dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 47 z 48
Pokaż wyniki od 921 do 940 z 949
  1. #921
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Ale po bokach też daje się kliny stałe. To jak to ma być rozwiązane? Panowie liderzy: Test, Jareko napiszcie krok po kroku jak ma wyglądać prawidłowy montaż na tej taśmie. Na co zwrócić uwagę przed montażem napisał Test. A teraz jak kliny(jakie) po bokach i od dołu w stsunku do taśmy i jak zachować paroszczelność i paroprzepuszczalność dla montażu okna.

  2. #922
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    Firewall wpadnij z projektem na Budmę, siądziemy, pogadamy, porysujemy. Trzeba będzie to się pójdzie gdzieś na stoisko, przymierzy, dobierze, rozbierze, rozważy warianty i takie tam inne. Takie pisanie na forum, to sensu nie ma, bo ktoś coś powie, Ty masz kolejne pytania i tak można książkę napisać, a potem się okaże, że ten co ma to robić i tak zrobi... po swojemu.
    PRO QUALITY

  3. #923
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    i przede wszystkim daj zarobić tym, którzy z tego żyją
    Jest to wykonalne i to bez kłopotu - jeśli chodzi o kliny boczne, kiedyś jak zobaczysz jak wygląda klin, jak się go ustawia od razu będziesz wiedział co i jak
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  4. #924
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    No to narysuj Jareko jak ten klin ustawić przy taśmie o "głębokości" takiej jak okno? Bo ja szczerze mówiąc tego nie widzę...

  5. #925
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witam, mam pytanie do znających się na rzeczy, mam zamontowane okno w łazience,ale trochę jest za wysoko i chcę je obniżyć o około 50 cm.Na dole w porothermie nie ma problemu wyciąć, ale czym zalepić to co zostanie mi po obniżeniu, można dać po prostu styrodur, jestem jeszcze pezed robieniem elewacji ,więc mogę jeszcze pokombinować,
    szerokość okna ok.1 metr
    Ostatnio edytowane przez Barbara74 ; 06-01-2012 o 01:48

  6. #926
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Jeżeli okno jest o szerokości maksymalnie 80-90 co wystarczy styrodur. Jeżeli jest szersze to lepiej na górze wpiąć poszerzenie.

  7. #927
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Test: na budmę może i udałoby mi się wpaść ale... tam jest ok.1400 wystawców. Więc Twoje stoisko to - .....?

  8. #928
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    Test: na budmę może i udałoby mi się wpaść ale... tam jest ok.1400 wystawców. Więc Twoje stoisko to - .....?
    Lubię jak mnie podziwiają, ale nie aż tak żeby się eksponować na Budmie . A tak na poważnie Firewall, to ja też zaliczam się do kategorii "zwiedzający" z tym, że jestem na targach codziennie przez cały okres ich trwania. Powiesz kiedy będziesz i dalej to już prościzna. Zdzwonimy się.
    PRO QUALITY

  9. #929
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał bwojtek Zobacz post
    Jeżeli okno jest o szerokości maksymalnie 80-90 co wystarczy styrodur. Jeżeli jest szersze to lepiej na górze wpiąć poszerzenie.
    okno ma 104 cm tak jest w projekcie,a w rzeczywistości jutro zmierzę bo nie pamiętam

  10. #930

    Domyślnie

    Cytat Napisał T12345T Zobacz post
    Lubię jak mnie podziwiają, ale nie aż tak żeby się eksponować na Budmie . A tak na poważnie Firewall, to ja też zaliczam się do kategorii "zwiedzający" z tym, że jestem na targach codziennie przez cały okres ich trwania. Powiesz kiedy będziesz i dalej to już prościzna. Zdzwonimy się.
    Jeśli kolega Test przeszkód nie widzi też kilka zdań moglibyśmy zamienić.....

  11. #931
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.117

    Domyślnie

    Nie ma chyba sensu zakładać tu nowego tematu, więc.. .też się dołączę. Myślę o Budmie, ale chyba w tym roku nie ma typowych targów okiennno-drzwiowych. Co będzie warte zobaczenia wg Was?

  12. #932
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    Cytat Napisał IVO333 Zobacz post
    Jeśli kolega Test przeszkód nie widzi też kilka zdań moglibyśmy zamienić.....
    Najmniejszych. Moje namiary pewnie masz albo wiesz jak znaleźć, zadzwoń powiedz kiedy i... do zobaczenia na Budmie.
    PRO QUALITY

  13. #933
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie ma chyba sensu zakładać tu nowego tematu, więc.. .też się dołączę. Myślę o Budmie, ale chyba w tym roku nie ma typowych targów okiennno-drzwiowych. Co będzie warte zobaczenia wg Was?
    Ja
    PRO QUALITY

  14. #934

    Domyślnie

    Mimo kiepskiej koniunktury w budownictwie Budma zawsze pozostanie Budmą. Głównym celem jaki przyświeca większości firm biorącym udział w Budmie jest nawiązanie kontaktów handlowych. Osobiście uważam, że targi są czymś więcej niż imprezą handlową gdyż firmy które biorą w nich udział kładą większy nacisk na budowę i umacniania swojego wizerunku. Warto również podkreślić, że nie bez znaczenia jest promocja marki i możliwość prezentacji nowości oraz bezpośredni kontakt z klientem.Myslę że będzie wiele nowości........
    Firma, która pokazuje na targach nowości buduje w ten sposób swoja markę, a tym samym umacnia swoją pozycje na rynku.
    Nigdy nie szukaj prawdy, jeśli nie wiesz co zrobisz gdy ją znajdziesz.

  15. #935

    Domyślnie

    Jareko,proszę o poradę. W wykuszu mam otwór 240x230 i żona mnie męczy. Dać 2x120 uchylno-przesuwne czy podzielić na 3(2 fixy i 1 uchylno przesuwne). Co się lepiej sprawdzi i który wariant jest tanszy?,pozdrawiam

  16. #936

    Domyślnie

    Cytat Napisał simon1234 Zobacz post
    Jareko,proszę o poradę. W wykuszu mam otwór 240x230 i żona mnie męczy. Dać 2x120 uchylno-przesuwne czy podzielić na 3(2 fixy i 1 uchylno przesuwne). Co się lepiej sprawdzi i który wariant jest tanszy?,pozdrawiam
    A może na 3: fix+ruchomy słupek (o ile wymiar/kolor pozwoli bez poprzeczki poziomej) ? Moim zdaniem przesówki są fajne jak dają duże przeszklenia, tu masz max 120cm na jedno, bez szału (a 80 to już zupełnie).

    Z dwojga Twoich opcji stawiam że 2x120 będzie lepsze w obu względach (cena, wygoda).

    Ale, że tak zrymuję, do Jareko mi daleko
    Ostatnio edytowane przez grzeniu666 ; 07-01-2012 o 00:10

  17. #937
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Najtaniej będzie zwęzić otwor do 220 i dać dwuskrzydlowy z ruchomym słupkiem w schuco na profilu pośrednim.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  18. #938

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie ma chyba sensu zakładać tu nowego tematu, więc.. .też się dołączę. Myślę o Budmie, ale chyba w tym roku nie ma typowych targów okiennno-drzwiowych. Co będzie warte zobaczenia wg Was?
    Coś się chyba powinno pojawić ciekawego i prawdopodobnie też się przejadę do Pyrlandii

  19. #939
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    Cytat Napisał slaku Zobacz post
    ... też się przejadę do Pyrlandii
    Pyrlandia... jakież to pospolite! Nie ładniej: Kraina niskopiennej pomarańczy?

    .................................................. ..................................Tubylec
    PRO QUALITY

  20. #940

    Domyślnie

    otóż Jeszcze chciałbym usłyszeć coś o tych okanch z MS ,

    otóż tak to wygląda:

    Ona Super Termo

    System TERMOMS
    kolor orzech
    uszczelka Szara /TYTANOWE
    Rama HP102 68mm
    Skrzydło HP192 80mm n.TYTANOWE
    2 x 4T/14Ar/4/14Ar/4T u=0.6

    lub w ofercie znajdują się także okna :
    3T-16Ar-3-16Ar-3T U=0,5

    wraz z roletami mam ofertę na 27 tys złotych .

Strona 47 z 48

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony