dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: nauka tańca

  1. #1

    Domyślnie nauka tańca

    mój Mąż w ramach jesienno - zimowej rozrywki i sportu zapisał Nas na kurs tańca

  2. #2

    Domyślnie

    No to dajcie znać jak tam wrażenia po pierwszej lekcji
    Ja zapisałam się na taniec brzucha - dzis pierwsze zajęcia ..... zobaczymy .....

  3. #3

    Domyślnie

    po kursie będziecie tańczyć jak w programie You Can Dance

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniazbyszek
    No to dajcie znać jak tam wrażenia po pierwszej lekcji
    Ja zapisałam się na taniec brzucha - dzis pierwsze zajęcia ..... zobaczymy .....
    Też bym chętnie zobaczył
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  5. #5

    Domyślnie

    A ja bym chciała na hip-hop ale nie wiem gdzie w Łodzi ;( Może ktos pomoze?
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bea7777
    A ja bym chciała na hip-hop ale nie wiem gdzie w Łodzi ;( Może ktos pomoze?
    Agencja Artystyczna Lilla House
    ul. Wigury 21, II piętro
    90-319 Łódź
    tel. 042 636 97 00


    A ja już po lekcji tańca - było świetnie, orientalnie, klimatycznie, kobieco ....

  7. #7

    Domyślnie

    A ja zaliczyłem taki mini kurs + dużo własnej inwencji i tańczę niczym Johny Tralala.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  8. #8

    Domyślnie

    O jak ja bym chciała na jakiś kurs tańca pochodzić Chodziliśmy z mężem przez 2 lata ale niestety studia się skończyły, zaczeła praca i czasu nie ma.

    Ale polecam wszystkim,
    Super sprawa

  9. #9

    Domyślnie

    towarzyski trenowałam w profesjonalnym klubie przez rok i pokochałam. polecam każdemu, naprawdę rewelacyjny sposób na organizację wolnego czasu, ale schody tu się właśnie zaczynają bo tego czasu potrzeba całkiem sporo. treningi 2 razy w tygodniu plus wprawki turniejowe w każdy piątkowy wieczór - do tego trzeba się zgrać z partnerem który najczęściej nie jest twoim mężem

  10. #10

    Domyślnie

    Czy ktoś może mi polecić jakiś kurs tańca towarzyskiego(niedrogi), w okolicach krakowa, Plissssssssss jakieś namiary

  11. #11

    Domyślnie

    Hej,
    Ja parę lat temu chodziłam do szkółki tańca organizowanej przy duszpasterstwie akademickim przy AGH. Nie wiem czy dalej taki kurs istnieje ale może warto popytać.
    Cena kursu była przystępna.
    Powodzenia

  12. #12

    Domyślnie

    Fajna sprawa pod warunkiem, że ma się na to czas (chociaż jedno wolne popołudnie tygodniowo to nie jest chyba jakiś wyczyn). Nie wiem czy tak jest wszędzie, ale my chodzimy na kurs płatny miesięcznie - jak ktoś nie daje rady to przestaje po 1-2 miesiącach i nie jest na tym stratny. A taka wstępna selekcja jest ogromna...

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    Cytat Napisał pablo8019
    Fajna sprawa pod warunkiem, że ma się na to czas (chociaż jedno wolne popołudnie tygodniowo to nie jest chyba jakiś wyczyn). Nie wiem czy tak jest wszędzie, ale my chodzimy na kurs płatny miesięcznie - jak ktoś nie daje rady to przestaje po 1-2 miesiącach i nie jest na tym stratny. A taka wstępna selekcja jest ogromna...
    my chodziliśmy przed ślubem 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny

    chodzilismy tak na 2 kursy
    nie pamiętam, ale kursy trwały jakoś październik-styczeń
    marzec-czerwiec

    super sprawa
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  14. #14

    Domyślnie

    a ja jeszcze nie spotkalam dobrych nauczycleili do tej pory kazdy uczyl mnie czegoś innego na co innego zwracał uwagę i czasem były co wyklucajace się rady. zrezygnowałam. wole jeżdzić na rowerze

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony