dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 171
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 3403
  1. #2021
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BeaWroc
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    1.134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    210

    Domyślnie

    KEEGAN kuchnia wyglada rewelacyjnie

    OluniaW u Was też już powolutku domowa atmosfera

    Bardzo fajne rozwiązania.
    Moja kuchnia będzie niestety obok salonu , a piekny wykusz bedzie częścią gabinetu męża więc za duzo z Waszych pomysłów skorzystać nie mogę

    Napiszcie ile mniej więcej kosztują takie kuchnie , same szafki bez piekrnika i takich tam innych agd?

    Mariola6, patrząc na wasze wnętrza nie widzę powodu do kompleksów

  2. #2022
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ewa88
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    96
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    KEEGAN jesteś wielki! piękna kuchnia! na reszcie wiem jak moja będzie wyglądać "na żywo" u mnie będzie praktycznie taki sam układ całkiem spora ta kuchnia wychodzi mam jeszcze pytanie odnośnie tego małego okna: myślisz, że jest tam ono konieczne? My myśleliśmy żeby raczej z niego zrezygnować, tylko czy nie będzie trochę ciemno? już sama nie wiem...

  3. #2023

    Domyślnie

    KEEGAN super!
    a powiedz jakim cudem ścianka obok wykuszu-tam gdzie jest witryna ma ok. 60 cm a wg projektu jest ok. 35 cm. I czy jest sensowne zrobić lodówkę i słupek z piekarnikiem tak jak Ty, a witrynę "płytszą" na 35 cm? Będzie to jako tako wyglądało czy kombinować inaczej? a jak inaczej to jak?
    Jeden skradziony kamień
    przyniesie ruinę całemu domowi...

  4. #2024

    Domyślnie

    OluniaW piękna kuchnia
    Z czego są zrobione blaty i cokoły szafek? Kolorystycznie świetnie to wygląda.
    Mam jeszcze pytanie: w projekcie tam gdzie stoi lodówka powinna być spiżarka, czy z niej zrezygnowaliście? Czy też jest z drzwiami obok lodówki?
    http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200610211756.png


    If you want to be happy..... be...

  5. #2025

    Domyślnie

    Napiszcie proszę jakie planujecie kominki u siebie. Ten OluniW już podziwiałam, szukam jednak pomysłu na kominek narożny (taki jak na wizualizacji z Domusa), czy ktoś się już za takim rozglądał?
    http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200610211756.png


    If you want to be happy..... be...

  6. #2026

    Domyślnie

    Witam mam ogromną prośbę do wszystkich którzy mają wykończone lub są w trakcie wykańczania schodów o podesłanie zdjęć oraz opisania z czego zostały wykonane bo ja mam straszny dylemat ponieważ zostawiłem lukę na schody drewniane wiszące ale zastanawiam się nad dorobieniem w tym miejscu schodów betonowych

    Z góry dzięki za odpowiedzi i fotki

  7. #2027

    Domyślnie

    [/img]http://www.chomikuj.pl/slonko9[img][/img]

  8. #2028

  9. #2029

  10. #2030

  11. #2031

    Domyślnie

    Witam wszystkich Diunkowiczów. Wasze domki są cudowne, codziennie z zapartym tchem oglądam Wasze postępy i już nie mogę doczekać się kiedy to ja będę na tym etapie. KEEGAN Twoje kuchnia jest piękna, bardzo ciekawi mnie czy robisz też takie drzwi jak masz w wizualizacji (są przepiękne).
    Nie umiem wklejać zdjęć, więc nie pokażę mojego domku. Jutro mają zalewać strop nad garażem.
    MAM PYTANIE, z tego co wyczytałm w projekcie ściana kolankowa jest bardzo niska, proszę napiszcie mi czy podnosiliście Wadze Diuny? Jeżeli tak to o ile (ile mają Wasze ściany kolankowe). Czy w związku z podniesieniem ścian zmienialiście kąt nachylenia dachu - pooć do 5 stopni jest to dopuszczalne, czy po prostu Wasze Diunki są wyższe. jaki to ma wpływ na na wygląd domku, czy zmienialiście długości krokwii?

    Dziękuję serdecznie za wszelkie wskazówki!!!
    Pozdrawiam

  12. #2032

    Domyślnie

    piekne kuchnie
    niektorzy juz sa blizej niz dalej do przeprowadzki.gratulacje
    my podgonimy latem

  13. #2033

    Domyślnie

    ewa88
    Myślę, że to okienko to bardzo dobre rozwiązanie. Bez niego byłoby ciemno w tej części kuchni, a dodatkowo podczas gotowania, będziesz miała kontakt ze światem Dagna i Grześ są bardzo zadowoleni, z się na nie zdecydowali.

    [b]alinaaa
    Głębokość wnęki 40 cm. Witryna ma 38 cm i jak najbardziej może być płytsza niż zabudowa lodówki i piekarnika. Ważne jest, żeby z przodu drzwiczki wszystkich szafek były w jednej linii.

    Offsecistka
    Nie bardzo wiem o jaki drzwi chodzi. Poproszę o podpowiedź

  14. #2034

    Domyślnie

    .... Wasze Diunki są wyższe. jaki to ma wpływ na na wygląd domku, czy zmienialiście długości krokwii?
    My podnieśliśmy Diunę. Niestety wygląd z zewnątrz się pogorszył mimo przedłużenia krokwi. Na pocieszenie w środku ta wyższa DIUNA wydaje się jednak dużo lepsza.

  15. #2035
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    Jejku ale dziś ruch w naszym wątku - tak się wspaniale składa, że u nas także odbył się montaż kuchni - co za emocje.
    Wasze diunowe kuchnie są prześliczne - takie ciepłe - z przyjemnością oglądam realizacje.
    U nas trochę labolatoryjnie - ale ja lubię takie wnętrza

  16. #2036

    Domyślnie

    KEEGAN ale jak we wnęce na 40 cm zmieściłeś lodówkę głęboką na 60 cm??? ja się właśnie zastanawiam jak będzie wyglądała taka wysunięta do przodu lodówka+piekarnik a witryna we wnęce, czyli różnica we frontach ok. 25 cm.
    Myślisz że bezsensu?

    PS.
    widzę, że nie ma grzejnika pod oknem, czyli wystarczy sama podłogówka?

    Offsecistka my też podnieśliśmy ściankę kolankową na 120 cm, skutki: dłuższe krokwie, ostrzejszy kąt nachylenia dachu, wyższy budynek, strych obszerny, zmiana proporcji, wygląd z zewnątrz gorzej, wygląd wewnątrz lepiej (tzn. większe pomieszczenia)
    jak chcesz podaj maila to wyślę Ci dokładne zdjęcia z każdej strony domku.
    Jeden skradziony kamień
    przyniesie ruinę całemu domowi...

  17. #2037
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    Kolejna wariacja na temat kuchni w Diunie


  18. #2038

    Domyślnie DIUNA

    do henrykv
    za pośrednictwem tego forum chciałem serdecznie podziękować za możliwość odwiedzenia i oglądniecia Waszej Diuny, było to bardzo ciekawe i pouczające doświadczenie, oczywiście będzie to przydatne w planowaniu i wdrażaniu różnych rozwiązań przy budowie naszej, jeszcze raz dziękujemy, życzymy powodzenia w wykańczaniu Diuny i oby ona nie wykończyła Was ..)) oczywiście finansowo

  19. #2039

    Domyślnie

    alinaaa Czary mary, hokus pokus, i wszystko pasujee
    Oczywiście żartuję. Nie pamiętam jaki model DIUNY ma Dagna.
    U nas przy D MIX, ściana od wiatrołapu, pozwala na gŁ. wszystkich szafek min. 60 cm. U Dagny i Grzesia lodówka i piekarnik mają gł. 60 cm, witryna tak jak wspominałem, ma gl. 38 cm.Nie cała wnęka od wiatrołapu jest tak głęboka jak podajesz.

  20. #2040

    Domyślnie

    glowac. Piękna kuchnia!!! No i już prawie gotowa. Napisz proszę tylko gdzie będzie lodówka?
    http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200610211756.png


    If you want to be happy..... be...

Strona 102 z 171

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony