dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 7
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 123
  1. #101

    Domyślnie

    Proponuję odpuścić sobie politykę. Przynajmniej tutaj.

  2. #102

    Domyślnie

    1.Są perełki nawet mniejsze niż 100m. Sam taką widziałem - 1 pokój, kuchnia, łazienka, pom.techniczno-warsztatowe i komunikacja. Całość na wsi w kępie drzew, kępa w szczerym polu. Ogrzewanie kominkiem, w kominku wężownica do ciepłej wody + terma. Całość zaprojektował i zbudował osobiście architekt dla siebie w latach 60. Mieszkał tam przez kilka lat. Tak zgrabny i funkcjonalnie skomponowany dom rzadko się spotyka.
    2. Domy znanych ludzi w Muratorze - owszem, jeśli wynika z tego jakaś nauka dla nas - co rzadko się zdarza. Najczęściej jeszcze jedna znana buźka, zdjęcie salonu - i to wszystko -jeśli dla zaspokojenia ciekawości gawiedzi - to zbędne.
    3. Zgadzam się z Frankai, że nam potrzeba możliwie dużo przykładów - detali, rozwiązań technicznych, a jeśli czyjś dom to i rzuty i komentarz i na rzutach zaznaczone miejsca z których robione były zdjęcia. Jak domy dostępne to z opinią sądu konkursowego
    4. A w ogóle Prześwietna Redakcjo - nie tylko reklama własnych konkursów, tylko szukać, szperać w poszukiwaniu dobrych przykładów już istniejących.

  3. #103
    Guest

    Domyślnie

    redakcjo
    nie likwiduj czasem stalej rubryki znani tez buduja....
    proszę Cię

  4. #104
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A moze redakcja powinna jezdzic na nasze budowy?
    Przeciez jestesmy "znani". W ostatnich muratorach ciagle odnajduje znane nicki.
    Co wy na to?
    Maciej

  5. #105

    Domyślnie

    Ten pomysł już był i Redakcja się nie ustosunkowała, choć nie miałbym nic przeciwko aby wpadli na moje ranczo. Co prawda nie mam za wiele do pokazania, ale za parę miesięcy - czemu nie.
    Pozdrawiam

  6. #106

    Domyślnie

    To się chyba pomyliłem.
    W 6 numerze jest Alicjantka i coś mi się zdaje, że rozpoczęła cykl z serii forumowicze na budowie. Gratulacje dla Alicjantki no i Redakcji, że odważyła się robić sprawozdania z naszych budów.
    Pozdrawiam

  7. #107
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Alicja jestem pod wrazeniem, otwieram sobie 33 strone Muratora i co widze? Kolezanke z forum, mam nadzieje ze bedzie wiecej takich "doswiadczen czytelnikow"
    Pozdrawiam
    Maciej


  8. #108
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Czyzby cos drgnelo ze zdjeciami?.
    Jeszcze nie widzialem ale juz drze na sama mysl zobaczenia zdjec. Nie omieszkam skomentowac.

  9. #109
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    On 2002-05-21 09:04, pitbull wrote:
    Czyzby cos drgnelo ze zdjeciami?.
    Jeszcze nie widzialem ale juz drze na sama mysl zobaczenia zdjec. Nie omieszkam skomentowac.
    Oj drgnelo, ale wiecej zdjec zobaczysz na onet.pl w albumie Alicji. Oczywiscie za wyjatkiem rodzinnego na tarasie.
    Pitbull twoja wypowiedz tez jest. W tajemnicy moge Ci powiedziec ze cos otrzymasz. Mam nadzieje ze nie popsulem niespodzianki.
    Pozdrawiam
    Maciej

  10. #110
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    A to mile. Mam tylko nadzieje ze z wiekszosci moich glupich wypowiedzi wybrali jakas sensowna

  11. #111

    Domyślnie

    Alicjankę należy już zatem zaliczyć do "znanych"!

  12. #112
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Śmiejcie się, śmiejcie...

    Pozdrawiam ciepło !
    A.

  13. #113

    Domyślnie

    Wracając do początku ja kupiłem działkę rolniczą o powierzchni 13330m2 (powyżej 1ha abym mógł na niej budować siedlisko - to dla nie wtajemniczonych) i czuję się jak bogacz na folwarku. Zapłaciłem mniej jakbym musiał zapłacić za działkę budowlaną 10X mniejszą. Projekt domu mam 140m2 a teraz po wybudowaniu wychodzi mi około 200 m2 (bo nie liczę skosów). I co? Ja to mam kasy! Tak pewnie myślą ci którzy przechodzą obok i widzą. Popieram pokazywanie domów zwykłych ludzi, którzy budują i robią pewne wyrzeczenia (bo przecież każdy ma inne) i ich problemów.
    Pozdrawiam gorąco.

  14. #114
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Grzesio ty to masz kasy
    Oczywiscie zartuje, 13330 m2 sporo.
    Qrcze zawsze marzylem o korcie tenisowym, basenie.
    Ty masz taka mozliwosc, a na trudne czasy agroturystyka.
    A w jakiej czesci Polski budujesz?
    Pozdrawiam
    Maciej

  15. #115

    Domyślnie

    Okolice Torunia. Tylko teraz gdy mam się już przeprowadzać zastanawiam się czy ten teren nie jest za duży. Przecież ktoś go musi "obrobić". O basenie i korcie też myślałem gdy go kupiliśmy no i może z czasem dla dzieci, albo dzieci dla siebie.
    Pozdrawiam

  16. #116

    Domyślnie

    Obrobić jak obrobić ale to ogrodzić. Ja miałem 90m granicy z czterech stron, a ty - strach pomyśleć.
    Pozdrawiam

  17. #117
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Okolice Torunia to zapraszam do naszego klubu "Bydgosko-Torunskiego" Co do gleby to od przybytku glowa nie boli.
    Jesc nie wola a oplaty sa niskie. Warto trzymac na lepsze czasy, chociazby dla dzieci.

    Do Alicji.
    Czy mozesz zdradzic czy to redakcja sie do Ciebie zglosila, zainspirowana twoim dziennikiem? Czy to moze twoja inicjatywa.
    Nie chce byc wscibski, ale moze to ulatwic innym pojsc w twoje slady na lamach Muratora.
    Pozdrawiam
    Maciej

  18. #118
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Redakcja wypytywała wszystkich obecnych na spotkaniu w Warszawskim Salonie Muratora na temat wyboru projektu (dawali znać, że przygotowują artykuł również na łamach forum). W moim przypadku zaintrygowało ich chyba to, że dwukrotnie wybrałam ten sam projekt, w związku z czym jeszcze w czasie tegoż spotkania zaproponowali mi spotkanie i "spowiedź" na ten temat.

  19. #119
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzieki za info.
    Szkoda ze salon jest tylko w Warszawie.
    Dla osob bydujacych z projektow Muratora to duze ulatwienie.
    Z kazdym problemem mozna do nich smialo uderzyc.
    Alicjo czy Ciechocinek kolo Aleksandrowa Kuj.?

  20. #120
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Jo, jak mawiają tambylcy...

    A Salon jest też w Poznaniu.

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Alicjanka dnia 2002-05-21 16:19 ]</font>

Strona 6 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony