dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 43 z 145
Pokaż wyniki od 841 do 860 z 2886
  1. #841

    Domyślnie

    No i ladnie, daj zdjecia jak juz zrobisz lazienke.
    Przestrzegam przed firma tynkarska MAND-BUD LEWKOWICZ, najgorsze podejscie do klienta, umawiaja sie i sie nie pojawiaja.

  2. #842

    Domyślnie

    Emjot niestety Stonewood swiecil sie dosc mocno, imitacja polakierowanego drewna czy jak Fakture mial fajna, nawet kolor bym przelknela ale to swiecenie mi nie odpowiada.
    Przestrzegam przed firma tynkarska MAND-BUD LEWKOWICZ, najgorsze podejscie do klienta, umawiaja sie i sie nie pojawiaja.

  3. #843

    Domyślnie

    Kto co lubi Ja na przykład wolę polakierowane drewno niż takie matowe
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  4. #844
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rena rena

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Posty
    132

    Domyślnie

    mefiko oglądałaś castelvetro misingi? ja tak i nie w moim typie... a cena chyba 280 zł.. odpada zostaję przy swoich.

  5. #845

    Domyślnie

    Kupilam jednak plytki Egen, wstepnie jestem bardzo zadowolona z koloru i faktury ale jeszcze nie wiem jak sie je bedzie kladlo a potem uzytkowalo. Jesli ktos bylby nimi zainteresowany polecam je kupic bezposrednio, cena jaka mi dali rozmyla moje watpliwosci
    Przestrzegam przed firma tynkarska MAND-BUD LEWKOWICZ, najgorsze podejscie do klienta, umawiaja sie i sie nie pojawiaja.

  6. #846
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blackluk
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witam
    Czy ktoś może mi doradzić gdzie w Krakowie znajdę płytki SERENISSIMA - Timber - Timber Mountain, jak na razie znalazłem tylko na Klimeckiego, ale tam cena ponad 200 zł. Byłem zdecydowany na Paradyża My Wey Bianco, ale nastraszyliście mnie tym że za "łódkowate" . Chyba że ktoś jednak je poleca? Jeśli ktoś może to proszę o namiar w Krakowie.

  7. #847

    Domyślnie

    Blackluk Chcesz kupić w Krakowie, czy je obejrzeć? Jeżeli kupić, to dlaczego nie w sklepie internetowym? Jest zdecydowanie taniej niż w lokalnych sklepach stacjonarnych...
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  8. #848
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jessy
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Witam, czy ma ktoś z Was płytki stonewood nowej gali? i mógłby służyć zdjęciami?

  9. #849
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ikaria

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-786
    Posty
    329

    Domyślnie

    Seria Nodo z Opoczna .Super.struktura i rozmiar płytek 60x30.Abo troszkę delikatniejszy Naturale też z Opoczna.

  10. #850

    Domyślnie

    Cytat Napisał jessy Zobacz post
    Witam, czy ma ktoś z Was płytki stonewood nowej gali? i mógłby służyć zdjęciami?
    WERI ma u siebie http://forum.muratordom.pl/showthrea...rom-%29/page10

  11. #851

    Domyślnie

    Cytat Napisał rena rena Zobacz post
    mefiko oglądałaś castelvetro misingi? ja tak i nie w moim typie... a cena chyba 280 zł.. odpada zostaję przy swoich.
    Oglądałam, kupiłam i zaczynamy układać kolor Teka.
    Doga zupełnie nam nie pasowała, te kolory są takie mocno zgaszone, przy szarych płytkach na ścianach nie wyglądałoby dobrze.

  12. #852
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rena rena

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Posty
    132

    Domyślnie

    jak ułożysz chociaż kawalek wrzuc fotkę..my kupimy dogę ale tobacco bo chcemy zrobic szare sciany i faktycznie sandal byly nijaki

  13. #853

    Domyślnie

    ma ktoś rovere naturale lub rovere giallo - my way z Paradyża?

  14. #854

    Domyślnie

    przy okazji poproszę też o zdjecia połozonych NOCE by my way z Paradyża
    Zalezy mi na tym żeby zobaczyc jak to rzeczywiście wypada ułożone na większej powierzchni
    bo tu każda płytka jest inna więc w kazdym sklepie mozna zobaczyć cos innego

  15. #855
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blackluk
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    No to decyzja zapadła biorę SERENISSIMA MOUNTAIN TIMBER Na allegro koleś z Mikołowa ma po 123 zł mam nadzieje że to faktycznie będzie pierwsza jakoś
    Jeszcze tylko kilka pytań jaką fugę do nich dawaliście? Ewentualnie czy ktoś z krakowa byłby tak miły i poświecił 5 min na pokazaniach położonych. Większość z was pisała same pochlebne recenzje, martwi mnie tylko to co jedna z użytkowniczek pisała że dostał jakieś odrapane i krzywe.

  16. #856

    Domyślnie

    Cytat Napisał forumuser Zobacz post
    przy okazji poproszę też o zdjecia połozonych NOCE by my way z Paradyża
    Zalezy mi na tym żeby zobaczyc jak to rzeczywiście wypada ułożone na większej powierzchni
    bo tu każda płytka jest inna więc w kazdym sklepie mozna zobaczyć cos innego
    forumser bo tak ma być Ma imitować orzech amerykański, więc podejrzewam, że jakby kilku forumowiczów pokazało podłogę z tą płytką, to każda byłaby inna.

    No ale też szukam zdjęcia z tym Noce.

  17. #857

  18. #858

    Domyślnie

    Aga..... Są BOSKIE !!!!!!
    Jakie wrażenia z układania? Są krzywe? Co mówił glazurnik? Da się je ułożyć w inny wzór niż na mijankę? Ale nie Noce tylko te "dębowe". To chyba jedyne polskie płytki o długości 120 cm.
    I zupełnie nie na temat... Co to za projekt domu zbudowałaś?
    Ostatnio edytowane przez Aleksandryta ; 11-08-2011 o 14:07

  19. #859

    Domyślnie

    Płytki Agi wyglądają super,miałam położyć na całym parterze woodentic ochrę,ale teraz to już sama nie wiem.Jaka jest cena tych płytek?

  20. #860

    Domyślnie

    Płytki faktycznie fajnie się prezentują, mamy Noce naturale w "saloonie" (jadalnia, salon, wiatrołap) i rovere bianco w kuchni - jedne i drugie w rozmiarze 14,8x119,8... płytkarze pozytywnie się wypowiadali i nie robili problemów. Producent zaleca ten sposób układania i my w zasadzie nie próbowaliśmy innego. Kupiliśmy w necie za 126 zł/m2

    A projekt to Cypryda z Domeny

Strona 43 z 145

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony