dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Witam,
    a czy ktoś z Was zamawiał okna Oknoplast Kraków? Np w u ich przedstawiciela w Gdyni?
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    muniek45

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam, śledzę te forum od dłuższego czasu, czytałem porady i przestrogi, niestety ale i mnie sięgnęła przykra niespodzianka z nierzetelnym wykonawcą. ostrzegam przed firmą WINPLAST ze STAREGO MIASTA. zamówiłem u nich okna, owszem po długim oczekiwaniu dostarczono, lecz z uszkodzeniami, nie takimi uszczelkami, i nie kompletne, prośby, listy nic nie pomagają, nie poprawiają usterek, wzięli kasę i cisza, ni widu ni słychu. Ostrzegam, to bardzo nie rzetelny wykonawca, kłamczuch, można nawet powiedzieć że oszust. pozdrawiam i nie życzę nikomu interesów z tą firmą. Pozdrawiam

  3. #23

    Domyślnie

    witam świątecznie,
    jeśli polecacie okna to możecie polecić też solidnego sprzedawcę i montera rolet zewnętrznych?

  4. #24

    Domyślnie

    witam
    musze przyznać że jestem bardzo ostrożny w polecaniu kogokolwiek gdyż uważam że moje wrazenie niekoniecznie mogą podzielac inni, w poszukiwaniu okien poprosiłem w kilku miejscach o ofertę , w większości były to miejsca wskazane na forum, ku mojemu zaskoczeniu koszt okien znacznie przekraczał moje załozenia i przy okazji dowiedziałem sie że część okien jest niestandartowa ( i tu moje zdziwienie - co jest standartem a co nie zależy od producenta) do tego zachciało mi sie koloru innego niz biały, skończyło się na tym że przez przypadek zanlazłem firmę KARO ze Stawigudy/ olsztyńskie dla której standartem jest każdy wymiar, a ponadto dają najdłuższą gwarancje na rynku jaki znalazłem 7 lat, co do terminowości to wykonali okna szybciej niż uzgodniony termin, ponadto jest możliwość wzięcia kompleksowej uslugi z montażem uważam że jest to optymalne rozwiązanie gdy producent daje gwarancję na produkt wraz z usługą Myslę ze jest godna polecenia www.karo.pl
    Wkrótce Pręgowo Dolne.

  5. #25

    Domyślnie

    Z cala pewnoscia nie polecam Bertranda.
    Juz 8 tygodni po terminie,a ja nadal nie mam kompletnego zamowienia,a to co mi dostarczyli jest dalekie od idealu.
    Pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    Witam

    czy ktos z Panstwa posiada okna z firmy ADPOL, nosimy sie z zamiarem skorzystania z ich uslug, ale chcielibysmy poznac opinie na temat tejze firmy, moze mozna gdzies zobaczyc ich wykonana prace, pozdrawiamy
    mayekmc - Projekt Figa

  7. #27

    Domyślnie

    Witam,
    Ja polecam MS Okna (www.ms.pl) . Mamy je prawie 2 lata i jesteśmy bardzo zadowoleni (odpukać - oby nie zapeszyć i aby tak dalej
    Zdecydowałam się na okna tytanowe z zabezpieczeniami antywłamaniowymi i szybami.
    Poza tym okna te mają naprawdę ładne profile (w porównaniu do innych, które oglądałam, a było tego trochę, bo jestem okropnie grymaśna Aż szkoda było je zakrywać, dlatego też zrezygnowałam z rolet w domu na rzecz żaluzji.
    Zakup przebiegł naprawdę bez problemu (wycena, pomiary, okna dostarczono w wyznaczonym terminie) i co ważne montaż też fachowo, solidnie (okna mają specjalne rygle umieszczane w murze, więc zależało nam na dobrym montażu) poza tym szybko i czysto. Nawet mój mąż nie miał do czego się przyczepić, a lubi mieć wykonane wszystko idealnie
    Już dzieliłam się opinią na białej liście wykonawców - korzystaliśmy z usług P. Tomasza Szczerbaka przy zamawianiu okien (obecnie salon sprzedaży Gdańsk, ul Jankiela - wiem, bo zamawiamy obecnie wyroby z granitu też w MS).
    Pozdrawiam

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    dzbry

    zamawialiśmy okna drewniane w firmie Okland Tczew
    http://www.okland.net.pl/
    robia tez okna "stylowe" , wszystko ok , polecam.
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  9. #29

    Domyślnie

    Witam,
    Szukam ( nie drogich ) okien, z zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Może ktoś z was właśnie teraz na czasie zakłada okna?
    Proszę o poradę.

  10. #30

    Domyślnie

    Witam. Właśnie będziemy wstawiać okna do naszego domku. Dostaliśmy już parę ofert i jedna jest z Wikędu. Szukam i szukam opinii o nich i niemal nic nie ma. Czy mieliście jakąś styczność z tą firmą...

  11. #31
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Monika2017

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Mrzezino
    Kod pocztowy
    84-123
    Posty
    4

    Domyślnie

    Nie wiem czy nie za wcześnie ( bo jeszcze nie zamówione i nie zamontowane ) ale na ten moment poleciła bym firmę Wikęd z Luzina. Przedstawiciel zajechał do nas na budowę, bardzo sympatyczny, rzeczowy, podesłałam wymiary i dostałam bardzo atrakcyjną wycenę. O dziwo 8 tysięcy taniej niż w firmie Drutex, i drugi plus dla Wikędu że nie ma dla nich rzeczy nie możliwych do wykonania ( chodzi o gabaryty okien ) Drutex wymaga wzmocnień dla dużych szkleń inaczej nie daje gwarancji, z Wikędem nie ma tego problemu. Oczywiście przed podjęciem ostatecznych decyzji muszę sprawdzić najlepiej te okna w naturze u kogoś No i ogólnie poczytać opinie. Ponoć wybór okien nie jest prostą sprawą. W sumie nie analizowałam jeszcze ofert innych firm w okolicy ale te dwie jakoś najczęściej się słyszy.

    pozdrawam

  12. #32

    Domyślnie

    Jakie to gabaryty ?

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.121

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika2017 Zobacz post
    Nie wiem czy nie za wcześnie ( bo jeszcze nie zamówione i nie zamontowane ) ale na ten moment poleciła bym firmę *** Przedstawiciel zajechał do nas na budowę, bardzo sympatyczny, rzeczowy, podesłałam wymiary i dostałam bardzo atrakcyjną wycenę. O dziwo 8 tysięcy taniej niż w firmie D**, i drugi plus dla *** że nie ma dla nich rzeczy nie możliwych do wykonania ( chodzi o gabaryty okien ) D*** wymaga wzmocnień dla dużych szkleń inaczej nie daje gwarancji, z Wikędem nie ma tego problemu. Oczywiście przed podjęciem ostatecznych decyzji muszę sprawdzić najlepiej te okna w naturze u kogoś No i ogólnie poczytać opinie. Ponoć wybór okien nie jest prostą sprawą. W sumie nie analizowałam jeszcze ofert innych firm w okolicy ale te dwie jakoś najczęściej się słyszy.

    pozdrawam
    Twój post zostawię jako przestrogę dla potencjalnych kupujących.
    Raz: porównanie do jednego z liderów rynku ceny i mówienie, że jest znacznie tańszy bardzo źle wróży. Już ta firma do której się odnosisz robi tanio - a jak ktoś chce jeszcze bardziej "oszczędzić" to już zupełnie musi to być szajs.
    Dwa: "nie ma rzeczy niemożliwych". Oznacza ni mniej, ni więcej, jako PROSZENIE SIĘ O KŁOPOTY. Nie dalej jak rok temu był na tym forum post opisujący okna z tej firmy i problemy z nimi (wynikały tylko i wyłącznie z przewymiarowania). Zakładam że ten post przeczytają szefowie działu okien - to zakodujcie sobie, że to jest BARDZO ŹLE ODBIERANE wśró fachowców i nie tylko nie zyskacie uznania, a wręcz je stracicie.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Twój post zostawię jako przestrogę dla potencjalnych kupujących.
    Chyba jako przestrogę dla spamerów?

    Inny post z dzisiejszego dnie tego samego osobnika radośnie ogłasza:
    Właśnie jesteśmy na etapie budowy fundamentów.
    ...i dlatego nagle po zarejestrowaniu się wychwalam mało znaczącego producenta okien? Litości

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.121

    Domyślnie

    Dla Inwestorów. Tacy spamerzy nie czytają forum, a tylko tytuły. Usunięcie tego postu byłoby w tym przypadku tylko prezentem..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Niestety same minusy dla W..., nie dość, że spamer to jeszcze totalnie niedouczony :/
    Jeżeli dla kogoś "plusem" jest to, że ktoś wykona każdy gabaryt itp - żałosne.

    Pozdrawiam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony