dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    madas

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1

    Domyślnie Cud wykonawca z Warszawy

    Chciałbym gorąco polecić firmę "Realizator", doskonała i fachowa brygada. Zajmują się naprawde wieloma rzeczami: układanie podłóg, malowanie, gipsy, całe mieszkania, domki drewniane i nie tylko, dosłownie wszystko a nawet więcej przy tym bardzo fachowo. Nie mam żadnych zastrzezeń co do tej firmy. Gorąco polecam, bliżej zainteresowanych prosze o wiadomość na maila. [email protected]
    Kto pyta nie błądzi...

  2. #2

    Domyślnie Re: Cud wykonawca z Warszawy

    Cytat Napisał madas
    Chciałbym gorąco polecić firmę "Realizator", doskonała i fachowa brygada. Zajmują się naprawde wieloma rzeczami: układanie podłóg, malowanie, gipsy, całe mieszkania, domki drewniane i nie tylko, dosłownie wszystko a nawet więcej przy tym bardzo fachowo. Nie mam żadnych zastrzezeń co do tej firmy. Gorąco polecam, bliżej zainteresowanych prosze o wiadomość na maila. [email protected]
    Trudno byś jako właściciel (a tak podejrzewam) miał do swojej firmy jakieś zastrzeżenia.

    Nie taki sposób reklamy kolego.
    Taka reklama wprost zniechęca.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie Re: Cud wykonawca z Warszawy

    Cytat Napisał madas
    Chciałbym gorąco polecić firmę "Realizator", doskonała i fachowa brygada. Zajmują się naprawde wieloma rzeczami: układanie podłóg, malowanie, gipsy, całe mieszkania, domki drewniane i nie tylko, dosłownie wszystko a nawet więcej przy tym bardzo fachowo. Nie mam żadnych zastrzezeń co do tej firmy. Gorąco polecam, bliżej zainteresowanych prosze o wiadomość na maila. [email protected]
    ...kucharz, kelner, akrobata, w wolnych chwilach szpieg-amator...
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  4. #4

    Domyślnie

    a skąd wy wiecie napewno że on sam siebie reklamuje????? bo ja mam takie podejrzenie ale nie mając pewności nie smiałabym tak napisać

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    - nadał sobie nick - madas
    - zainteresowanych prosi o wiadomośc na maila madas....@ .....

    pewności nie mamy, ale jest to nadzwyczaj prawdopodobne, zresztą, jak widzisz post był jednorazowy - reklamowy

  6. #6

    Domyślnie

    Reklama firm "zaprzyjaźnionych" zaczyna być plagą na forum. Jestem na etapie poszukiwania ekip dekarzy i hydraulików, w związku z tym szperam we wszystkich możliwych miejscach na forum. Właśnie w kilku miejscach znalazłam silnie polecanę ekipę. Coś mnie podkusiło i wyszukała wszystkie posty osoby "reklamującej" i co się okazało. wszystkie "wpisy" to reklama jednego wykonawcy w róznych miejscach. No cóż nic dodać, nić ująć.
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał SyMa
    Reklama firm "zaprzyjaźnionych" zaczyna być plagą na forum. Jestem na etapie poszukiwania ekip dekarzy i hydraulików, w związku z tym szperam we wszystkich możliwych miejscach na forum. Właśnie w kilku miejscach znalazłam silnie polecanę ekipę. Coś mnie podkusiło i wyszukała wszystkie posty osoby "reklamującej" i co się okazało. wszystkie "wpisy" to reklama jednego wykonawcy w róznych miejscach. No cóż nic dodać, nić ująć.
    Pozdrawiam
    Można wiedzieć o kim mówisz?
    dzięki
    pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Nie chcę wymieniać tej osoby. Po co, może rzeczywiście zarejestrowała się po wybudowaniu domu, żeby innym polecić swoją ekipę (choć wydaje mi się to mało wiarygodne).

    Jeżeli chcesz uniknąć sytuacji w której skorzystasz z oferty osób samoreklamujących się, znajdź inne posty tej osoby i zobacz, czy dotyczyły one tylko reklamy ekipy czy też innych tematów.
    Pozdrawiam
    Syma

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał piter1000
    Można wiedzieć o kim mówisz?
    Jest tego dużo,
    np.
    Jakub_Z
    Selena202

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony