dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie podwieszana miska WC z półką??

    Czy ktoś z Was zna model podwieszanej miski ustępowej ale z półką? Kurcze wszystkie jakie znalazłam są lejowe a moi domownicy są przywiązani do półki w kibelku
    ... jeden poleciał tam, drugi śmignął sam, trzeci wzbił się nad kukułcze gniazdo

  2. #2

    Domyślnie

    ja też kiedyś miałem z półką ale już takiej nie chce wole lejową chyba łatwiej taką utrzymać, są co prawdą pewne niedogodności no: chluup
    a tak poważnie to nie widziałem podwieszanej z półką. ale może mało widziałem :>
    Hollly

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anpi
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    4.648
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    Teraz już ciężko kupić jakikolwiek kibelek z półką, a podwieszanego z półką nigdy nie widziałem, a szkoda. Ja też nie lubię chlupania

  4. #4

    Domyślnie

    No własnie
    A taki stojący to Koło Nova.
    Ale szukam dalej, może to jednak jest możliwe
    ... jeden poleciał tam, drugi śmignął sam, trzeci wzbił się nad kukułcze gniazdo

  5. #5

    Domyślnie

    Dam dobrą radę, jak montowałem takie muszelki(lejowe) to radziłem dla klienta aby przed czymś grubszym, wrzucił dwa listki papieru do muszelki wtedy nie ma chlup i pupa nie jest mokra hi hi

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anpi
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    4.648
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    To stara technika, ja już dawno ją stosuję w pracy - tam nie ma półeczki

  7. #7

    Domyślnie

    hehe ale ja jednak dalej szukam z półką
    ... jeden poleciał tam, drugi śmignął sam, trzeci wzbił się nad kukułcze gniazdo

  8. #8

    Domyślnie

    Własnie , lejowe sa do kitu , bo jeszcze do chlupniecia przeważnie dochodzi otarcie , czyli tak jak w półkowych , trzeba czyścić.
    Pamietam najlepsze to były w USA jak byłem na robotach przymusowych z 15 lat temu , to tam były lejowe , ale woda stała dość wysoko tak na 3/4 , chlupać chlupało okrutnie , ale zero zapaszku i czyszczenia.
    Ale u nas takich niema niestety.

  9. #9

    Domyślnie

    Zobaczcie... ciekawe że kiedyś półki były standardowo a teraz jest raptem jedna jedyna taka muszla na rynku
    Z czego to wynika? Przecież wielu ludzi jest przywiązanych do "półkowników" ("pułkownik" od półki)
    ... jeden poleciał tam, drugi śmignął sam, trzeci wzbił się nad kukułcze gniazdo

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    adi_

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.593

    Domyślnie

    czesc niedawno kupowalem kibelek i wole hlupanie niz caly czas lazic i czyscic ppuleczke bo sie co nieco przykleilo ale z tego co pamietam w sklepie bylo troszke kibelkow z polka popatrz dokladnie w kole oni maja napewno to dosyc stara firma i pamieta jak to sie szoruje puleczki czasem mozna poszukac dobrego hlupniecia zeby wody za wiele nie bylo ma to nie ochlapac nas i nie smierdziec ale byc czystym i nie klopotliwym w utrzymaniu pa
    w zyciu piekne sa tylko chwile _ Rysiek Riedel_DZEM

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    popieram muszle z półką. zawsze można obejrzeć swój stolec (chodzi mi oczywiście o sprawy zdrowotne) ale nie wiem czy taki produkt zdobędziesz. ja też szukałem z półką ale w końcu kupiłem standard.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony