dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie KTO KOPAŁ STUDNIE GŁEBINOWĄ

    wITAM KTO Z WAS KOPAŁ JUZ STUDNIE GŁEBINOWA?NA ILU METRACH TRZEBA KOPAC ABY MIEC WODE ZDATNA DO PICIA???? DZEKI I POZDRO
    Łapa

  2. #2

    Domyślnie Re: KTO KOPAŁ STUDNIE GŁEBINOWĄ

    Cytat Napisał Łapa
    wITAM KTO Z WAS KOPAŁ JUZ STUDNIE GŁEBINOWA?NA ILU METRACH TRZEBA KOPAC ABY MIEC WODE ZDATNA DO PICIA???? DZEKI I POZDRO
    my mamy na 34 m, niestety wwiercili się w pokład żelaza, konieczne jest filtrowanie. Po przefiltrowaniu woda jest super. Ale dodatkowy koszt był!
    Nie ma reguły, na ilu metrach jest woda zdatna do picia. Na moje pytanie do wykonawcy, czy była mozliwość sprawdzenia wcześniej, gdzie kopać powiedział, że trzeba by było próbny odwiert robić, tylko, że próbny odwiert kosztuje tyle samo, co własciwy!!!!

    D

  3. #3

    Domyślnie

    Czy równie dobra moze byc woda na 15 m co na 35m?to mnie zastanawia
    Łapa

  4. #4

    Domyślnie

    Może być tak, że na większej głębokości będzie gorsza woda. Wszystko zalezy od budowy geologicznej. U mnie czy z 10,20,30,40 czy 60 metrów woda jest zaźelaziona. A słyszałem historię jak wiercono studnie na 60 metrów. Woda była dobra ale było jej mało więc jeszcze dowiercili 10 metrów i wtedy poszedł fuzel. Musieli czopować ten głębszy odwiert.

  5. #5

    Domyślnie

    Wierce w piatek takrze sie wszystko wyjasni,pozdrawiam
    Łapa

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony