (fliz )
    wykruszył się nam gość (wspomniany Paweł - nie odbiera telefonów) a wszystko czeka....

  13. #473

    Domyślnie

    Cytat Napisał EWAF
    pomocy !!!
    Szukam pilnie kogoś dobrego do położenia płytek (fliz )
    wykruszył się nam gość (wspomniany Paweł - nie odbiera telefonów) a wszystko czeka....
    Coz EWAF moge tylko wspolczuc, przypomne ze wpisalem nierzetelne zachowanie tego pana, a jedna z forumowiczek nie widziala w tym nic dziwnego ...
    Moi maja terminy juz na pazdziernik.
    pzdr
    dada_krk

  14. #474
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał dada_krk
    Cytat Napisał EWAF
    pomocy !!!
    Szukam pilnie kogoś dobrego do położenia płytek (fliz )
    wykruszył się nam gość (wspomniany Paweł - nie odbiera telefonów) a wszystko czeka....
    Coz EWAF moge tylko wspolczuc, przypomne ze wpisalem nierzetelne zachowanie tego pana, a jedna z forumowiczek nie widziala w tym nic dziwnego ...
    Moi maja terminy juz na pazdziernik.
    pzdr
    dada_krk

    No i my niestety "sparzyliśmy" się na - polecanym przez nas!!! - Pawle W zeszłym roku u nas robił - bajka.. W tym roku, wiosną robił - równiez bajka... byliśmy (i - robota - wciąz jesteśmy) zachwyceni... Ale ostatnio robił u znajomych i...cóz... chyba mu się "tu i ówdzie" poprzewracało może od nadmiaru klientów bo nie dość że nie skończyl tam roboty to jeszcze się awanturował że za mało mu płaca ! No i głupia sytuacja - nam wstyd, że poleciliśmy gościa a znajomi - cóż z tego, że maja pieknie zrobione, jak tylko połowę...

  15. #475

    Domyślnie

    mam nadzieję, że mówimy o innych Pawłach: ja pisałam że mój tez ma imię Paweł i nie odbiera telefonów jak u dada_krk - wtedy jednak jeszcze zginął mu telefon i dlatego nie odbierał;
    no a teraz wykrakałam - ani widu ani słychu ale cały czas się łudze że to inny P. chociaż jego ulubionym słówkiem jest "wszystko bajka" - czyli bez problemu

  16. #476

    Domyślnie

    Potwierdzam - Pan Jozek ze swoim kolega pracowali i u nas - POLECAM!

    Przemek

    BIAŁA LISTA:

    Zbigniew Blak, 603 166 263 - instalacje elektryczne, odgromowe. Bardzo dobrze się z nim współpracowało i do wykonania nie mam zastrzeżeń.[/quote]

    - Pan Blak ma drugi plusik - robil nam przylacz do domu, ktorego nikt nie chcial sie podjac

    i kolejni na biala liste:
    - fliziarz, tynkarz - P. Jozek 695 399 530 - rewelacja!!!![/quote]

  17. #477

    Domyślnie

    do białej listy dodaje Oknoplus, a dokładnie przedstawiciela z ulicy Gabrieli Zapolskiej, grupa montujaca też super goście, objaśnili wszystko po zamontowaniu, uwinęli się w 5 godzin i okna jak malowane

  18. #478
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ewazych
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    170
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie DREWNIANY DOM MAŁOPOLSKA

    Czy ktokolwiek slyszał cokolwiek na temat Janusza Guzika i jego firmy "Daremny trud" z Zawoji? POMOCY

  19. #479

    Domyślnie

    Nazwa firmy super
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  20. #480

Strona 24 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony