dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 7
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 139
  1. #41

    Domyślnie

    Piasek pustyni 2 różni sie wysokościa sciany kolankowej - ma wysokość 80 cm i tym samym ma większa powierzchnię uzytkową.
    pozdrawiam
    Habibi
    www.heliostravel.pl

  2. #42

  3. #43

    Domyślnie

    Wow jestem pod wrażeniem, kto Ci robił schody??
    pozdrawiam
    Habibi
    www.heliostravel.pl

  4. #44

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał habibi77
    Wow jestem pod wrażeniem, kto Ci robił schody??
    Firma spod Szczecina.
    mario1973

  6. #46

    Domyślnie

    mariozdr ogladalam zdjecia i musze ci pogratulowac. bardzo ladny domek zreszta gratuluje nam wszystkim, ktorzy wybrali ten projekt .duzo przestrzeni a to mi sie bardzo podoba. schody rowniez zrobily na mnie wrazenie. a i to okno z wc bardzo fajne rozwiazanie. nie moge sie doczekac kiedy my zaczniemy.

    pozdrawiam wszystkich budujacych piasek pustyni!!!

  7. #47

    Domyślnie

    mariozdr - gratulacje.
    Jak długo budowaliscie i jakim kosztem zamknał sie stan surowy zamkniety.

  8. #48

    Domyślnie

    Mamy tynki
    pozdrawiam
    Habibi
    www.heliostravel.pl

  9. #49

    Domyślnie

    gratulacje habibi77 !! coraz blizej konca.
    u nas murarze zaczynaja w przyszlym tygodniu kopac fundamenty. tak wiec daleka droga do konca...

    pozdrawiam
    magda

  10. #50

    Domyślnie

    mariozdr, dzieki za zdjecia i gratulacje

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wadi9

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam wszystkich

    jestem jeszcze na etapie wybierania projektu, ale na 99,9% to będzie PIASEK PUSTYNI a w związku z tym mam pytanko do tych szcęśliwców, którzy mają już budowę za sobą (albo prawie) - co Byście w tym projekcie zmienili żeby było jeszcze lepiej ? bo ja mam w planie powiększenie salonu i pomieszczenia gosp. kosztem pokoju na dole, ale nie do końca wiem czy to będzie dobry pomysł

    Pozdrowienia z Wrocławia :]

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał wadi9
    Witam wszystkich

    jestem jeszcze na etapie wybierania projektu, ale na 99,9% to będzie PIASEK PUSTYNI a w związku z tym mam pytanko do tych szcęśliwców, którzy mają już budowę za sobą (albo prawie) - co Byście w tym projekcie zmienili żeby było jeszcze lepiej ? bo ja mam w planie powiększenie salonu i pomieszczenia gosp. kosztem pokoju na dole, ale nie do końca wiem czy to będzie dobry pomysł

    Pozdrowienia z Wrocławia :]
    Budując jeszcze raz, poza zmianami jakie wprowadziliśmy( wejscie do łazienki z wiatrołapu, przesunięcie komina,rezygnacja z sypialni dolnej=duzy salon, rezygnacja z łazienki przy sypialni- powiększenie kotłowni okno balkonowe z wyjsciem na taras zamiast okna do połowy w powiększonym salonie.
    Dorzuciłabym następującą zmianę kuchnie zrobiłabym otwartą na salon w miejscu gdzie w projekcie przewidziano sypialnię. Załujemy, że tak nie zrobiliśmy, bo zawsze byłaby wygoda imprezując na tarasie, który powiększyliśmy do 50m2 mieć blisko do kuchni.
    pozdrawiam
    Habibi
    www.heliostravel.pl

  13. #53
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wadi9

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    3

    Domyślnie

    dzięki za zainteresowanie :]
    ja mam w planach narazie takie zmiany :
    http://i6.photobucket.com/albums/y236/wadi9/Piasek.jpg
    ale zastanawiam się czy nie przesadziłem troche z rozmiarami pomieszczenia gospodarczego, a tak przy okazji masz może jakieś fotki swojego domu, albo jakiś szkic z tymi zmianami ?

  14. #54

    Domyślnie

    Fotki mam nie bardzo aktualne w stopce. My mamy ściankę pomiędzy kotłownią a obecną pralnią. Do pralni wchodzi się przez kotłownię. W zasadzie to ta ścianka nie jest potrzebna. Jak będę miała troche czasu ( nie wiem kiedy), to pstrykne fotki i wrzucę do albumu.
    pozdrawiam
    Habibi
    www.heliostravel.pl

  15. #55

    Domyślnie

    witam!

    mam pytanie do osob ktore maja za soba etap rozmieszczenia pomieszczen w piasku pustyni.chcialabym powiekszyc spizarke kolo kuchni kosztem garderoby, ktora znajduje sie w holu. nastepnie te spizarke przeksztalcic w pralnie. uwazacie, ze bedzie wystarczajaco miejsca? czy dac sobie spokoj i zostawic tak jak jest w projekcie? nie podoba mi sie tylko to ze musialabym przechodzic przez garaz do pralni. z gory dziekuje za wszelkie sugestie.

  16. #56

    Domyślnie

    i jeszcze jedno : dlaczego budujacy forumowicze( piasek pustyni )zastepuja skosne kolumny zwyklymi prostymi? osobiscie nic nie widze zlego w tych z projektu. a moze cena jakas nie taka, czy chodzi tylko o gust?

  17. #57

    Domyślnie

    moim zdaniem miejsca będzie za mało, powiem więcej jak powiększysz kosztem garderoby( ktora i tak nie jest wielka to optycznie wiatrołap zrobi sie baaardzo ciasny, bo i tak jest mały. Przestrzeń garderoby optycznie go powiększa, no i jest gdzie powiescic wieszak na okrycia wierzchnie.
    pozdrawiam
    Habibi
    www.heliostravel.pl

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał magdula
    i jeszcze jedno : dlaczego budujacy forumowicze( piasek pustyni )zastepuja skosne kolumny zwyklymi prostymi? osobiscie nic nie widze zlego w tych z projektu. a moze cena jakas nie taka, czy chodzi tylko o gust?

    U mnie są takie jak w projekcie, węższe u góry szersze na dole,zreszta jak skończą elewację ( czekaliśmy na tynk, bo zabrakło) to wrzucę fotki.
    pozdrawiam
    Habibi
    www.heliostravel.pl

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał habibi77
    Cytat Napisał magdula
    i jeszcze jedno : dlaczego budujacy forumowicze( piasek pustyni )zastepuja skosne kolumny zwyklymi prostymi? osobiscie nic nie widze zlego w tych z projektu. a moze cena jakas nie taka, czy chodzi tylko o gust?

    U mnie są takie jak w projekcie, węższe u góry szersze na dole,zreszta jak skończą elewację ( czekaliśmy na tynk, bo zabrakło) to wrzucę fotki.
    dopiero po twojej odpowiedzi dokladnie przyjrzalam sie kolumnom w twoim domu. faktycznie nie sa proste. ale gapa jestem
    co do tej pralni w kotlowni nie uwazasz, ze przechodzenie przez garaz do niej(szczegolnie z samochodem w nim) moze byc nie wygodne? wydaje mi sie ze garaz do szerokich nie nalezy.

  20. #60

    Domyślnie

    Moim zdaniem przechodzenie przez garaz( wcale nie mały, nie wiem jaki samochód zamierzasz parkować) nie stanowi problemu, zresztą oprócz pralki zmiesci się tam misa pralnicza, suszarka podwieszana i stojąca. Zamierzam tam prasować i tym sposobem rozwiązał się problem miejscem na deskę do prasowania, proszki do prania i inne rzeczy.
    pozdrawiam
    Habibi
    www.heliostravel.pl

Strona 3 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony