dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 170
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 3396
  1. #1001

  2. #1002

  3. #1003

  4. #1004

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulca
    czy ktos z Was usuwal slup w salonie? ja chcialem usunac ale projektant powiedzial ze nie da rady, bo sa za duze obciazenia, projekt afrodyta, poddasze mysle zeby zaadoptowac ew na jakas silownie, lub na hobby modelarskie

    pozdr
    Probowalem ten temat ruszyc, ale skorka nie warta wyprawki. Mozna, ale zbyt duze obciazenie.
    P.S. u mnie w
    Afrodycie juz widac piwnice po wylaniu B-20

  5. #1005

    Domyślnie

    wlasnie tak mi projektant powiedzial
    a jeszcze zapytam, czy ktos zmienial fundamenty na plyte fundamentowa, jesli tak, to jak kosztowo wykonanie takiej plyty wyszlo?

  6. #1006

    Domyślnie

    Witam Wszystkich serdecznie
    Istana, Beata, GraMich dziękuję slicznie za ciepłe słowa. Wasze miłe opinie motywują nas do dalszej pracy, no i mam nadzieję, że niedługo będę podziwiać Wasze wnętrza

    wera-padi super postępy. Piękny dom i pięknie położona działka

    lucyy witaj serdecznie, jak miło przeczytać Twoje literki Bardzo się cieszę, że w końcu udało Ci się uzyskać pozwolenie na budowę. Twoje zaangażowanie i determinacja zostały wreszcie nagrodzone. Cieszę się razem z Tobą Życzę Ci samych dobrych i uczciwych fachowców i powodzenia w budowie tego pięknego domu.

    Pozdrawiam
    Nitka

  7. #1007

    Domyślnie

    Witam,
    piękne macie domki - ja własnie przymierzam się do Artemidy, jesteśmy obecnie na etapie przeróbek projektu. Główne zmiany jakie zaplanowaliśmy mają na celu zmaksymalizowanie powierzni poddasza - mamy 4 dzieci i chcielibyśmy urządzic im na górze 4 pokoje i łazienkę.
    Ostatnio jednak nieco przeraziliśmy się powierzchnią lączną domu Nie za bardzo możemy sobie wyobrazić jak taki duży dom się prezentuje w rzeczywistosci... A już kompletnie nie możemy wymyśleć jak wygląda poddasze...
    Mam w związku z tym pytanko - czy ktokolwiek z Was buduje/wybudował się w okolicy Warszawy (najlepiej południowej jej częsci)? Bardzo chcielibyśmy z żoną zobaczyć ten domek "na żywo" i osobiscie porozmawiać z kimś kto ma doświadczenia z budowy i uzytkowania...
    Pozdrawiam serdecznie
    Artur

  8. #1008

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulca
    wlasnie tak mi projektant powiedzial
    a jeszcze zapytam, czy ktos zmienial fundamenty na plyte fundamentowa, jesli tak, to jak kosztowo wykonanie takiej plyty wyszlo?
    tu masz ciekawy artykół na tem tamat-polecam
    http://www.przewodnik-budowlany.com....ndamentowa.php

  9. #1009

    Domyślnie

    super opis, teraz nie pozwole aby cos poszlo nie tak, polecam inne porady z tej stronki

  10. #1010
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar TS147
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.036
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Mam pytanie do Was - macie jakieś rady odnosnie tarasów i ich wykonania?

    Na razie zrezygnowałem z donicy przy ogrodzie i robię je ogólnie znacznie niższe niż w projekcie. Nawierzchnię planuję z kostki granitowej.

    Pzdr,
    Adam

  11. #1011

    Domyślnie

    ja ciągle się waham:
    - łupek
    - granit
    - łupek z kwarcytem
    - kostka klinkierowa

  12. #1012
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lucyy

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kempes2008
    Witaj Lucyy,
    skoro pozwolenie już masz, tzn ze wprowadzilas zmiany w Afrodycie,
    mozesz się podzielić swoimi pomyslami? ja dostanę projekt w poniedzialek i musze sie zająć poprawkami - większość oczywoście od naszych poprzedników którzy już działają
    no niestety moj projekt zostal zlozony taki jaki jest bez nanoszenia zmian, zabrzmi to wrecz paradoksalnie ale nie bylo na to czasu i wogole to dluga historia niewarta nawet opowiadania.
    co do zmian to jeszcze do konca nie zdecydowalam ale wacham sie z podobnym problemami co inni tzn na pewno chce dodatkowa lazienke na dole tylko dla gosci chce tez przygotowac domek tak zeby w przyszlosci mozna bylo zrobic poddasze i co najbardziej mnie przeraza to chce piwnice, wlasciwie to troche musze bo mam strasznie nierowny teren tzn jest padek od strony drogi i tu moje pierwsze pytanie ktore kieruje do Roborob;


    Roborob czy moglbys zdradzic jakie poniosles koszty w zwiazku z budowa podpiwniczenia?

    z gory dziekuje i pozdrawiam

  13. #1013

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucyy
    Roborob czy moglbys zdradzic jakie poniosles koszty w zwiazku z budowa podpiwniczenia?
    Witam

    Koszt mojej piwnicy od wykopu po stan 0 to 75000 razem z robocizną.
    ściany z bloczka betonowego a strop z płyt żerańskich, wysokość pomieszczeń na 220 cm.
    Teraz jak miałbym robić od początku to ściany budowałbym z silki a strop lany, no i jednak nie robiłbym pełnego podpiwniczenia, pod salonem bym sobie odpuścił.

    Pozdrawiam
    Robert
    Jak się tu nie pobuduję to zwariuję
    http://img409.imageshack.us/img409/4531/910auw0.jpg

  14. #1014

    Domyślnie domek

    witam
    po bardzo długich i burzliwych negocjacjach w sprawie wyboru projektu wkońcu podjeliśmy decyzje. Nie była ona prosta, obejrzeliśmy chyba wszystki projekty jakie są dostępne w internecie i mamy już dość

    wielkie dzięki jeszcze raz dla DARKA za udostępnienie Twojego domku do obejrzenia, bardzo nam to pomogło w wyborze.. Ostateczna decyzja padła właśnie na Afrodytę, więc na wiosnę zaczynamy jej budowę.

    nikaaa
    monika

  15. #1015

    Domyślnie domek

    witam
    po bardzo długich i burzliwych negocjacjach w sprawie wyboru projektu wkońcu podjeliśmy decyzje. Nie była ona prosta, obejrzeliśmy chyba wszystki projekty jakie są dostępne w internecie i mamy już dość

    wielkie dzięki jeszcze raz dla DARKA za udostępnienie Twojego domku do obejrzenia, bardzo nam to pomogło w wyborze.. Ostateczna decyzja padła właśnie na Afrodytę, więc na wiosnę zaczynamy jej budowę.

    nikaaa
    monika

  16. #1016

    Domyślnie domek

    witam
    po bardzo długich i burzliwych negocjacjach w sprawie wyboru projektu wkońcu podjeliśmy decyzje. Nie była ona prosta, obejrzeliśmy chyba wszystki projekty jakie są dostępne w internecie i mamy już dość

    wielkie dzięki jeszcze raz dla DARKA za udostępnienie Twojego domku do obejrzenia, bardzo nam to pomogło w wyborze.. Ostateczna decyzja padła właśnie na Afrodytę, więc na wiosnę zaczynamy jej budowę.

    nikaaa
    monika

  17. #1017
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Ania, Tomek i Wojtuś

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    90

    Domyślnie

    no niestety moj projekt zostal zlozony taki jaki jest bez nanoszenia zmian, zabrzmi to wrecz paradoksalnie ale nie bylo na to czasu i wogole to dluga historia niewarta nawet opowiadania.
    co do zmian to jeszcze do konca nie zdecydowalam ale wacham sie z podobnym problemami co inni tzn na pewno chce dodatkowa lazienke na dole tylko dla gosci chce tez przygotowac domek tak zeby w przyszlosci mozna bylo zrobic poddasze i co najbardziej mnie przeraza to chce piwnice, wlasciwie to troche musze bo mam strasznie nierowny teren tzn jest padek od strony drogi i tu moje pierwsze pytanie ktore kieruje do Roborob;

    Lucy my też złożyliśmy projekt na pozwolenie. Jak już go odbierzemy zrobię skny i wyślę Ci moje rzuty. Zrobiliśmy piwnicę, której jednak robic nie będziemy, oraz mamy zaplanowane schody na poddasze bo będziemy je adoptować i dodatkową łazienkę dla gości na dole. Odezwę sie jak projekt i pozwolenie wróci z Urzedu. Pozdrawiam.

  18. #1018
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lucyy

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    8

    Domyślnie

    bede bardzo wdzieczna jesli udostepnisz mi rzuty swojego domku, z niecierpliwoscia czekam az oddadza Wam ja urzednicy

  19. #1019
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lucyy

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    8

    Domyślnie

    Robert, serdecznie dziekuje za szybka odpowiedz, pewno w przyslosci jeszcze nie raz Cie bede meczyc o ta pownice

  20. #1020

    Domyślnie

    Nie ma sprawy jeśli będę mógł to na pewno pomogę

    Pozdrawiam
    Jak się tu nie pobuduję to zwariuję
    http://img409.imageshack.us/img409/4531/910auw0.jpg

Strona 51 z 170

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony