dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 13
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 260
  1. #41
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bikosa

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Hje, a gdzie kupiłaś ten środek??

  2. #42

    Domyślnie

    w sklepie ogrodniczym. Poprosiłam o srodek na psy i koty. Pani poleciła mi własnei ten, gdyż jest skuteczny. No i faktycznie jest. BYł tez w aerozolu ale z tego co usłyszłam to w aerozolu jest w przypadku zamknietych pomieszczeń, jeśli chodzi o zapachy na dworze-trawa, to poleciła mi w proszku.
    Srodek ten nie szkodzi kwiatom ani trawie, utrzymuje sie ok.2 miesiace, po tym czasie zapobiegawczo można go wysypać-chyba że koty już zrezygnują
    Życie jest piękne, jeśli żyć się umie.

  3. #43
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bikosa

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    a czy jest to wyczuwalne/smrodliwe dla czlowieka??

  4. #44

    Domyślnie

    hmm, ma dość specyficzny zapach. Czuć go wtedy, kiedy np nachylę, nad kwiatami.Ma dość ostry zapach( tytoniu???) chyba ważne żeby kotom śmierdział widocznie zawiera w sobie coś, co je zniechęca
    Życie jest piękne, jeśli żyć się umie.

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał jag_24
    w sklepie ogrodniczym. Poprosiłam o srodek na psy i koty. Pani poleciła mi własnei ten, gdyż jest skuteczny. No i faktycznie jest. BYł tez w aerozolu ale z tego co usłyszłam to w aerozolu jest w przypadku zamknietych pomieszczeń, jeśli chodzi o zapachy na dworze-trawa, to poleciła mi w proszku.
    Srodek ten nie szkodzi kwiatom ani trawie, utrzymuje sie ok.2 miesiace, po tym czasie zapobiegawczo można go wysypać-chyba że koty już zrezygnują

    A napiszesz jak się nazywa?

    Dzięki - pozdrawiam cieplutko
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  6. #46

    Domyślnie

    jasne jak tylko wrócę z pracy od razu napiszę
    Życie jest piękne, jeśli żyć się umie.

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    serdeczne dzięki bo powybijam sierściuchy ......
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  8. #48

    Domyślnie

    Środek nazywa się" KRET,PIES, KOT-STOP reiss-aus"
    firma: TARGET
    w skład wchodzi: wosk roślinny, torf ogrodniczy, substancje resorbujące (cokolwiek by to znaczyło ), i kompozycje zapachowe
    Życie jest piękne, jeśli żyć się umie.

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał jag_24
    Środek nazywa się" KRET,PIES, KOT-STOP reiss-aus"
    firma: TARGET
    w skład wchodzi: wosk roślinny, torf ogrodniczy, substancje resorbujące (cokolwiek by to znaczyło ), i kompozycje zapachowe

    jesteś WIELKA Jutro jadę na łowy Miłego wieczorka
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  10. #50
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zuza35

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał tadzel
    Właśnie się przymierzam mam dosyć tych pasożytów co wyżerają spiewające ptaki. Ludzie kupuja kotka dla dzieci pózniej jak sie znudzi wywożą do lasu, / pieski też/ i mamy dużo szkodników które powstały aby zadowolic nieodpowiedzialnych ludzi. I dlatego inni muszą ich utylizować.
    O, utylizować szkodaniki, które mi przeszkadzają. Jest to jakiś pomysł! Naprawdę niezły!
    To jak? Sam zeżresz trutkę czy muszę ci ją do piwska wepchnąć?

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Znaczy, ja nie rozumiem..
    Kotki są cacy, ptaszki są be?

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    I jeszcze coś dopiszę.
    Dlaczego tak rzadko można obecnie usłyszeć śpiew słowika?
    Po prostu- śpiewa nisko w krzewach, a jak śpiewa, to zapomina o niebezpieczeństwie. Gatunek został prawie wyżarty przez polujące nocami koteczki.

  13. #53
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zuza35

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Rozumiem, ptaszki lepsze, bo śpiewają. Ślicznie.
    A jak już wybijecie koty, to wybijecie słowiki, bo będzie ich za dużo i będą śpiewały za głośno. I tak powybijacie wszystko po kolei. Rośliny, które będą przeszkadzały waszym sztucznie hodowanym, ale za to drogim, roślinkom itd.
    Człowiek bezlitośnie wybił do nogi i do wymarcia 30 tys. gatunków zwierząt. Już nigdy nie zobaczę ptaka Dodo, a chciałabym. Nie umiał latać, ale za to dekoracyjnie się dusił jak mu się złamało kark - jakby tańczył. No i co miłośnicy ptaszków?? A słyszeliście o pingwinach siwych? Większe niż cesarskie były. Nie ma, niszczył hodowlane ławice, trzeba było wytępić. Pingwin też ptak, było nie było. Jesteście hipokrytami i egostami, zwykłe szkodniki. Kiedyś zostaniecie sami w tych swoich zmutowanych ogrodach, produkowanych do wykalania oczu sąsiadom i się podusicie, mam nadzieję, że spektakularne to choć będzie.
    Adios!

    Ps. To oczywiście do tych dwóch miłośników ptaszków. Całej reszcie polecam grzechotki, takie drewniane. Ładny dźwięk wydają, ale kot do domu nie podejdzie. Działa to jak strach na wróble.

  14. #54
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zuza35

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    I jeszcze coś dopiszę. Jestem przekonana, że ptaszki was obchodzą tyle co zeszłoroczny śnieg.

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Czy jest tu lekarz???
    Pieseczki i koteczki nie są tworem ewolucji naturalnej, w przeciwieństwie do dodo i słowika, na przykład.
    I gdzie ja pisałem o wybiciu kotów?
    Zuza, skąd się w tobie bierze tyle nienawiści?

  16. #56
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zuza35

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Lekarz? No cóż, może prawdy za dużo? Typowa prymitywna reakcja. Nie zapomnij mi powiedzieć, że jest ci mnie żal.

    Logiczne, skoro można było wybić naturalnego dodo, to można też wybić nienaturalne koty i psy.
    A istnieje coś bardziej nienaturalnego niż współczesny człowiek?

    Zawsze mi się wydawało, że jeżeli coś się wyprodukowało to należy być za to odpowiedzialnym, a tu się okazuje, że odpowiedzialność oznacza, że można to bezlitośnie wybić i otruć. Ileż to człowiek się dowie od miłośników ptaszków i roślinek mutantów.

  17. #57

    Domyślnie

    Do listy "grzechow" bezpanskich kotow dopiszmy jeszcze zbiki.



    Zastanawiam sie , czy powieszenie domowemu kotu na szyi dzwoneczka , moze skutecznie ograniczyc jego "ptasie lowy".

  18. #58

    Domyślnie

    A co do przyczyn wyginiecia dodo , to najbardziej przyczynily sie do tego zdziczale domowe zwierzeta , glownie psy i swinie , ktore nie tylko polowaly na te ptaki ale i niszczyly ich gniazda.

  19. #59
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zuza35

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    A co do przyczyn wyginiecia dodo , to najbardziej przyczynily sie do tego zdziczale domowe zwierzeta , glownie psy i swinie , ktore nie tylko polowaly na te ptaki ale i niszczyly ich gniazda.
    Psy i świnie na Mauritiusie? A skąd się tam wzięły? Przywieźli je ludzie. I jak to mają w zwyczaju zamiast wziąć odpowiedzialność za swoje zwierzaki, teraz zrzucają na nie odpowiedzialność za swoje czyny. Nie ma tak łatwo. Za wymarcie ptaka dodo wyłączną winę ponoszą ludzie. To oni dla zabawy (początkowo dla pożywienia, ale dodo niespecjalnie nadawały się do spożycia, to był sam tłuszcz) wybili w ciągu 3 - 4 lat całą populację i głodząc swoje zwierzęta zadbali o wyniszczenie ich gniazd.
    Zresztą chciałabym zobaczyć świnię, która poluje na 25 kg ptaka.

  20. #60
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zuza35

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    Do listy "grzechow" bezpanskich kotow dopiszmy jeszcze zbiki.



    Zastanawiam sie , czy powieszenie domowemu kotu na szyi dzwoneczka , moze skutecznie ograniczyc jego "ptasie lowy".
    Dorzuć jeszcze wilki, bizony, tury, niedźwiedzie, bobry, jastrzębie złote i orły. I konika Przewalskiego. Możesz także winić koty za smog i wyczerpanie zasobów naturalnych. A co sobie będziesz żałował?
    A prawda jest taka, że człowiek żbikom i słowikom i wielu innym gatunkom tak ogranicza teren życia, tak truje ich naturalne środowisko, że nic im więcej nie potrzeba.

    A kot domowy powinien żyć w domu. I jako taki powinien być kontrolowany przez właściciela. Nie powinien być puszczany samopas, choćby dla jego własnego bezpieczeństwa.
    Koty dzikie też zresztą kiedyś były domowymi. Jak śmieć zostały przez wspaniałego człowieka wyrzucone to muszą sobie jakoś radzić. Dla twojej przyjemności mają zdechnąć z głodu na ochotnika?

Strona 3 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony