dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    nie rozumiem Twojego punktu widzenia. Ok - wskazania medyczne, dysfunkcje i szpetota - słuszność zabiegu nie podlega "obiektywnie" dyskusji.
    Ale co masz przeciwko tzw. "widzimisię" przecież taki człowiek decydyjąc się na zabieg dla owego "widzimisie" nikogo nie krzywdzi, nie zadaje nikomu postronnemu bólu. Sam, własnym ciałem i psychiką ryzykuje negatywne konsekwencje! To ten człowiek ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje.
    Jakim więc prawem dziesiątki obserwatorów czują sie upoważnione do odmówienia mu prawa do decydowania o swoim wyglądzie i losie własnego ciała?!?!
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggi
    nie rozumiem Twojego punktu widzenia. Ok - wskazania medyczne, dysfunkcje i szpetota - słuszność zabiegu nie podlega "obiektywnie" dyskusji.
    Ale co masz przeciwko tzw. "widzimisię" przecież taki człowiek decydyjąc się na zabieg dla owego "widzimisie" nikogo nie krzywdzi, nie zadaje nikomu postronnemu bólu. Sam, własnym ciałem i psychiką ryzykuje negatywne konsekwencje! To ten człowiek ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje.
    Jakim więc prawem dziesiątki obserwatorów czują sie upoważnione do odmówienia mu prawa do decydowania o swoim wyglądzie i losie własnego ciała?!?!
    ja nie mam nic przeciwko operacjom dziwię się tylko, ze mając naturalne ciało..kobiety decydują sie na takie operacje...ja rozumiem że chcą być piękniejsze etc...ale..wygląd ponoć to nie wszystko.
    I jeszcze jedno ja nie odmawiam nikomu decydowania o swoim wyglądzie, każdy robi to co mu sie podoba-wkońcu mamy demokrację...
    Przeglądając zdjęcia kobiet, które poddały się operacji(efekty naprawdę zadowalające) zdziwiłam sie tylko, ze one naprawdę nie wyglądały jak potwory a mimo to zdecydowały się na taki krok...
    Życie jest piękne, jeśli żyć się umie.

  3. #43

    Domyślnie

    bo...w niekórych przypadkach to tylko kwestia "dobrego" makijażu




    Życie jest piękne, jeśli żyć się umie.

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggi
    Ale co masz przeciwko tzw. "widzimisię"...
    Chyba troche sie rozpedzilas. Nikt tu nikomu niczego nie odmawia. My poprostu uwazamy, ze to jest bez sensu, jesli sie podchodzi do tego od zlej strony. Pokazujemy, ze operacje plastyczne nie rozwiazuja problemow, ktore trzeba rozwiazac w gabiniecie psychologa.

    Dyskutujemy na temat tego dlaczego ktos poddal sie operacji i jest zaiedziony, mimo ze wyglada swietnie. I przynajmniej ja daleka jestem od zabraniania komukolwiek operacji. Uwazam tylko ze nie tedy droga i wyrazam swoje zdanie w ogolnej dyskusji. Ot co.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Na tych zdjeciach to niestety nie tylko makijarz ale rowniez PhotoShop.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Chyba troche sie rozpedzilas (...) Uwazam tylko ze nie tedy droga i wyrazam swoje zdanie w ogolnej dyskusji. Ot co.
    ja się chyba jednak nie rozpędziłam
    W porządku - Twoja droga nie tędy biegnie i to jest zrozumiałe i nie budzi w nikim emocji. Natomiast czyjaś droga może biec własnie tędy, bo każdy z nas ma prawo do autonomicznych decyzji (zwłaszcza w sprawach dotyczących wyłącznie swojej osoby) i do swoich rozczarowań. Wydziwianie nad tym wydaje mi się trochę pozbawione sensu.
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  7. #47

    Domyślnie

    Aggi
    nie wiem, czy do mnie też odnosi się Twoja wypowiedŸ :

    Jakim więc prawem dziesištki obserwatorów czujš sie upoważnione do odmówienia mu prawa do decydowania o swoim wyglšdzie i losie własnego ciała?!?!


    bo ja akurat zgadzam sie z paniš psycholog, jak napisałam powyżej:

    Poszły, bo chciały się poczuć piękniejsze, i majš do tego œwięte prawo
    i nie wiem też, czy poczułaœ, że ton Twojej wypowiedzi jest atakujšcy.
    a tu przecież nikt nikogo nie ocenia , nie atakuje i niczego nikomu nie zabrania Dyskusja na temat jak każdy inny.

    w przypadku pań, które wystapiły w programi, same, na własnš proœbę poddajš się opinii tysięcy, milionów obserwatorów i to jest dla mnie niesmaczne.
    Ani ze strony tych pań - pokażš swoje intymne częsci ciała a przede wszytskim swoje emocje, ból, tesknotę za rodzinš ..wszystko na sprzedaż
    Bo kupujš ładne zęby za 70 tysiecy, płaski brzuch i nowy nos i silikonowe piersi ( co do sztucznych piersi - tego to nigdy nie zrozumiem).
    Ani też ze strony oglšdajacych program, których œcišgajš przed ekran "cycki mamy kolegi z podwórka".

    A operacje poza programem - nie che się powtarzać.
    Co do zdjęć - genialny photo-shop i sprawny użytkownik programu, pani z bliznami po tršdziku powinna jednak wg mnie skorzystać z dermabrazji i tym podobnych zabiegów - czyli gabinet chirurgii plastycznej i kosmetycznej. Na pewno poprawiło by jej to samopoczucie .

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oleńka i Potr
    nie wiem, czy do mnie też odnosi się Twoja wypowiedŸ :

    i nie wiem też, czy poczułaœ, że ton Twojej wypowiedzi jest atakujšcy.
    nie odnosi się do nikogo konkretnie - dyskusję na temat programu, a w konsekwencji róznież na temat tego rodzaju decyzji, mamy ogólnonarodową niemalże. I to na dodatek w duchu gderająco-potępiającym.

    Jeśli istotnie poczułaś się zaatakowana - to przykro mi, bo nie takie były moje intencje.
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  9. #49

    Domyślnie

    hmm...co do obróbki zdjęć, kiedyś widziałam reklamę zdjęcie dziewczyny przed fotomontażem i po.....a obok napis "adobe photoshop twoja dziewczyna go pokocha"
    Życie jest piękne, jeśli żyć się umie.

  10. #50

    Domyślnie

    hah, tak , to prawda, to fajny program choć ładny makijaż też zdziała sporo, ale umiejętnie zrobiony.
    "Uwielbiam" opalony podkład położony na buzię a szyja naturalna Zwłaszcza taki gęsty, ciężki.
    A sama nie lubię tapety.

    A propos zabiegów - przejrzenie internetowych stron chirurgów zacheciło mnie do wizyty - troszkę popękanych naczynek warto by było "wymazać"
    I dałam się wcišgnšć w to koło próżnoœci

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony