dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 642 z 1144
Pokaż wyniki od 12.821 do 12.840 z 22870
  1. #12821

    Domyślnie

    Cytat Napisał timon120777 Zobacz post
    muszę się z wami niezgodzić
    skoro nie pasuje wam że Jarecki wrzucił informacje o sterownikach i wytykacie mu że jest oddzielny wątek to czemu piszemy tutaj o eCoalu brulim cobrze pumie brucerze burnerze i ekoenergiach skoro w większości są oddzielne wątki????
    albo piszemy wszyscy o wszystkim albo kasujcie (ja również) wszystkie wpisy niezwiązane z tematem z ostatnich 200 stron(jak nie więcej)
    nawet jeśli dla jednych czyjeś produkty są lepsze lub gorsze od innych nie oznacza to konieczności zarzucania niezasadnej ich obecności na tym watku.
    więcej poprawności Panowie
    A dlatego, ze jak juz zrobiłi wątek o sterownikach to niech tam pisze o sterownikach....chociaz to raczej ranking pudełek,wymiarów i jak duzy jest wyswietlacz (taka moja uwaga) jesteśmy dobrze wychowani wiec nie chcemy mu przeszkadzać w JEGO rankingu...swoją drogą byłem ciekawy kiedy zabierzesz głos i napiszesz że jarecki to super gość a my zli, niedobrzy i paskudni..

  2. #12822
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar timon120777
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Rawa Mazowiecka
    Kod pocztowy
    96-200
    Posty
    3.561

    Domyślnie

    Piotrek
    nie twierdzę że ktoś jest lepszy albo gorszy
    uważam że skoro macie prawo pisać o jednym to inni mogą o czymś innym
    jeśli się nie zgadzasz to masz wątek o swoim sterowniku eCoal i tam się udzielaj - jeśli idziesz tym tokiem rozumowania
    tutaj nie ma dla Ciebie miejsca jesli nie ma go dla sterowników o których pisze Jarecki
    przestań być hipokrytą
    kiedyś lubiłem jak pilnowałeś merytoryki dyskusji
    teraz robisz za papugę
    TERMO-ECO 19KW BRUCER ST37/ COBRA/SCORPION
    Dokonaj czegoś niemożliwego, a szef zaliczy to do twoich obowiązków.
    Jedynym sposobem by zmądrzeć jest gra z mądrzejszym przeciwnikiem
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nik-dwustanowy
    LINK DO PORADNIKA ZABLOKOWAŁ ADMINISTRATOR JAKO NIEZGODNY Z REGULAMINEM

  3. #12823
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Timon uważam pomysł jareckiego za bardzo fajny i przydatny na forum i skoro już jest to niech będzie wszystko w kupie a nie rozesrane wszędzie albo tak jak tu co się komu przypomni to chlapie w rankingu kotłów. Zdecydowaną większość tych sterowników mam w swojej ofercie włącznie z najnowszym Irydem Pid a widzisz żebym tu gdzieś paplał na okrągło.
    Jeśli sami nie będziemy dbali o porządek to nikt za nas tego nie zrobi.
    Tak mi się wydaje, chyba że ktoś kogoś, czas do czasu podpieprzy do admina to wpadnie na chwilę wywali kilka postów i dalej będzie burdel.

  4. #12824
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar timon120777
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Rawa Mazowiecka
    Kod pocztowy
    96-200
    Posty
    3.561

    Domyślnie

    Karoka
    jeśli Jarecki wrzucił tylko info o tych sterach i resztę informacji o nich poda na swoim wątku o sterownikach to słowem się nie odezwę
    ale jeśli zacznie więcej informacji tutaj wrzucać to uwierz mi że też się odezwę
    ale wg mnie nie robi nic czego reszta z nas by nie robiła. każdy pisze wszystko o wszystkim
    po prostu ten wątek jest najpopularniejszy i piszemy co piszemy. jeśli będziemy się nawzajem dyskryminować to skończy się kolejną wojną.
    wrzucił info - wrzucił.
    mógłbym napisać dokładnie to samo o informacji którą ty lub minertu lub Piotrek - nie pamiętam który z was przedstawił o nowych funkcjonalnościach eCoala- wersja 3.0 i takie tam. przecież jest wątek o sterownikach- czemu nie dołączono tych informacji tam????
    mają taki sam charakter jak te podane przez Jarka.
    więc jeśli wolno jednemu to i innym
    albo nie wolno nikomu.
    Tylko o to mi chodzi.
    TERMO-ECO 19KW BRUCER ST37/ COBRA/SCORPION
    Dokonaj czegoś niemożliwego, a szef zaliczy to do twoich obowiązków.
    Jedynym sposobem by zmądrzeć jest gra z mądrzejszym przeciwnikiem
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nik-dwustanowy
    LINK DO PORADNIKA ZABLOKOWAŁ ADMINISTRATOR JAKO NIEZGODNY Z REGULAMINEM

  5. #12825

    Domyślnie

    Jakoś forumowe prywatne wojenki co niektórych już dawno przestały być obiektywne, po raz kolejny widać że są równi i równiejsi.... he he uderzyłem w stół.... ciekawe które nożyce się odezwą

  6. #12826
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Jak wiesz nie mam w zwyczaju rozpętywać i prowadzić jakiś wojenek, niektóre rzeczy po prostu wolę przemilczeć.
    Od siania plotek też mi daleko, piszę o tym co wiem i co jest.
    Wyraziłem swoje zdanie i na tym zamierzam skończyć.
    Jak powiedziałem jarek założył fajny wątek i również mi się podoba.
    Jak ktoś coś szuka to lepiej mieć to w jednym miejscu pod ręką niż tak jak tutaj przebrnąć przez ponad 600 stron żeby coś doczytać.
    Tak jak ostatnio 6 czy 7 stron o zabezpieczaniu zabezpieczeń.
    Wiesz ile wiadomości dostałem na priva od ciężko wystraszonych ?

  7. #12827
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    To było do timona, nie do andrzeja, tak gwoli małego wyjaśnienia.

  8. #12828
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar timon120777
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Rawa Mazowiecka
    Kod pocztowy
    96-200
    Posty
    3.561

    Domyślnie

    skoro nie masz w zwyczaju wszczynać wojen to nie czepiaj się że ktoś pisze o tym o czym i TY
    jeśli jest jak mówisz to wszystkie informacje od Ciebie o sterowniku eCoal powinny się znaleźć w Jareckiego wątku o sterownikach albo na wątku o eCoalu
    zobaczymy jak będzie
    wykopałem już dół na topór wojenny tylko z zakopaniem go odrobinę jeszcze poczekam
    staram się być bezstronny ale widzę że się nie daje
    ten wątek jest podzielony na zwolenników pewnego rozwiązania którzy uważają że im wolno oraz na przeciwników którzy są piętnowani.
    przydałby się tutaj Marcin z innego forum
    wątek miałby 20 stron zapewne
    TERMO-ECO 19KW BRUCER ST37/ COBRA/SCORPION
    Dokonaj czegoś niemożliwego, a szef zaliczy to do twoich obowiązków.
    Jedynym sposobem by zmądrzeć jest gra z mądrzejszym przeciwnikiem
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nik-dwustanowy
    LINK DO PORADNIKA ZABLOKOWAŁ ADMINISTRATOR JAKO NIEZGODNY Z REGULAMINEM

  9. #12829

    Domyślnie

    timon120777 Jarecki załozył watek o sterach wiec niech pisze w watku o sterach, nie mam nic przeciwko jezeli co wątek bedzie dawał odnosnik do tego wątku...poprostu uważam to hmm dziwne? by nie rzec inaczej..to po cholere zakładał watek?? tak samo mogłby powklejac te dane tutaj i cześć..

  10. #12830

    Domyślnie

    Cytat Napisał timon120777 Zobacz post

    przydałby się tutaj Marcin z innego forum
    wątek miałby 20 stron zapewne
    To po co tutaj piszesz??? idz na inne forum...

  11. #12831

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    To po co tutaj piszesz??? idz na inne forum...
    Indoktrynacja przynosi jednak efekty... ten sam tekst już gdzieś widziałem, ciekawe spod czyjego "pióra" wyszedł...

  12. #12832

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrew01 Zobacz post
    Indoktrynacja przynosi jednak efekty... ten sam tekst już gdzieś widziałem, ciekawe spod czyjego "pióra" wyszedł...
    ????

  13. #12833
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar timon120777
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Rawa Mazowiecka
    Kod pocztowy
    96-200
    Posty
    3.561

    Domyślnie

    Piotrek
    czemu Ty nie podałeś w wątku o sterach informacji o nowościach w eCoalu skoro twierdzisz że jest odpowiedni wątek
    dla Twojej wiedzy piszę na tamtym forum jest pozbawione hipokryzji i udawania
    TERMO-ECO 19KW BRUCER ST37/ COBRA/SCORPION
    Dokonaj czegoś niemożliwego, a szef zaliczy to do twoich obowiązków.
    Jedynym sposobem by zmądrzeć jest gra z mądrzejszym przeciwnikiem
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nik-dwustanowy
    LINK DO PORADNIKA ZABLOKOWAŁ ADMINISTRATOR JAKO NIEZGODNY Z REGULAMINEM

  14. #12834

    Domyślnie

    timon120777 hipokryzji i udawania mówisz?? popatrz na datę mojego posta a date założeniu watku przez Jareckiego...może żebys nie szukał mój temat był wczeniejszy...Poza tym czy ja tam muszę pisać??

    coś o hipokryzji...
    andrew01 -sterownik Puma
    timon120777 -sterownik puma lub cobra
    Jarecki79 jako jeden z nielicznych producentów montuje i sprzedaje do swoich kotłów sterownik cobra/puma
    Wlodek_PID związany zawodowo -pisze oprogramowanie do sterowników cobra/puma

    Coś dodać??

  15. #12835
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar timon120777
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Rawa Mazowiecka
    Kod pocztowy
    96-200
    Posty
    3.561

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    timon120777 hipokryzji i udawania mówisz?? popatrz na datę mojego posta a date założeniu watku przez Jareckiego...może żebys nie szukał mój temat był wczeniejszy...Poza tym czy ja tam muszę pisać??

    coś o hipokryzji...
    andrew01 -sterownik Puma
    timon120777 -sterownik puma lub cobra
    Jarecki79 jako jeden z nielicznych producentów montuje i sprzedaje do swoich kotłów sterownik cobra/puma
    Wlodek_PID związany zawodowo -pisze oprogramowanie do sterowników cobra/puma

    Coś dodać??
    tak
    skomentu to:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5457366
    według mnie to reklama oraz potwierdzenie że próbujesz się firmie odwdzięczać pisząć w samych superlatywach nawet o produktach kompletnie nie związanych z ogrzewaniem a już na pewno nie z kotłami na ekogroszek
    dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu
    TERMO-ECO 19KW BRUCER ST37/ COBRA/SCORPION
    Dokonaj czegoś niemożliwego, a szef zaliczy to do twoich obowiązków.
    Jedynym sposobem by zmądrzeć jest gra z mądrzejszym przeciwnikiem
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nik-dwustanowy
    LINK DO PORADNIKA ZABLOKOWAŁ ADMINISTRATOR JAKO NIEZGODNY Z REGULAMINEM

  16. #12836
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wlodek_PID

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bytom
    Kod pocztowy
    41-902
    Posty
    1.327

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    timon120777 hipokryzji i udawania mówisz?? popatrz na datę mojego posta a date założeniu watku przez Jareckiego...może żebys nie szukał mój temat był wczeniejszy...Poza tym czy ja tam muszę pisać??

    coś o hipokryzji...
    andrew01 -sterownik Puma
    timon120777 -sterownik puma lub cobra
    Jarecki79 jako jeden z nielicznych producentów montuje i sprzedaje do swoich kotłów sterownik cobra/puma
    Wlodek_PID związany zawodowo -pisze oprogramowanie do sterowników cobra/puma

    Coś dodać??
    Naprawdę nie nadążam. O co właściwie Ci chodzi?
    Nie pisz tak szybko, zastanów się i wyjaśnij tak, żeby dało się
    zrozumieć.

  17. #12837

    Domyślnie

    Hehe .. odwdzieczyc to ja się mogę mamie że mnie urodziła.... ci co mnie znają, to wiedza że jak gdzieś jestem, to zawsze opisuję wrazenia...np z targów w sosnowcu,,, czy nawet wizycie w ''zagłębiu pleszewszkim'' i wizytach u wytwórców kotłów...nazwy litościwie przemilczałem na kilka czy kilkanaście zakładów JEDEN był godny uwagi !!! reszta to garaże (być może nie odwiedziłem wszystkich) chcesz to mogę opisać wizytę w elektromizie... muti sterownik opisałem bo wg mnie jest to strzał w dychę mam zamiar go kupić ustawie sobie na nim alarm,rolety,czy podlewanie ogrodu, zabronisz mi?? a opisałem jako ciekawostkę że firma utrzymuje się nie tylko z produkcji sterowników do kotłów.

  18. #12838
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    No to znowu z 5 stron w dupę pójdzie.

  19. #12839

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    timon120777 hipokryzji i udawania mówisz?? popatrz na datę mojego posta a date założeniu watku przez Jareckiego...może żebys nie szukał mój temat był wczeniejszy...Poza tym czy ja tam muszę pisać??

    coś o hipokryzji...
    andrew01 -sterownik Puma
    timon120777 -sterownik puma lub cobra
    Jarecki79 jako jeden z nielicznych producentów montuje i sprzedaje do swoich kotłów sterownik cobra/puma
    Wlodek_PID związany zawodowo -pisze oprogramowanie do sterowników cobra/puma

    Coś dodać??
    Piotrek, zapomniałeś o jednym wpisie:

    - Piotrek42 - ochoczo prowadzący prywatną wojnę, mającą na celu tępienie jakiegokolwiek dobrego słowa na temat w/w sterowników, szkalujący je jak tylko się da w imię zapewne wyższych celów zgodnie z wiarą głoszoną przez swojego GURU.

    ooo.... teraz komplecik

  20. #12840

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrew01 Zobacz post
    Piotrek, zapomniałeś o jednym wpisie:

    - Piotrek42 - ochoczo prowadzący prywatną wojnę, mającą na celu tępienie jakiegokolwiek dobrego słowa na temat w/w sterowników, szkalujący je jak tylko się da w imię zapewne wyższych celów zgodnie z wiarą głoszoną przez swojego GURU.

    ooo.... teraz komplecik
    Who?? co ja poradzę że na forum... kilku gości reklamuje,produkuje i przedaje g.. sterownik?? widziałeś gdzies żebym zle pisał o innych sterownikach??

Strona 642 z 1144