dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 870 z 919
Pokaż wyniki od 17.381 do 17.400 z 18369
  1. #17381
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Śniegu nie wąchałam, ale już wiem, że powinien był pachnieć arbuzami dzięki zawłotni śnieżnej.
    Króliczków nie chcę zdecydowanie. Dzieci zajęte w nowych szkołach, ja w nowej pracy, a Andrzej nie pała entuzjazmem do przyjmowania kolejnych zwierząt.

    Zimno i ponuro mamy. Chyba pogoda chciała, żeby nikomu nie było żal końca wakacji. Pierwszy raz w tym sezonie odpaliliśmy kominek, żeby ogrzać psychikę.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  2. #17382
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    U nas palę od niedzieli, zimno, mokro i ponuro

  3. #17383
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    no i co z tym szukaniem campingu? Zabrzmiało intrygująco nieco wyżej i zdechło
    Dodam, że nie lubię powieści w odcinkach!

  4. #17384
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Praca mi się zaczęła i chwilowo papierologia mnie przytłoczyła płasko przy samej ziemi. Ledwie palec podniosę, żeby coś napisać. Obiecuję w weekend znaleźć chwilę na kolejny odcinek. Musi być w odcinkach, bo w całości nikt by tego nie zniósł.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  5. #17385
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Agdusia, polazłaś do arbajtu...? Chyba coś przegapiłam...

  6. #17386
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    No, polazłam. A jako że jest to szkoła, całkiem nowa, w dodatku od razu zdeformowana przez podłą zmianę, to mam takie urwanie dupy, że szkoda gadać. No ale i tak mi dobrze, bo uczę tylko w dwóch szkołach, które formalnie są jedną szkołą. Co nie zmienia faktu, że zebrania na ten przykład są razy dwa, no i kursuję miedzy dwoma budynkami w sąsiadujących miejscowościach (15 minut na rowerze). Za to szkołę, tę nową, mamy naprawdę kosmiczną. Jeżeli przeżyję ten rok i nie wylecę w kolejnym (nauczyciele z gimnazjum tracą klasy, więc przejdą do podstawówki, a ja tam jestem nowa), to będzie dobrze.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  7. #17387
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Jak można zrobił taki różowy śnieg u nas bez upuszczania czyjejś krwi?

    Nie będę spoilerować...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #17388
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    O kurczątko... Agduś, ile masz godzin w 'dobrej zmianie" ...?



    Braza, przypomnij sobie "Rozmowy kontrolowane"

  9. #17389
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Ciekawe. Powiedz szczerze, uczniowie cię lubią??? Mnie studenci zawsze lubili, ale ja nie wymagałam, wychodząc z założenia, ze są dorośli i jak się nie nauczą przy mnie, to będą musieli później. Ale do dzieci to nie mam cierpliwości

  10. #17390
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Mam pełny etat, część godzin w podstawówce, część w zlikwidowanym gimnazjum. W sumie niedaleko - 15 minut na rowerze z jednej szkoły do drugiej, ale i tak okienek mam 8 (cztery na przejazdy i cztery "bo tak wyszło w planie"), a pewnie będzie więcej, kiedy zaplanuję "pracę z uczniem zdolnym" i "pracę z uczniem wymagającym wsparcia" - czyli dwie obowiązkowe godziny pracy. Będę też miała kółka zainteresowań.
    Szkołę (tę nową - podstawówkę) mamy naprawdę świetną. Piękny budynek, świetnie wyposażony. Może trochę przesadzili z podporządkowaniem wszystkiego dizajnowi, ale to się jeszcze uklepie.
    Po pierwszym tygodniu jestem kompletnie wycięta - nie mamy podręczników, więc przygotowanie lekcji zajmuje dużo czasu. Do tego cała papierologia, mimo że pracujemy od połowy sierpnia wciąż jeszcze coś mam do przygotowania. W dodatku mam wychowawstwo, a wczoraj było pierwsze zebranie, które potrwało prawie do 21. No ale jest moc i zapał. Książki może wreszcie się pojawią, a papiery skończą. I wtedy pojedziemy na wyprawę integracyjną...
    Moje osobiste dziecko, które przeniosło się do tej szkoły, rzekło wczoraj, że w tej szkole nie czuje się jak w szkole, bo po pierwszej lekcji ma wciąż dobry humor i nie chce jej się uciekać ze szkoły.

    Czy mnie lubią? Nie wiem. Jeszcze za wcześnie. Pewnie zawsze niektórzy mnie lubili, inni nie. Jednak od dzieci trzeba czegoś wymagać, za młodzi na samodzielne decydowanie, czy warto się uczyć. Jednakowoż mam ambicję nie nudzić i nie zadawać dużo do domu. A cierpliwość mam do dzieci od czwartej klasy wzwyż - do młodszych to nie bardzo.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  11. #17391
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ponoć stare przekleństwo chińskie mówi: "obyś cudze dzieci uczył"? Mnie by to dotyczyło jak nic, nie mam cierpliwości! Powodzenia Agduś!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #17392
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Dzięki!
    Jakoś za krótki był ten weekend. Już bym chciała znowu coś napisać o wakacjach, ale chyba rozsądnie pójdę spać.
    No ale kilka papierów pchnęłam i poprawiłam 50 testów. Jakiś postęp jest. Papiery się kiedyś skończą... chyba. Testy nie.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  13. #17393

  14. #17394
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Noooo... Wciąż się pocieszam, że to przez
    - nową szkołę i moją nową pracę po nastu latach przerwy (normalnie pewne papiery się co roku klepie po ewentualnych kosmetycznych poprawkach, nienormalnie się je pisze od nowa)
    - brak podręczników (oczywiście to tylko propaganda gorszego sortu, bo podręczniki wszędzie są i wszystko jest, a świstak siedzi i zawija te sreberka)
    - zwyczajnie początek roku szkolnego
    - pracę w dwóch szkołach, chociaż niby w jednej.

    Kiedyś to minie...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  15. #17395
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    U nas też z podręcznikami sajgon ale to wroga propaganda...

  16. #17396
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Strasznym wrogiem ustroju jestem i pełzającym karłem reakcji, ale wciąż nie mam podręczników w dwóch klasach i szlag mnie trafia!!!!!! Kseruję, wymyślam cuda-wianki, pół dnia spędzam nad produkcją materiałów na lekcje. Kufa!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  17. #17397
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Ty masz gorzej... ja jeno 1 godzinę w tygodniu

  18. #17398
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ja 18 (w tym wychowawcza), 8 okienek (na razie) i dwie godziny karciane, do tego dwa kółka. Karciane i kółka generują kolejne okienka, jeszcze nie wiem, ile.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  19. #17399
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że będą cię lubić. Wbrew pozorom najbardziej lubiani nauczyciele to nie są ci, którzy są pobłażliwi, ale ci sprawiedliwi. Nawet jak któryś był wymagający bardzo i ostry, ale oceniał sprawiedliwie a nie po uważaniu i bo kogoś lubi (jeszcze gorzej, jak za prezenty), to był szanowany a i najczęściej lubiany. Czego życzę na nowej - starej drodze życia

  20. #17400
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że mi się uda, chociaż wiem, że nie będą mnie lubili wszyscy - zawsze są jednostki, które nie lubią nauczycieli, bo tak mają i już. Na razie mam wrażenie, że przynajmniej nie straciłam kredytu zaufania, który dostałam od dzieci.

    Wrzuciłam na fb kolejny odcinek wakacji, ale nie mam czasu, żeby tutaj zdjęcia wklejać. W weekend mamy Pola Chwały, podczas których mam dyżur przy szkolnym stoisku. Muszę jeszcze trochę papierków odwalić i oczywiście mam zeszyty oraz kartkówki do poprawiania. A poza tym musimy wreszcie ten samochód kupić, bo w zeszłym tygodniu lało jak złe, a Magda wracała z pociągu z buta, bo ja miałam samochód pod szkołą. Wiemy już, że niestety seicento i panda odpadły. Jakoś tak mają pedały wysoko zamocowane, że przy moich dziwnych stopach nie dam rady nimi jeździć. W cieniasie też się męczyłam jak dusza potępiona i nie jeździłam nim właściwie, to by było głupio teraz sobie taki sam problem kupić.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 870 z 919

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony