dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1

    Domyślnie projekt WACHLARZ GL159 pracownia ATRIUM

    Witam wszystkich forumowiczów. Zamierzamy w tym roku rozpocząć budowę domu Wachlarz z pracowni Atrium, projekt jest dosyć ciekawy i nieco odważny dlategomam pytanko, czy może ktoś już budował, lub buduje ten domek i może podzielic sie doświadczeniami.

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nie buduje Wachlarza szkoda

  3. #3

    Domyślnie

    Wklej link tego domku.

  4. #4

    Domyślnie

    oto link http://www.studioatrium.pl/projekt-d...7,61,opis.html co o nim sądzicie, ja osobiście boję się trochę tych schodów.

  5. #5

    Domyślnie

    mnie to tez by przeszkadzalo.Latanie po kreconych schodach

  6. #6

    Domyślnie

    No wlasnie nam tez wpadl w oko ...

  7. #7

    Domyślnie

    Całkiem sympatyczny, myślę też że wygodny. Ma wszystko co trzeba, komunikacja też fajnie rozwiązana przez te okrągłości. Chętnie pooglądam zdjęcia z budowy - jak już zdecydujecie
    Powodzenia!

  8. #8

    Domyślnie

    Ja buduję domek GL 159 WACHLARZ ze Studio Atrium. Aktualnie stan surowy zamknięty. Mnie właśnie przekonała ta pusta przestrzeń, kręcone schody i rozkład pomieszczeń. Nie podobały mi się natomiast lukarny z tyłu budynku i zrezygnowałem z nich wstawiając w to miejsce okna dachowe.
    "Money, it's a crime.
    Share it fairly but don't take a slice of my pie.
    Money, so they say
    Is the root of all evil today."

  9. #9

    Domyślnie

    Cieszę się Marcinie, jak mniemam z Pszczyny, że budujesz ten domek i to w dodatku tak blisko nas - mieszkamy koło Bielska. Mam pytanko, czy jest może możliwość spotkać się, żeby pooglądać Twój dom? My już raczej na 100% jesteśmy do niego przekonani, tyle tylko, że zawsze lepiej wcześniej zobaczyć "na żywo". Jeśli nie będziesz miał nic przeciw to prosze daj znać na mojego maila to się już prywatnie dogadamy. Pozdrawiam i miłego budowania.

  10. #10

    Domyślnie

    Nie wiem czy prywatna wiadomość została wysłana.
    Nie bardzo wiem jak obsługiwać prywatne wiadomości.
    PS. Maila też nie umiałem znaleść.
    "Money, it's a crime.
    Share it fairly but don't take a slice of my pie.
    Money, so they say
    Is the root of all evil today."

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    demolka

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5

    Domyślnie wznowienie

    Witam,

    Właśnie wpłaciłem wadium na działkę i jestem zdecydowany budować wg projektu GL 159 Wachlarz (na 99,99 % ). Bardzo interesuje mnie jak wam idzie budowa, jakie zmiany wprowadziliście, so sądzicie o kosztach budowy tego domu, czy pokoje u góry nie są za małe przez dosyć sporą powierzchnię komunikacji ?

    pozdrawiam,

    Demolka

  12. #12

    Domyślnie

    moze ktos wybudowal ten domek w okolicach Podkarpacia? Bylbym dozgonnie wdzieczny jesli byla by taka osoba i moglbym sie z nia skontaktowac pozdrowienia

  13. #13

    Domyślnie GL 159 WACHLARZ

    http://www.studioatrium.pl/projekt-d...7,61,opis.html

    Co sądzicie o tym projekcie. Jestem ciekawa czy ktoś zaczął budowe lub ma zamiar.

  14. #14

    Domyślnie GL 159 WACHLARZ

    moze ktos wybudowal ten domek w kujawsko-pomorskim ? Bardzo prosze o kontakt oraz zdjęcia.Pozdrawiam
    http://www.studioatrium.pl/projekt-d...7,61,opis.html

  15. #15

    Domyślnie

    WACHLARZ

    "Money, it's a crime.
    Share it fairly but don't take a slice of my pie.
    Money, so they say
    Is the root of all evil today."

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    chilman

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    4

    Domyślnie projekt WACHLARZ GL159 pracownia ATRIUM

    Witam wszystkich forumowiczów.
    Jesteśmy w trakcie budowy naszego wymarzonego domku. Projekt GL 159 Wachlarz.
    Dom jest już w stanie surowym zamkniętym.
    Chcielibyśmy prosić o rady i przestrogi wszystkich, którzy mieli przyjemność budować lub są właśnie w trakcie budowy takiego wymarzonego domku)
    Będziemy wdzięcznie za każda wskazówkę.
    Chilman

  17. #17

    Domyślnie Re: wznowienie

    Cytat Napisał demolka
    Witam,

    Właśnie wpłaciłem wadium na działkę i jestem zdecydowany budować wg projektu GL 159 Wachlarz (na 99,99 % ). Bardzo interesuje mnie jak wam idzie budowa, jakie zmiany wprowadziliście, so sądzicie o kosztach budowy tego domu, czy pokoje u góry nie są za małe przez dosyć sporą powierzchnię komunikacji ?

    pozdrawiam,

    Demolka
    Witam,
    jestem szczesliwa posiadaczką Wachlarza
    chociaz domek nie jest jeszcze skonczony na "tip top" to od ponad roku w nim mieszkamy.
    Zmiany jakie zostały dokonane to:
    1. garaz na 2 auta a nad nim pokoj (przepiekny duzy- ponad 40m2)
    2. wstawilismy 4 okna w dachu nad jadalnia - niesamowity efekt świetlny!
    3. powiekszylismy (a wlasciwie robotnicy dokonali samowolki na nasza korzysc ) garderobę - zamiast malego daszka nad wejsciem mamy pokoik z oknem.
    4. na gorze zrezygnowalismy z pokoju przylegajacego do nowopowstalego (tego nad garazem) przez co mamy powiekszona otwarta przestarzen
    5. w otwartm pokoju na gorze zrobilismy schody na "stryszek", który w przyszłosci ma być moim królestwem

    Dom jest przepiekny! Dla tych , którzy lubia otwartą przestrzen i oryginalnosc to jest doskonały projekt.
    A pokoje nie sa za male, niejeden szczesliwy posiadacz wlasnego "m" w bloku chcialby miec takie pokoiki

    co do schodów to sa wyjatkowo wygodne, zarówno do codziennego uzytkowania jak i przenoszenia wiekszych mebli

    dla zainteresowanych moge podeslac fotki

    pozdrawiam

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cynamon79

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Czy ktoś buduje wachlarz gl 159

    Witam wszytskich, mam pytanie czy ktoś buduje według projektu wachlarz gl 159 projekt pracowni atrium, a może ktoś już zbudował taki dom. Chodzi mi przede wszytkim o wasze opinie na temat tego projektu, mile widziane zdjęcia. Dziękuje. Pozdrawiam Paweł

  19. #19
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mariusz90445

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-753
    Posty
    2

    Domyślnie

    Bardzo proszę o kontakt telefoniczny 501 522 405. Chciałbym porozmawiać o projekcie Wachlarz

  20. #20
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mariusz90445

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-753
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał froshka Zobacz post
    Witam,
    jestem szczesliwa posiadaczką Wachlarza
    chociaz domek nie jest jeszcze skonczony na "tip top" to od ponad roku w nim mieszkamy.
    Zmiany jakie zostały dokonane to:
    1. garaz na 2 auta a nad nim pokoj (przepiekny duzy- ponad 40m2)
    2. wstawilismy 4 okna w dachu nad jadalnia - niesamowity efekt świetlny!
    3. powiekszylismy (a wlasciwie robotnicy dokonali samowolki na nasza korzysc ) garderobę - zamiast malego daszka nad wejsciem mamy pokoik z oknem.
    4. na gorze zrezygnowalismy z pokoju przylegajacego do nowopowstalego (tego nad garazem) przez co mamy powiekszona otwarta przestarzen
    5. w otwartm pokoju na gorze zrobilismy schody na "stryszek", który w przyszłosci ma być moim królestwem

    Dom jest przepiekny! Dla tych , którzy lubia otwartą przestrzen i oryginalnosc to jest doskonały projekt.
    A pokoje nie sa za male, niejeden szczesliwy posiadacz wlasnego "m" w bloku chcialby miec takie pokoiki

    co do schodów to sa wyjatkowo wygodne, zarówno do codziennego uzytkowania jak i przenoszenia wiekszych mebli

    dla zainteresowanych moge podeslac fotki

    pozdrawiam
    Bardzo proszę o kontakt telefoniczny 501 522 405. Chciałbym porozmawiać o projekcie Wachlarz. Z góry dziękuję.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony