dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Parkiet z jesionu lub dębu

    Poradźcie, proszę, gdzie kupić jasną klepkę z jesionu lub dębu:
    - dobrej jakości, czyli bez sęków, suchą i trzymającą wymiar
    - niedrogą (nie musi być selekt ani nawet natur, mogę sobie posortować)
    - polską (ze względów patriotyczno-zdrowotnych).

    Interesują mnie średnie (np. 22x60x300) i małe (np. 22x45x250) rozmiary: średnie do salonu i hallu, małe do sypialni.

    Budujemy pod Warszawą, ale może warto będzie nawet sprowadzić z dalszych okolic?

    W Warszawie znalazłam jak dotąd same dość drogie parkiety, ok. 100zł/m. Nawet ładne, ale skąd ja mogę wiedzieć, czy dobrej jakośći? Sęki zobaczę, a jak poznać, czy się nie wypaczy? Może macie jakieś doświadczenia, może są jakieś sprawdzone firmy czy sprzedawcy?

    Boję się tej decyzji jak mało której (z wykończeniowych, nie ogólnożyciowych)... Klozet w razie czego wymienię, podłogi pewnie nie. Spory zakup.

  2. #2

    Domyślnie

    witam, wątków z parkietami jest już troszkę..musisz poczytać uwagi i spostrzerzenia innych, ja osobiscie kupiłam Jesion i chwalę go siebie bardzo z firmy Dąbex..moge polecić i jakoś i cene....
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar boorg
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.354

    Domyślnie

    Jako parkieciarz mogę z czystym sumieniem polecić dwóch producentów:
    Zakłady Drzewne w Zadobrzu k/ Pionek
    www.sg.com.pl
    Pod względem technicznym i selekcji niedościgniony ideał. A ceny wcale nie są "z sufitu" tylko adekwatne do wysokiej jakości (o fantastycznej obsłudzę nie wspomnę).
    Producent parkietu Papis
    www.papis.pl
    Pod wzgledem technicznym OK a selekcje do przyjęcia. Ceny warszawskie ale często ma promocje i np. za 100 zł można kupić już jego deski a nie tylko parkiet.

    i to tyle.

    P.S.
    Firma Dąbex też ma dobre parkiety. Jak chcesz zaoszczędziś to u nich w ofercie jest parkiet gr. 16 mm - Warstwa użytkowa jest prawie taka sama jak w wersji 22 mm a cena jest o kilka złotówek niższa.
    http://www.dabex.ig.pl/

  4. #4

    Domyślnie

    boorg już się bałam, że przeczytam iż ta moja firma jest do bani ..uff kamień z serca

    ps. mnie skusiła cena i wielkośc klepki ...
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  5. #5

    Domyślnie

    Motyczko, nie myśl, że nie przestudiowałam najpierw wszystkich wątków parkietowych, zanim zaczęłam nowy Po prostu niewiele w nich dla siebie znalazłam, głównie to, co się komu podoba - dąb czy akacja, i ile kto zapłacił, a niezupełnie o to mi chodziło.

    Bardzo Wam dziękuję, wreszcie jakieś konkretne namiary - zaraz tam lecę!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony