dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 73 z 214
Pokaż wyniki od 1.441 do 1.460 z 4265
  1. #1441
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar
    Cytat Napisał Vafel
    Mi kolesie z mastersystem zrobili tynki gipsowe i jak dla mnie są ok. Nie będę na nich robił gładzi, bo nie potrzebuje hiper-lustra na ścianie. W curling nie będę na tym grał
    generalnie jesli jestes zadowolony tzn ze jest ok.
    Chciałem doprecyzować, bo to, że ja jestem zadowolony nie znaczy, że ktoś inny będzie też zadowolony. Kwestia oczekiwań. Jeżeli ktoś oczekuje idealnego lustra na całości ścian, to raczej nie będzie zadowolony... Ja nie oczekiwałem, więc jestem

  2. #1442
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar
    Cytat Napisał Vafel
    Mi kolesie z mastersystem zrobili tynki gipsowe i jak dla mnie są ok. Nie będę na nich robił gładzi, bo nie potrzebuje hiper-lustra na ścianie. W curling nie będę na tym grał
    generalnie jesli jestes zadowolony tzn ze jest ok.
    A ja skąd mam wiedziec czy mam byc zadowolony?? Jak nie mam żadnego porównania. Jedynie kolejni fachmani mogą coś tam pomarudzic, i tez nie wiadomo czy marudzą własciwie...

  3. #1443
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vafel
    Mi kolesie z mastersystem zrobili tynki gipsowe i jak dla mnie są ok. Nie będę na nich robił gładzi, bo nie potrzebuje hiper-lustra na ścianie. W curling nie będę na tym grał
    Dodam tylko do tego, ze ja nie będę robił gładzi nawet na cem-wap.

  4. #1444

    Domyślnie

    Do Białej listy dodaję firmę P Józefa Chlebdy wykonującą kompleksowo wszelkie instalacje: woda (także przyłącza), kanalizacja, gaz CO w różnych technologiach.
    Właśnie skończył roboty w moim nowym domku i tak jak i z pracy 4 lata temu w moim pierwszym domu jestem bardzo zadowolony. Jest nie tylko szefem ale i pracownikiem. Jak trzeba to doradzi najlepsze rozwiązania a i ceny na materiały ma b.dobre. Jednym słowem ze wszech miar godny polecenia.

    Józef Chlebda tel. 602 779 337

    Pozdrowienia.
    "Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa. Kiedy połączymy praktykę i teorię to: nic nie działa i nie wiemy dlaczego."

  5. #1445
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar wiewiorakraków
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    KRAKÓW
    Kod pocztowy
    30-611
    Dzielnica
    10
    Posty
    4
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie budowa

    WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW PO RAZ PIERWSZY

    I MAM PYTANIE NASTĘPUJĄCE : CZY KTOŚ ZNA FIRMĘ PANA CZESŁAWA BOCZONIA LUB ZBIGNIEWA HARĘDZIŃSKIEGO ? CHCĘ WYBUDOWAĆ POD KLUCZ Z JEDNĄ FIRMĄ I POTRZEBUJĘ PORADY ...
    I JESZCZE JEDNO : CZY KTOŚ Z WAS BUDOWAŁ Z SILIKATÓW - JEŚLI TAK TO JAKIEJ FIRMY ? CHĘTNIE PODYSKUTUJĘ
    POZDRAWIAM SERDECZNIE
    AGNIESZKA

  6. #1446
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie Re: budowa

    Cytat Napisał wiewiorakraków
    WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW PO RAZ PIERWSZY

    I MAM PYTANIE NASTĘPUJĄCE : CZY KTOŚ ZNA FIRMĘ PANA CZESŁAWA BOCZONIA LUB ZBIGNIEWA HARĘDZIŃSKIEGO ? CHCĘ WYBUDOWAĆ POD KLUCZ Z JEDNĄ FIRMĄ I POTRZEBUJĘ PORADY ...
    I JESZCZE JEDNO : CZY KTOŚ Z WAS BUDOWAŁ Z SILIKATÓW - JEŚLI TAK TO JAKIEJ FIRMY ? CHĘTNIE PODYSKUTUJĘ
    POZDRAWIAM SERDECZNIE
    AGNIESZKA
    Nie krzycz. Ja budowałem z silikatów. Szczegóły u mnie w dzienniku.

  7. #1447
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie Re: budowa

    Cytat Napisał wiewiorakraków
    WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW PO RAZ PIERWSZY

    I MAM PYTANIE NASTĘPUJĄCE : CZY KTOŚ ZNA FIRMĘ PANA CZESŁAWA BOCZONIA LUB ZBIGNIEWA HARĘDZIŃSKIEGO ? CHCĘ WYBUDOWAĆ POD KLUCZ Z JEDNĄ FIRMĄ I POTRZEBUJĘ PORADY ...
    I JESZCZE JEDNO : CZY KTOŚ Z WAS BUDOWAŁ Z SILIKATÓW - JEŚLI TAK TO JAKIEJ FIRMY ? CHĘTNIE PODYSKUTUJĘ
    POZDRAWIAM SERDECZNIE
    AGNIESZKA
    Tu mamy kogoś;
    http://forum.muratordom.pl/post2218322.htm#2218322
    Inne firmy można sprawdzić u mnie w podpisie.

  8. #1448
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar szaron
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9

    Domyślnie instalacja co

    witam serdecznie wszystkich poraz pierwszy w tym temacie

    czy w okolicach Skawiny jest jakaś dobra ekipa godna polecenia do wykonania calej istalacji wod-kan, gaz, co, solar ?
    Przelądnąlem liste wykonaną przez ziomala ( b dobra robota ) i część nie ma terminów, do części nie ma aktualnych telefonow itp.
    Dzięki weilkie z góry za odpowiedż.
    Artur

  9. #1449
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie Re: budowa

    Cytat Napisał wiewiorakraków
    WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW PO RAZ PIERWSZY

    I MAM PYTANIE NASTĘPUJĄCE : CZY KTOŚ ZNA FIRMĘ PANA CZESŁAWA BOCZONIA LUB ZBIGNIEWA HARĘDZIŃSKIEGO ? CHCĘ WYBUDOWAĆ POD KLUCZ Z JEDNĄ FIRMĄ I POTRZEBUJĘ PORADY ...
    I JESZCZE JEDNO : CZY KTOŚ Z WAS BUDOWAŁ Z SILIKATÓW - JEŚLI TAK TO JAKIEJ FIRMY ? CHĘTNIE PODYSKUTUJĘ
    POZDRAWIAM SERDECZNIE
    AGNIESZKA
    wysłałam Ci info na priv
    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  10. #1450

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Cytat Napisał LG
    Cytat Napisał dorkaS
    Cytat Napisał LG
    Biała lista:

    Przed przystąpieniem do prac uzgodniliśmy kosztorys i termin ich zakończenia.
    Z tej reklamy najbardziej podoba mi się to zdanie.
    [email protected] - napisz, to sprawdzisz, czy to reklama. Umiesz używać wyszukiwarki? Jak tak, to możesz łatwo mnie namierzyć i zweryfikować wiarygodność. [/img]
    LG, może byś najpierw sam porządnie zacytował, zamiast się czepiać wiedzy dorkiS?
    A Twoje pochwały pana Tomka brzmią dla mnie bardzo nieszczerze.
    Tylko po to wpadłeś na forum?

    Ja również korzystałam niedawno z usług p. Tomasza (zachęcona m.in. opiniami na tym forum, które skrzętnie wertowałam, przygotowując się do wyboru wykonawcy) i z pełną odpowiedzialnością potwierdzam, że jest świetnym fachowcem. Zrobił nas kompleksowy remont łazienki i jeśli tylko nadarzy się okazja, na pewno weźmiemy go jeszcze raz. Wiem, że to mój jedyny post na forum, ale daję słowo, że nikt nie płaci mi za niego 10gr , moja łazienka naprawdę istnieje, naprawdę przeszła remont wykonany rękami w/w pana i naprawdę jestem zadowolona z efektu. Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia (i opisać sprawę szerzej) jak tylko trochę uprzątnę

    Pozdrowienia
    Dominika

    PS. Strona p. Tomasza - http://flizomaniak.prv.pl

  11. #1451

    Domyślnie betoniarnia i elektryk

    Z ostatnich miesiecy moge polecic dwie ekipy:

    - Raba betoniarnia z Myslenic - dojezdzali nawet z 2 kubikami betonu, dzieki temu ogrodzenie i wylewka z garazu poszly duzo sprawniej. 603 649 291

    - ELEKTRYK, robil u nas instalacje w domu, bialy montaz, teraz robil instalacje w garazu wolnostojacym i kolejny raz polecam z czystym sumieniem: P. Pawel - 600 288 490. Sprawnie, terminowo i cena przystepna.

  12. #1452
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dominika Zaporowska
    Ja również korzystałam niedawno z usług p. Tomasza (zachęcona m.in. opiniami na tym forum, które skrzętnie wertowałam, przygotowując się do wyboru wykonawcy) i z pełną odpowiedzialnością potwierdzam, że jest świetnym fachowcem. Zrobił nas kompleksowy remont łazienki i jeśli tylko nadarzy się okazja, na pewno weźmiemy go jeszcze raz. Wiem, że to mój jedyny post na forum, ale daję słowo, że nikt nie płaci mi za niego 10gr , moja łazienka naprawdę istnieje, naprawdę przeszła remont wykonany rękami w/w pana i naprawdę jestem zadowolona z efektu. Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia (i opisać sprawę szerzej) jak tylko trochę uprzątnę

    Pozdrowienia
    Dominika

    PS. Strona p. Tomasza - http://flizomaniak.prv.pl


    I zarejestrowałaś się na forum tylko po to, żeby bronić Pana Tomka?


  13. #1453

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vafel


    I zarejestrowałaś się na forum tylko po to, żeby bronić Pana Tomka?

    Zarejestrowałam się po to, żeby wyświadczyć przysługę - i panu Tomkowi i bywalcom forum. W pierwszym przypaku - wystawiając dobrą opinię człowiekowi, który na to zasłużył, w drugim - pomagając osobom, które do niedawna znajdowały się w takiej samej sytuacji jak ja - tzn. zagubionym w poszukiwaniu prawdziwego fachowca.

    W końcu po to to forum istnieje, prawda?

    Czy rekomendować kogoś można dopiero od 100 postów wzwyż?

    Wcześniej tylko (intensywnie) przeglądałam forum. Teraz, gdy prace remontowe u mnie dobiegły końca, przyszedł czas na to, żeby coś napisać. Szczerze i konkretnie.

    Oczywiście, nie musisz w to wierzyć.

  14. #1454
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dominika Zaporowska
    Oczywiście, nie musisz w to wierzyć.
    Niestety nie wierzę. Wybacz. Za dużo było już tu takich co uważali forumowiczów za idiotów i polecali samych siebie.

    Pozdrawiam,

  15. #1455

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vafel

    Niestety nie wierzę. Wybacz. Za dużo było już tu takich co uważali forumowiczów za idiotów i polecali samych siebie.

    OK, jak uważasz.
    Ale polecając samą siebie, mogłabym co najwyżej wskazać Ci szkołę językową

  16. #1456

    Domyślnie

    Czy ktoś zna którąś z tych firm i może polecić/ odradzić?

    P.H.U EURODACH
    ULEK Zabrze
    FRAN-BUD Sebastian Boruta
    Romar
    Izbud
    Matopot
    Paweł Kopko
    Abadex
    Jumark

    ??
    Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś miał z którąś z firm do czynienia

  17. #1457
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    O jaki Romar Ci chodzi?
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  18. #1458
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jogibabu16

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    48
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witam,
    do białej listy mogę z czystym sumieniem dopisać ekipę pana Staszka tel. 601068343 . Wykonuje on stan surowy zamknięty . Wiem, że może też wykonać roboty "pod klucz" .
    Ma własną koparkę i również wykonuje prace "ziemne" . Jest solidny i nie grzebie się z robotą .

  19. #1459

    Domyślnie

    Cytat Napisał langerob25
    O jaki Romar Ci chodzi?
    Firma Produkcyjno Handlowo Uslugowa ROMAR

    adres: ul. Wicherkiewicza15/3, 30-389 Kraków

  20. #1460

    Domyślnie Re: Podsumowanie

    Cytat Napisał ann&tom
    BIAŁA LISTA

    p. Krzysiek Zając (501435815 można sie powołać na Tomka z Bieżanowa) - fachowcy - robili całą wykończeniówkę (ocieplenie poddaszy g-k, tynki wew, wylewki tynki zewn.) - żałuję że nie budowałem z nimi od podstaw

    skład Budbet (kominy, materiały na stan surowy) - Kapelanka - Pan Mariusz - wszystko na telefon i terminowo

    Przyłącza wod-kan. Pan A.Wawro (603796124) - sprawnie szybko wszystko w MPWiK-u załatwione - nie tanio ale bez stresu

    Elektryka - Pan P. Porąbka - wszystko porządnie, sprawnie, doradził i pomógł

    Ułożenie kostki Pan Robert - szybko, sprawnie,

    CZARNA LISTA

    Ekpia Pana Roberta Śliwy (okolice Limanowej) -"ekipa górali" stan surowy - jakość wykonania robót mizerna, projekt dla nich to magia, poprawek już nie można sie doprosić

    Pan Marek Skupień - ponad półroku trwało przesuniecie słupa energetycznego z formalnosciami - prawie położył mi budowę

    Nie podaję pozostałych nr telefonów ponieważ nie zostałem upoważniony (dla zainteresowanych podam na maila)

    DOBRA TO JA POWIEM ODNOSNIE TEGO POSTU !!! BO KOLEGÓW BIAŁA LISTA JEST MOJĄ CZARNĄ !!! INNYCH NIE SPRAWDZAŁEM z tej listy ale A.WAWRO to jest 100 % CZARNA sorry że krzyczę ale się uniosłem. mam mały stary domek w centrum Krakowa ( ok 110m2). interesowało mnie wkucie instalacji co. i położenie nowej wod-kan wraz z przeniesieniem pieca na dół . porównywałem 4 firmy min. 3 z tego forum i we wszystkich cena była podobna 5k z materiałem , różniło się to czasem wykonania od 4 dni i start od zaraz do 9 -10 dni i start za tydzień . natomiast pan a. wawro przyszedł i powiedział ze kosztuje ta robota 8,5 k a jego kolega dodał że bez materiału !!! na pytanie ile z materiałem usłyszałem 13,5 tysiaca złotych a czas robót 14 dni, wiec grzecznie podziękowałem. wybrałem ofertę Pana Janusza Wilka i mogę go polecić bo robi solidnie szybko i co jest powiedziane to jest na prawdę wiec polecam nr do Niego to 502 166 999. minęły dwa tygodnie i już dawno murarze zatynkowali nawet robotę Pana Wilka która trwała dokładnie 4 dni, kiedy dzisiaj zadzwonił kolega pana a. wawro który z nim wtedy był i powiedział że ewentualnie mogą to zrobić za 7k + materiał . na moja odpowiedz że już zapłaciłem i mam zrobione za 5k z materiałem zaczął mi wciskać kit że on też miał na myśli z materiałem. Wiec jak ktos chce dac się zrobić w konia to proszę bardzo korzystać z usług tego pana - nie wiem jak bedzie z jakością roboty bo tej nie było ale na pewno nie będzie tanio a liczenie po 250 pln bez materiału a 300 pln z materiałem od punktu ( bez znaczenia czy wod-kan czy co + piony plus przeniesienia pieca na dół liczone za 5 punktów) to chyba sami forumowicze ocenicie po swojemu.

Strona 73 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony