dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie warunki przyłaczenia

    Dostalem warunki przylaczenia do sieci, ale mam kilka pytan, bo nie za bardzo rozumiem o co w nich chodzi, moze mi rozjasnicie troche ten temat.

    Warunki dla tzw. prowizorki budowlanej

    ...Wnioskodawca zamontuje typowe złacze pomiarowo rozdzielcze przy złaczu Z102 (ta skrzyneczka znajduje sie okolo 50 m od mojej dzialki wzdłuz drogi prowadzacej do dzialek),

    Czyli co, To ja sam mam zakupic sobie skrzynke i postawic przy złaczu? czy zrobi to energia sama? W warunkach pisza ze termin realizacji do 1 miesiaca. A moze ja ma to zrobic samemu a oni tylko przyjda odebrac?


    ... wniskodawca uzodni projekt zagospodarowania dzialki w zakladzie dystrybucji...

    Czy to znaczy ze ja mam zrobic jakis projekt dla zlacza budowlanego??? ten sam punkt mam w warunkach dla przyłącza docelowego. A moze to oni robia projekt a ja mam tylko go uzgodnic?

    Pomozcie, bo nic z tego nie wiem.

    Arek

  2. #2

    Domyślnie

    Z tego co wiem, to skrzynki na włąsny koszt. Proponuję, żebyś wziął jakiegoś elektryka który ma znajomości w zakładzie energet. i żeby Ci robił wszystko (przyłacze i potem w domu instalację) to będziesz miał mniej pod górkę (ja tak zrobiłem i jak na razie jestem zadowolony)

    Życzę wytrwałości.
    Dom w Truskawkach 2 wersja z garażem
    Archon+
    silikat 24 cm + 16 cm styropian
    http://www.archon.pl/index.php?act=1...m43e7511f3271d

  3. #3

    Domyślnie Re: warunki przyłaczenia

    Cytat Napisał arecki1338
    Dostalem warunki przylaczenia do sieci, ale mam kilka pytan, bo nie za bardzo rozumiem o co w nich chodzi, moze mi rozjasnicie troche ten temat.

    Warunki dla tzw. prowizorki budowlanej

    ...Wnioskodawca zamontuje typowe złacze pomiarowo rozdzielcze przy złaczu Z102 (ta skrzyneczka znajduje sie okolo 50 m od mojej dzialki wzdłuz drogi prowadzacej do dzialek),

    Czyli co, To ja sam mam zakupic sobie skrzynke i postawic przy złaczu? czy zrobi to energia sama? W warunkach pisza ze termin realizacji do 1 miesiaca. A moze ja ma to zrobic samemu a oni tylko przyjda odebrac?


    ... wniskodawca uzodni projekt zagospodarowania dzialki w zakladzie dystrybucji...

    Czy to znaczy ze ja mam zrobic jakis projekt dla zlacza budowlanego??? ten sam punkt mam w warunkach dla przyłącza docelowego. A moze to oni robia projekt a ja mam tylko go uzgodnic?

    Pomozcie, bo nic z tego nie wiem.

    Arek

    Polecam lekturę wątku: http://forum.muratordom.pl/viewtopic...asc&highlight=

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony