dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    Domyślnie Kto mi zaprojektuje front szafy wnękowej?

    Dzisiaj musimy zamówić wiem, że nic nie wiem

    Szafa będzie w małym pomieszczeniu, w wiatrołapie, na poniższych zdjęciach nawet nie widać wnęki, która jest po prawej stronie


    - szafa na pewno będzie miała 3 skrzydła
    - lustro mile widziane, ale jedno najlepiej by było na lewym skrzydle
    - nie mam szczególnych wymagań - może poza ceną - co do pozostałego materiału
    - mają być tylko linie proste
    Więcej grzechów nie pamietam Liczę na Was

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Witaj Kasiu u mnie szafy jeszcze nie ma ale będzie ( przemyslenia już mam więc się podzielę )
    U nas jedno lustro, pozostałe dwa skrzydła w jakieś okleinie pasującej do wnętrza bez wygibasów żeby nie było kłopotu ze sprzątniem ( wiatrołap, dzieci, łapki i pies ). I tak mi lustro zaliże

  3. #3

    Domyślnie Re: Kto mi zaprojektuje front szafy wnękowej?

    Cytat Napisał SławekD-żonka
    Dzisiaj musimy zamówić wiem, że nic nie wiem

    Szafa będzie w małym pomieszczeniu, w wiatrołapie, na poniższych zdjęciach nawet nie widać wnęki, która jest po prawej stronie


    - szafa na pewno będzie miała 3 skrzydła
    - lustro mile widziane, ale jedno najlepiej by było na lewym skrzydle
    - nie mam szczególnych wymagań - może poza ceną - co do pozostałego materiału
    - mają być tylko linie proste
    Więcej grzechów nie pamietam Liczę na Was

    Nie wiem jakie lubisz kolory, i jakie kolory beda na œcianach.
    My zamówilismy u (pana który też robi nam meble kuchenne) drzwi do garderoby z płyty mdf. Drzi otwieraja sie jak w zwykłej szfie- na boki- nie sš przesówne).

    To nasze



    A to może cos dla Ciebie





    nie znam wymiarów Twojej wnęki na szafe i upodoban kolorystycznych.
    Pozdrawiam, KasiaR

    i jeszcze to






  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga J.G
    Witaj Kasiu u mnie szafy jeszcze nie ma ale będzie ( przemyslenia już mam więc się podzielę )
    U nas jedno lustro, pozostałe dwa skrzydła w jakieś okleinie pasującej do wnętrza bez wygibasów żeby nie było kłopotu ze sprzątniem ( wiatrołap, dzieci, łapki i pies ). I tak mi lustro zaliże
    Dorota też się w ślimaka bawi

    A lustro jak lustro - być musi a jedno, ponieważ widziałam taką szafę z samych luster, nad nią halogenki i masakra - każde pociągnięcie szmaty przy myciu się wyraźnie odznaczało, a dziękuję za kolejny przedmiot do pucowania

  5. #5

    Domyślnie Re: Kto mi zaprojektuje front szafy wnękowej?

    Cytat Napisał kasiaR
    nie znam wymiarów Twojej wnęki na szafe i upodoban kolorystycznych.
    W sumie wymiary są mało istotne (no może tyle, że nie będzie to gigant, a szafka ). Ściany będą białe (wiem wiem, to takie niemodne ), a kolory lubię ciepłe (i moją zimną niebieską łazienkę ), płytki w wiatrołapie są cienobrązowe, ale chyba nie ma co dawać zbyt ciemnej szafy, bo jeszcze się tylko pomniejszy tą klitkę

    To poniżej by mogło być - w sumie to się Sławkowi podoba, ale zależy mi by lustro było na lewym skrzydle, bo wtedy łatwo będzie można zobaczyć całokształt postaci stojąc w toalecie Jakby było na środku, to z metra kiepsko się dobrze pooglądać


  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał SławekD-żonka
    Cytat Napisał Aga J.G
    Witaj Kasiu u mnie szafy jeszcze nie ma ale będzie ( przemyslenia już mam więc się podzielę )
    U nas jedno lustro, pozostałe dwa skrzydła w jakieś okleinie pasującej do wnętrza bez wygibasów żeby nie było kłopotu ze sprzątniem ( wiatrołap, dzieci, łapki i pies ). I tak mi lustro zaliże
    Dorota też się w ślimaka bawi

    A lustro jak lustro - być musi a jedno, ponieważ widziałam taką szafę z samych luster, nad nią halogenki i masakra - każde pociągnięcie szmaty przy myciu się wyraźnie odznaczało, a dziękuję za kolejny przedmiot do pucowania
    Dokładnie tak Od moich dzieci lepszy jest pies kocha ślimaczenie luster To jego 1 czynność po przyjściu do mojej mamy w odziewdziny

  7. #7

    Domyślnie Re: Kto mi zaprojektuje front szafy wnękowej?

    Cytat Napisał SławekD-żonka
    Cytat Napisał kasiaR
    nie znam wymiarów Twojej wnęki na szafe i upodoban kolorystycznych.
    W sumie wymiary są mało istotne (no może tyle, że nie będzie to gigant, a szafka ). Ściany będą białe (wiem wiem, to takie niemodne ), a kolory lubię ciepłe (i moją zimną niebieską łazienkę ), płytki w wiatrołapie są cienobrązowe, ale chyba nie ma co dawać zbyt ciemnej szafy, bo jeszcze się tylko pomniejszy tą klitkę

    To poniżej by mogło być - w sumie to się Sławkowi podoba, ale zależy mi by lustro było na lewym skrzydle, bo wtedy łatwo będzie można zobaczyć całokształt postaci stojąc w toalecie Jakby było na środku, to z metra kiepsko się dobrze pooglądać


    bardzo proszę jest juz po lewej stronie




    pozdrawiam,
    KasiaR

  8. #8

    Domyślnie Re: Kto mi zaprojektuje front szafy wnękowej?

    Cytat Napisał kasiaR
    bardzo proszę jest juz po lewej stronie
    Ale Ci to poszło

    A jakbym tak mogła Cię prosić byś mi to narysowała, ale inaczej, skosy w drugą stronę i tak, by lustro zajmowało większą część na tych jednych lewych drzwiach, a na pozostałych zamiast lustra jakiś jaśniejszy kolor od tego brązu?




    A tak w ogóle, to co myślicie o powyższym, niby nic, a jednak trochę urozmaica

  9. #9

    Domyślnie Re: Kto mi zaprojektuje front szafy wnękowej?

    Cytat Napisał SławekD-żonka
    Cytat Napisał kasiaR
    bardzo proszę jest juz po lewej stronie
    Ale Ci to poszło

    A jakbym tak mogła Cię prosić byś mi to narysowała, ale inaczej, skosy w drugą stronę i tak, by lustro zajmowało większą część na tych jednych lewych drzwiach, a na pozostałych zamiast lustra jakiś jaśniejszy kolor od tego brązu?




    A tak w ogóle, to co myślicie o powyższym, niby nic, a jednak trochę urozmaica


    bardzo proszę




  10. #10

    Domyślnie Re: Kto mi zaprojektuje front szafy wnękowej?

    Cytat Napisał kasiaR
    bardzo proszę



    Bardzo dziękuję To mam jakieś 3 godzinki by męża urabiać

  11. #11

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiaR
    Powodzenia
    Nie dziękuję

  13. #13

    Domyślnie

    A moze takie zwykłe


  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał SławekD-żonka

    A lustro jak lustro - być musi a jedno, ponieważ widziałam taką szafę z samych luster, nad nią halogenki i masakra - każde pociągnięcie szmaty przy myciu się wyraźnie odznaczało, a dziękuję za kolejny przedmiot do pucowania
    Prawda, ja niestety mam taka w mieszkaniu, same lustra fajnie wygląda ale pucowania przy małym dziecku tragedia, nigdy więcej. Jedno ok, fajnie jest się przejrzeć w całej okazałości od stóp do głów

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał bezele
    A moze takie zwykłe

    Wczoraj zamówilismy środek, za 4 tygodnie front - i chyba będzie taki jak narysowaleś ze wzglądu na koszty Teraz się tylko zastanawiam, czy 2 pozostałe skrzydła w tym samym kolorze, czy w innym

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzióbek
    Cytat Napisał SławekD-żonka

    A lustro jak lustro - być musi a jedno, ponieważ widziałam taką szafę z samych luster, nad nią halogenki i masakra - każde pociągnięcie szmaty przy myciu się wyraźnie odznaczało, a dziękuję za kolejny przedmiot do pucowania
    Prawda, ja niestety mam taka w mieszkaniu, same lustra fajnie wygląda ale pucowania przy małym dziecku tragedia, nigdy więcej. Jedno ok, fajnie jest się przejrzeć w całej okazałości od stóp do głów
    Amen

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony