dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 17
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 323
  1. #1

    Domyślnie projekt C114 ZNANY

    czy ktos moze stawia dom z projektu muratora c114 znany

  2. #2

    Domyślnie projekty Muratora

    czy ktos buduje c114- znany ?
    grace199: bardzo interesuje mnie jak wybudowac dom z silki

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cristin

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam! Niestety nic nie doradze, a wlasciwie szukam informacji tez o tym projekcie. Bede wdzieczna za jakas opinie. Pozdrawiam!!!

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cristin

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    2

    Domyślnie Murator C114 - Znany

    Witajcie!!!
    Jestem zainteresowana i robię przymiarki do projektu Murator C114 - Znany. Chciałabym zaczerpnąć z doświadczeń innych budujących ten dom. Co sądzicie o tym projekcie i jakie ewentualne zmiany przewidujecie? Pozdrawiam!!!

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    awolska

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    1

    Domyślnie

    cześć, mnie też bardzo zainteresował projekt C114 Znany.
    Czy to jest nowy projekt muratora? Jedyne braki, które zauważyłam i przy wykorzystaniu projektu usunę to :
    1. brak spiżarni, ale to da się naprawić
    2. miejsce pomieszczenia gospodarczego przy kuchni, aż prosi się o wykorzystanie na jadalnie (żeby się zmieściła trzeba by trochę zmniejszyć kuchnię i zrobić coś z wyjściem na taras, albo przesunąć albo wyrzucić), ale wtedy niespełna 2 m pomieszczenie gosp. to za mało, wiec trzeba cos pokombinowac
    3. za mały garaż, na razie nie wiem co z tym fantem


    pozdrawiam

    p.s. a już myślałam że mój dom będzie według projektu D24 z wykuszami
    [/url]

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lukamax

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    2

    Domyślnie projekt c114-znany

    czy ktoś kupił c114 lub już go wybudował?poważnie zastanawiam się nad kupnem tego projektu ale ktoś powiedział mi ,że jest zbyt niski i źle wygląda na nim dach(jak czapa).
    lukamax

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    beabb

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam. Przyznam, że bardzo interesujący jest projekt C 114. Szukamy również opinii od osób, które budują ( bądź zbudowały) ten dom. Rozważając ten projekt, zastanawialiśmy się nad tym, by pomieszczenie gospodarcze przekwalifikować na pralnie i suszarnię (likwidując drzwi na zewnątrz) Szukamy natomiast pomysłu na spiżarnię ( zastanawialiśmy się nad zamkniętymi półkami w garażu). Może macie jakieś inne pomysły?
    Pozdrawiamy. BiA

  8. #8

    Domyślnie MRATOR C114L

    witam wszystkich. Mam pytanie czy ktoś wie coś blizej na temat projektu C 114 L MURATOR? MOŻE KTOŚ JUŻ BUDOWAŁ ALBO JAKIEŚ ZDJĘCIA LUB RADY DDDZIĘKI

  9. #9

    Domyślnie C114 (Znany) - co zrobić z tym wielkim garażem?

    Bardzo podoba mi się projekt C114 ze względu na 4 sypialnie, w tym jedną połączoną z łazienką, a przy tym o umiarkowanie dużej -- bo 130 m.kw. -- powierzchni. Martwi mnie jedynie mnóstwo przestrzeni zmarnowanej na garaż, który wystarczyłby mi na jeden samochód (lub wręcz bez garażu, za to z dodatkowym sporym pomieszczeniem gospodarczym na opony zimowe etc).

    Co możnaby zrobić z takim garażem, aby odzyskać przynajmniej jego część na powierzchnię mieszkalną.

    Swoją drogą, kupiłem już 7 katalogów i we wszystkich razem jest bardzo mało projektów domów parterowych o czterech sypialniach, dlaczego większość to domy z poddaszem użytkowym?

    Link do projektu: http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=371

    (A jeszcze parę dni temu wydawało mi się, że bez trudu znajdę pasujący mi gotowy projekt )

  10. #10

    Domyślnie

    a moze wystarczy zrobic wezsza brame garazowa, tak na jeden samochod, a z drugirj czesci tego garazu zrobic pom. gospodarcze, np z wyjsciem na prawo- na zewnatrz, tak mi sie nasunelo, ale moze cos wiecej podpowie Ci jakis architekt, dla nich takie przerobki to pecha!!!!
    magda

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    ale ten garaż nie jest wielki (jak na 2 samochody) mmmagdaa nieźle kombinuje
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmmagdaa
    a moze wystarczy zrobic wezsza brame garazowa, tak na jeden samochod, a z drugirj czesci tego garazu zrobic pom. gospodarcze, np z wyjsciem na prawo- na zewnatrz, tak mi sie nasunelo, ale moze cos wiecej podpowie Ci jakis architekt, dla nich takie przerobki to pecha!!!!
    Trochę się obawiam, że węższa brama garażowa zepsuje bryłę budynku. I tak chcę już zrezygnować z okładziny klinkierowej (oszczędności), malutkie drzwi do garażu nie polepszą sprawy

  13. #13

    Domyślnie

    zostaw ten garaż
    myślę że z czasem bardzo sie przyda
    no bo gdzie trzymać -rowery -kosiarkę- jakieś narzędzia
    gdzie zrobić jakis kącik warsztatowy
    w domu potrzeba tyle rzeczy których nie potrzeba w blokach że obawiam sie czy ten garaż nie okaze sie jesczcze za mały
    gdzieś trzeba schowac meble ogrodowe na zimę, węże do podlewania ogrodu i tysiące innych rzeczy

    a tak na marginesie anglicy robili badania z których wynikało ze w zabudowie miejskiej prawie 2/3 garaży słuzy jako przydomowe pomieszczenia gospodarcze a nie jako garaże bo w domach brakuje miejsca na trzymanie tych wszystkich rzeczy

  14. #14

    Domyślnie

    witajcie
    My jestemśmy już prawie na 100 procent zdecydowani na ten dom. wszedzie szukamy "pokrewnych dusz" czy ktoś się zdecydował i buduje C114? dajcie znać, to będziemy się wspierać)
    pozdrawiamy
    Joanna i Jarek

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    grzegi

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    5

    Domyślnie Re: projekt c114-znany

    Cytat Napisał lukamax
    czy ktoś kupił c114 lub już go wybudował?poważnie zastanawiam się nad kupnem tego projektu ale ktoś powiedział mi ,że jest zbyt niski i źle wygląda na nim dach(jak czapa).
    Niestety jeszcze nie wybudowaliśmy ale zamówiliśmy ten projekt.

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    grzegi

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    5

    Domyślnie C 114

    Witam. Zamówiliśmy projekt C 114. Szukamy opinii od osób, które budują ( bądź zbudowały) ten dom ewentualnie jakie planuja zmiany .
    Ewa i Grzegorz

  17. #17

    Domyślnie projekt domu C114 Znany- co Wy na to?

    Witam,
    bardzo chciałabym wiedzieć, czy to domek praktyczny i jesli ktos go posiada, to ile kosztowała budowa. Chętnie zobacze fotki. Jestem z Łodzi i mam dwójkę dzieci, czy ten dom będzie dla nas odpowiedni.
    Serdecznie pozdrawiam
    Magda

  18. #18

    Domyślnie Znany C114 lub C114a z Muratora


    Witam.
    Czy buduje /wybudował / ktoś dom Znany z Muratora C114 lub C114a ?

  19. #19

    Domyślnie

    witaj!
    My z mężem właśnie na dniach będziemy kupować ten projekt i w wakacje ruszamy z budową. Wybraliśmy wersję większą - wariant I w lustrzanym odbiciu. Budujemy w okolicach Otwocka.
    Na razie załatwiamy papierki i planujemy przygotowania działki, bo na razie rośnie nam mały las
    pozdrawiam

  20. #20

    Domyślnie

    ja się przyłączam do pytań Właśnie kupujemy projekt Znanego - ten większy wariant.
    Zamierzamy zacząć budowę w wakacje- na wcześniej nie udało nam się znależć ekipy
    pozdrawiam

Strona 1 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony