dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 34 z 34
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    kobieto o zielonych oczach




    ale Ty fstrentna zołza jezdeś

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    "Nie ma takiego dobrego uczynku, który nie zostałby ukarany"
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Geno

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    6.867

    Domyślnie

    Zielonooka ja popieram - spora rzesza ludzi zachowuje się jakby miała ADHD i do tego dwie lewe ręce czyli minimum wysiłku od siebie a maksimum wymagań od innych i do tego często jeszcze z pretensjami a już tworzenie nowego tematu pod tytułem "drenaż" to jest jakaś zmora bo nie ważne ,że na tej samej stronie już taki jest ,podobnie na poprzedniej a potem zdizwienie ,że nikt nie chce podpowiedzieć.
    "...Zadziwiające, że składniki dobrego i złego betonu są dokładnie takie same, a jedynie umiejętności, poparte przez zrozumienie wykonywanych czynności i zachodzących procesów są odpowiedzialne za różnice."
    A.M. Neville "Właściwości betonu"

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Całkiem niedawno też była prośba o pomoc tyle, że z mojej branży.
    Skontaktowałam się z panną.
    Napisałam co powinna zrobić, jak zrobić, na co zwrócić uwagę - i jak skończy, żeby mi wysłała swoje dzieło to jej skonsultuję i będzie dobrze.
    No i od 3 tygodni cisza.
    Dwa razy napisałam maila "no i jak tam?"
    Zostały bez odpowiedzi - totalna zlewka.

    Ano domyślam się, że panna liczyła na to, że ja za nią wszystko zrobię, napiszę, przygotuję, łącznie z edycją i sobie odpuściła.
    A to , że poświęciłam popołudnie, żeby z zarysie przekazać jej to co sie człowiek uczy przez 15 lat pracy- to już mój problem, nie ?

    Powiedziałam sobie : nigdy więcej, chyba, że to ktoś kogo znam stąd...

    Co zresztą też nie gwarantuje: po zlocie Muratora wzięłam jedną pannę do pracy do siebie. A bo tak płakała jak trudno, jak nie ma kasy, jak chcieliby się budować a nie ma za co. OK. I co ? I okazała się, że "zawsze coś" - po prostu pannie się nie chciało do pracy przychodzić. Potem zresztą jeszcze mnie wsadziała na minę i nie wiem czy moja firma nie skończy w sądzie dzięki jej "działalności"...Szkoda czasu i nerwów...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #25

    Domyślnie

    Nefer ...

    w sumie nauka dużo kosztuje a one cię dużo nauczyły odnośnie sensu pomagania więc kasa dla jednej i czas dla drugiej nie poszły na marne ...
    smutne to ale c'est la vie
    Gorzej od tego gdy o Tobie źle mówią jest tylko wtedy gdy o Tobie nie mówią ...
    GG# 2555806

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawson
    Nefer ...

    w sumie nauka dużo kosztuje a one cię dużo nauczyły odnośnie sensu pomagania więc kasa dla jednej i czas dla drugiej nie poszły na marne ...
    smutne to ale c'est la vie
    Małpa się uczy na błedach - człowiek ma wolną wolę

    Takich przykładów mogę podać tysiące - bo ja jestem niewyuczalna - zawsze k....a przed szereg i te wszystkie wróbelki ze złamanym skrzydełkiem...ehhh niektórzy tak już mają
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  7. #27

    Domyślnie

    hihihi ja tez czesto pomagam ...

    coby troche rozjasnic wewontek to napisze jak kiedys zglosil sie do mnie znajomy znajmoego znajomego coby mu podoradzac w kwestii sciezki kariery ... calkiem sporu czasu i zaangazowania w to wlozylem i gosc byl chyba zadowolony ... jakies 2 lata pozniej okazalo sie ze ja mialem problem z samochodem a akurat on pracowal w tej firmie jeden telefon i zabral sie do dzialania tak mocno ze az bylem zdziwiony ... (problem rozwiazany zostal)

    czasem sie opłaca pomagać
    Gorzej od tego gdy o Tobie źle mówią jest tylko wtedy gdy o Tobie nie mówią ...
    GG# 2555806

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawson
    hihihi ja tez czesto pomagam ...

    coby troche rozjasnic wewontek to napisze jak kiedys zglosil sie do mnie znajomy znajmoego znajomego coby mu podoradzac w kwestii sciezki kariery ... calkiem sporu czasu i zaangazowania w to wlozylem i gosc byl chyba zadowolony ... jakies 2 lata pozniej okazalo sie ze ja mialem problem z samochodem a akurat on pracowal w tej firmie jeden telefon i zabral sie do dzialania tak mocno ze az bylem zdziwiony ... (problem rozwiazany zostal)

    czasem sie opłaca pomagać
    Fajnie - wiem, że się zdarza
    Ja nie oczekuję żadnej wdzięcznści - jeśli kogoś biorę do pracy to po to żeby pracował ... tu nikt nikomu łaski nie robi: ona praca - firma pieniądze.
    Ale ludziom się po prostu nei chce....Choć mam też na koncie parę przypadków pozytywnych
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Ja nie oczekuję żadnej wdzięcznści - jeśli kogoś biorę do pracy to po to żeby pracował ... tu nikt nikomu łaski nie robi: ona praca - firma pieniądze.
    Ale ludziom się po prostu nei chce....
    no tu masz racje ... mi sie dzisiaj np choler... nie chce ...
    Gorzej od tego gdy o Tobie źle mówią jest tylko wtedy gdy o Tobie nie mówią ...
    GG# 2555806

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Geno
    Zielonooka ja popieram - spora rzesza ludzi zachowuje się jakby miała ADHD i do tego dwie lewe ręce czyli minimum wysiłku od siebie a maksimum wymagań od innych i do tego często jeszcze z pretensjami a już tworzenie nowego tematu pod tytułem "drenaż" to jest jakaś zmora bo nie ważne ,że na tej samej stronie już taki jest ,podobnie na poprzedniej a potem zdizwienie ,że nikt nie chce podpowiedzieć.

    Dzieki, bo nie uwazam sie z "fstretna jedzę"
    naprawdę
    Jeśli coś wiem i mam czas, a nie mam akurat lenia -zawsze chętnie pomogę - ale zupełnie inaczej reaguje się na pytanie kogoś kto szanuje ludzi ktorzy ewentualnie odpowiedzą.
    Kogos kto minimum wysiłku włożył w samodzielne poszukanie odpowiedzi. Zupełnie inaczej brzmiało by pytanie w stylu : "wyszukałam to i to (jakieś (jakiekolwiek ) dane) czy możecie to zweryfikować? Albo dodać coś od siebie?"
    Albo nawet takie "zdanie - wytrych" - "sorry wyszukiwarka (google, itp.) mi nie działą, z góry przepraszam - podajcie linki "
    Pomijam juz to że to co podała autorka wątku w swoim poscie - wykluczało jakąkolwiek odpowiedź w danym temacie. No chyba że ktoś telepata albo wróży z fusów,
    pozdrawiam


    ps. Nefer - wyrazy współczucia
    ja się nigdy aż tak jak Ty nie naciełam -
    Raz tylko - miałam takiej jednej z pierwszego (czy drugiego) roku coś tam wytłumaczyć i troche pomóc w jakimś zadaniu na pilne zaliczenie (sama byłam na piatym - praca magisterska i generalnie mało czasu ),

    Zaczełam sobie przypominać wiedzę sprzed trzech lat, umówiłam sie o tej i o tej godzinie i niunia sobie po prostu ...nie przyszła
    nawet nie raczyła zadzwonić ze rezygnuje z pomocy.
    Ponoć było pilne, ponoć bez mojej pomocy miała sobie nie poradzić - ale widocznie nie było to takie ważne skoro olała.....
    ja tam jej nie przypominałam.... więcej się nie słyszałyśmy

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Aha - a dziś sie tez wkurzyłam
    Znajomy potrzebował pomocy (w przewiezieniu czegoś, nieważne)a nie z wawy jest wieć bylo by mu trudno.
    Poruszyłam niebo i ziemie, zorganizowałąm tą pomoc, zaangażowałam jeszcze 2 bogu ducha winne osoby w ten cały cyrk .
    A on ze dwie przed planowanym spotkaniem i cała akcją - wysłał smsa, ze sorry ale trochę zmienił plany.
    No cóż, dobrze ze poinformował, tyle ze jak natychmiast zadzwoniłam do niego żeby dopytać czy w takim razie mam wszystko odwoływac, co znaczy "troche"? zmiana godziny? miejsca? dnia? czy wogole wszystkiego? to nawet nie raczył odebrac po czym wylaczył telefon (bo widocznie zbyt natretnie sie do niego dobijałam )
    Ja to ja..., zła jestem tylko, ze wciągnełam w to innych , którzy tez poswiecili wolny czas itp. a ja odwolywalam w ostatniej chwili - bo liczylam ze jednak oddzwoni

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    Zaczełam sobie przypominać wiedzę sprzed trzech lat, umówiłam sie o tej i o tej godzinie i niunia sobie po prostu ...nie przyszła
    nawet nie raczyła zadzwonić ze rezygnuje z pomocy.
    Ponoć było pilne, ponoć bez mojej pomocy miała sobie nie poradzić - ale widocznie nie było to takie ważne skoro olała.....
    ja tam jej nie przypominałam.... więcej się nie słyszałyśmy
    Zabić

    Ja w zeszłym roku spędziłam 6 godzin robiąc analizę małej firmy pewnej dziumdzi. Wysłuchała, pokiwała głową i .......... wyjechała na urlop na miesiąc. POtem wróciła i zlikwidowała firmę.......
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Ja w zeszłym roku spędziłam 6 godzin robiąc analizę małej firmy pewnej dziumdzi. Wysłuchała, pokiwała głową i .......... wyjechała na urlop na miesiąc. POtem wróciła i zlikwidowała firmę.......
    może analiza uswiadomiła jej ze kokosów nie zarobi?

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    Cytat Napisał Nefer
    Ja w zeszłym roku spędziłam 6 godzin robiąc analizę małej firmy pewnej dziumdzi. Wysłuchała, pokiwała głową i .......... wyjechała na urlop na miesiąc. POtem wróciła i zlikwidowała firmę.......
    może analiza uswiadomiła jej ze kokosów nie zarobi?
    Szkoda, że nie założyła takiego scenariusza PRZED spotkaniem To był zakłada fryzjerski w bardzo dobrym miejscu, z kosmetyczką i masażami - robił kasę! Wymagał tylko nieco dopatrzenia i zmotywowania ludków. Rozwalił afajny biznes - ja takie lubię : małe i własne..
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony