dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 34 z 34
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    On 2003-04-30 10:18, Anonymous wrote:
    GOŚCIU,musisz się zarejestrować, bo inaczej będziesz traktowany jak trędowaty.
    A jak zdejmę buty i obiecam, że nie będę palił?

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    W moim domu możesz chodzić w butach i palić Ale jak mi podpadniesz.....

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Majka grozi.
    Az muszem spyta.
    Jak podpadnie to co ??? co zrobisz ??

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    lepiej, żebyś nie wiedział
    Jabko, chcesz nas dogonić w ilości wysłanych postów, popatrzmy: zarejestrowany 2.05 dzisiaj 14.05, czyli minęło 12 dni - 68 postów, średnia dzienna - 5,66. Masz szansę po roku dogonić lidera

  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    Kochani forumowicze. Nie przyszło Wam do głowy, że bzdurne bicie rekordów powoduje, że to forum chodzi tak wolno, między innymi dlatego, że puszczamy bzdety. Byle tylko licznik bił jak najszybciej. Nie bądźmy stachanowcami.
    pzdr

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Ach ta Majka.
    A ile ma lider ??? Jokos nie chce mi sienikogo ganiac. Piszę sobie co myśle a czasami inne głupoty.

    Majka ciebie bym chętnie dogonił.

  7. #27
    Guest

    Domyślnie

    jabko,a moze na jakis czat bys sobie poszedl

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    nie mam na to czasu anonimie

  9. #29

    Domyślnie

    Czy takie pogaduszki nie mogą odbywać sie poza tym forum dyskusyjnym? Przecież są inne miejsca do prowadzenia rozmów.

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ech z anonimami ale to nie myslicie jest bezplciowa dyskusja do niczego nie prowadzaca juz kiedys mowa o tym była...i nic z tego nie wyniknęło

  11. #31

    Domyślnie

    Nic nie wynikło i nigdy nie wyniknie. Takich co chcą bruździć znajdziecie wszędzie. Taka już jest nasza natura... a może nietylko nasza? Zresztą, co poniektórych odsyłam do słów zaczerpniętych z pewnego dość popularnego ostatnio filmu: "Moja racja jest święta i jest ważniejsza od Twojej. Moja racja jest więc mojsza od Twojej. Czyli co? moja racja jest więc najmojsza!!!"

    czy coś takiego. Po prostu ile nas tyle racji... nie wszyscy potrafią się do tego odnieść z należytym szacunkiem.

    pozdrawiam i życzę spokojnego "surfowania".

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Jędruś dnia 2003-05-20 22:40 ]</font>

  12. #32
    Guest

    Domyślnie

    Szkoda tylko, że większa część tych niemiłych anonimów to prawdopodobnie stali, zarejestrowani i "grzeczni" użytkownicy, którzy boją się wyrażać opinie pod swoim nickiem.
    Gdyby obok odpowiedzi pojawiał się numer IP takie sytuacje były by mocno ograniczone.Ale i bez tego jest to do sprawdzenia, tylko trzeba trochę popracować
    B.

  13. #33

    Domyślnie

    Nie myślę by ktoś zarejestrowany chciałby tak się bałwanić. Najczęściej właśnie tacy co nia mają nic ciekawego do powiedzenia odzywają się tylko po to by dokuczyć... nikt im przecież nic nie zrobi... tylko po co? nie dorośli?
    Jędruś

  14. #34
    Guest

    Domyślnie

    Korzystajac z okazji, że wróciło stare forum chciałem się z Wami pożegnać.
    Wasz Kochany Anonymus

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony