dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 55
  1. #1

    Domyślnie KORONA Moniki i Tomka

    Oto link do kilku zdjęć naszej KORONY.
    http://monikkkaa.fotosik.pl/albumy/26372.html[/img]

  2. #2

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anstak

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie

    Bardzo fajny domek, wygląda na duży. Szcególnie podoba mi sie odważna zielono różowa łazienka.
    Widac, ze generalnie poszliscie w kolory

    Aha Moniko, chyba zle podalas adres bo nie każdy może trafic na strone ze zdjeciami( trzeba troche pokombinowac i cos wyciąć)
    Prawidlwo powinno byc chyba tak:

    http://monikkkaa.fotosik.pl/albumy/26372.html

    ania

  4. #4

    Domyślnie

    Super, podoba mi się, co to za ładne kafelki zielono- różowe w łazience?, bardzo ładne pokoiki dla dzieci.
    Może zdjęcia kuchni jeszcze pokażesz. Jaka jest strona z orginalnym projektem abym mogła sobie popatrzeć. czy dużo zmian wprowadziliscie do projektu?

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo ładnie, kolorowo i radoœnie .

    Bardzo mi sie podoba , lubie takie kolorki i kontrasty (zresztš widac to u nas w domku )

    Gratulacje !!!

    Pozdrawiam serdecznie,
    KasiaR

  6. #6

    Domyślnie

    Ciekawy projekt - indywidualny? Kolory w łazience - zaksakujące! Jakby ktoś mnie spytał, czy sobie takie połączenie kolorów i miejsca wyobrażam, to odpowiedziałabym, że nigdy w życiu. No i proszę - a na zdjęciach, ku własnemu zaskoczeniu - podoba mi się
    A czy nie macie obaw co do garażu (w przyziemiu)? Podobno nie za bardzo sprawdza się takie rozwiązanie - szczególnie zimą gdy zjazd/wjazd jest zaśnieżony i często oblodzony.

  7. #7

    Domyślnie

    MONIKKKAA mamy nawet takie same kolory w pokoju na poddaszu . Zrobiliśmy pokój dla synka w kolorach niebieskim (różne odcienie) i wszystkie wystające słupki zielone. Ślicznie to wygląda. Córcia będzie miała kolory różowe, wrzosowe i zielone słupki.
    Łazienka koło sypilani też będzie biało-niebieska.
    Macie ładną podłogę na poddaszu? Co to jest?

  8. #8

    Domyślnie

    Całe poddasze ma jednolotą posadzkę, jest to deska barlinecka kolor orzech europejski.
    Ostatnia łazienkę tą na dole zaczynamy po niedzieli, ponieważ na płytki zamówione w KOMFORCIE czekaliśmy 7 tygodni. Jutro montuja kuchnię, jak będzie gotowa to zrobię zdjęcia. Największy problem mamy z ułożeniem parkietu w dwóch miejscach (salon i jadalnia), ponieważ po 6 miesiącach od zrobienia wylewek, wilgotność wynosi 3% i parkieciarz mówi, że to za dużo.

  9. #9

    Domyślnie

    Monikkkaa cudo chałupka. Też myślę o niebieskiej sypialni.... ale najbardziej to spodobała mi się kanapa??? sofa??? nie wiem jak to nazwać, ta na zdjęciu numer 15, w zielono niebieskim pokoju. Możesz podać jakąś nazwę??? Kupiona w sklepie?? Czy może robiona gdzieś na zamówienie???? Tapicerka prześliczna !!!!!!!!!!! też chcę takie coś śliczne. Podasz jakieś namiary?????

    Z góry dziękuję Agi od Jaro

  10. #10

    Domyślnie

    KANAPA JEST KUPIONE W SKLEPIE DEK W KIELCACH, Z FIRMY "KOMPLET". OCZYWIŚCIE FABRYKA NIE ROBIŁA TEGO ŁÓZKA W TEJ TKANINIE, ALE POPROSILIŚMY I ZROBILI, MODEL KANAPY CHILLOOT. ADRES STRONY PRODUCENTA WWW.KOMFORT.BIZ.PL
    PRAWDA ŻE JEST CUDNA?

  11. #11

    Domyślnie

    Dzięki za info. KANAPA JEST CUDNA !!!! materiał na tapicerkę był wasz czy firmy???? A jak wasz to skąd??? Sorry za takie wypytywanie ale jeszcze żadna kanapa nie "powaliła mnie na kolana" tak jak wasza. A o cenę kanapy i ewentualnie materaiłu można zapytać ?? Chociaż tak informacynjie. No jest PIĘKNA

    Pozdrawiam Agi od Jaro

  12. #12

    Domyślnie

    Super..gratulki!!!!!Najbardziej podoba mi się rozowo-zielona łązienka i ta sofa kolorowa!!!
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  13. #13

    Domyślnie

    DO AGI I JARO:
    materiał był mich, tylko oni stosowali go na takie małe wersaleczki, których kształt mi się nie podobał, więc wybrałam model chillout i poprosiłam o obicie w tej tkaninie, oni mówili że tonie będzie będzie dobrze wyglądało. Teraz chyba zmienili zdanie.

  14. #14

    Domyślnie

    Dziś zaczyna się montaz kuchni, wczoraj malowaliśmy do 21, zobaczymy jak wyjdzie, oczywiście zrobię zdjęcia.

  15. #15

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Rebekka
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    7

    Domyślnie

    MONIKKKAA wnętrza Twojego domu powaliły mnie na kolana

  17. #17

    Domyślnie

    Witaj Monisiu, cuuddddnnnieeeeeeeee!!!
    Powiedz mi co masz na tych schodach, boskie, też o takich myślałam

  18. #18

    Domyślnie

    Na schodach kamien brecia, jestem bardzo z niego zadowolona.

  19. #19

    Domyślnie

    Kamień brecia ?? Gdzie takowy można kupic, pamiętasz może jak on stoi cenowo??
    Domek masz przecudny, pozazdrościc

  20. #20

    Domyślnie

    Kamień BRECIA LIGHT cena około 500zł/m2 grubości 3 cm. Kupiłam go w zakładzie kamieniarskim POMAR w Kranowie pod Daleszycami.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony