dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 8
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 149
  1. #1

    Domyślnie KTO MA Z WAS WANILIOWA KUCHNIĘ?

    Witam wszystkich forumowiczów

    Mam prosbe do was jesli ktos z was ma waniliowa kuchnie o pokazanie moze jakis fotek. Byłam u stolarza i powiedziałam, że chciałabym taka waniliowa kuchnię a on odpowiedział mi, że bedzie mdła jesli bedzie w niej tylko wanilia Zaproponował mi połaczenie tej wanili na przykład z calvadosem /taki rudawo czerwony/ i zgłupiałam... Moze widzieliście cos takiego lub macie. Ewentualnie napiszcie co myslicie na ten temat, moze widzieliście jakieś ciekawe połaczenia wanili np. z jakimś innym kolorem.
    Dodam, ze to malutka kuchnia, niestety w bloku, wiec chciałam zrobić jasna, zeby ja ożywić i troche powiekszyć. Zamierzony kolor scian miał byc jasno zielony - pastelowy...

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam waniliową kuchnie w połączeniez ciemnym brązem

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mam kuchnię w kolorach wanilli i kalwadosu. Przyznam się, że w nowym domu napewno zrobię jedno-kolorową w brązie.




  4. #4

    Domyślnie

    hej Malutka 123.....tez planuje narazie waniliowa kuchnie i wcale nie uwazam ze jesli wszytskie szafki beda tylko waniliowe - to bedzie mdlo.......mdlo to mogloby byc wtedy jak sie dobierze niewalsciwe kolory blatu, plytek podlogowych i sciennych i kolor scian - do tej wanilii wlasnie.
    Ja wciaz nie moge sie zdecydowac na kolory wlasnie tych plytek, blatow i scian, bo wanilia na meblach bedzie prawie napewno. Nie lubie pstrokacizny i ozdabiania "na sile".
    Jak juz cos kupisz to chetnie zobacze fotki.
    pozdrawiam Watton
    : )

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Ja mam wanilię z palisandrem (fronty jasne, blat i korpus ciemny), część urządzeń z odkrytymi frontami stalowymi. Wygląda bardzo fajnie. Wanilia wcale nie jest mdłym kolorem, skontrastowana z czymś ciemnym wygląda bardzo ciepło i ożywia pomieszczenie.

  6. #6

    Domyślnie

    ja w mieszkaniu miałam waniliowe szafki, blat jasny brąz, a do tego ciemnogranatowe sciany, zasłony i inne takie... wyglądało super. niestety zdięć nie mam... ale jakbym miała radzić to rzeczywiście radziłabym zestawić wanilię z czymś mocnym (stąd u nie granat), bo inaczej wszystko rozmywa się
    K

  7. #7

    Domyślnie

    ja mam waniliowo-czeresniową w mieszkaniu ale w domku już chcę cała drewnianą...tzn kolor drewna bez kolorów


  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Martik
    ja mam waniliowo-czeresniową w mieszkaniu ale w domku już chcę cała drewnianą...tzn kolor drewna bez kolorów

    To chyba tak jest, że człowiekowi chce się odmiany Ja mam teraz całą lito-drewnianą, będzie (właściwie już jest) modern-waniliowa

  9. #9

    Domyślnie

    mozliwe... mi już ta kuchnia sie nieco oklepała chciałabym coś bardziej ponadczasowego, klasycznego ale nie jak bedzie trzeba zabiore tę kuchnię do domku i tez się będziemy lubić

  10. #10

    Domyślnie

    Dzieki bardzo za podpowiedzi, myślę, że zdecyduje się na ta wanilie w zestawieniu z calvadosem bo widze, że fajnie to wygląda. Jak macie jeszcze jakies fotki takich kuchni to z chęcia poogladam. Mysle o kuchni z gietymi frontami, niby wyjdzie drożej ale pewnie ciekawie może to wygladać...

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja też mam jasną kuchnię.
    Też się bałam, że będzie wyglądać mdło, ale pomalowałam jedną ze ścian na mocniejszy kolor i moje obawy zniknęły:




  12. #12

    Domyślnie

    I ja będe miaa jasna kuchnie Podobna do kuchni Soniki
    Będzie u mnie kamienny blat........ podobny do blatu Soniki
    (zmówiłyśmy się )

  13. #13

    Domyślnie

    A może ma ktos z was jeszcze w dodatku taka kuchnie z gietymi frontami, lub widzieliście fotki takich /moga być też w inych kolorach/

  14. #14

    Domyślnie

    Huraaa nauczyłam się wklejac zdjęcia, także pokaże wam fotki jake znalazłam takiej gietej kuchni, ale niestety nie w wanili Jeśli widzieliście jakies inne lub macie taka kuchnie pokażcie tez...


  15. #15

    Domyślnie



    U mnie jest wanilia (góra) i calvados (dół). Oprócz tego 2 przeszklone szafki w aluminiowej ramce i żaluzja.

    Mnie się podoba

  16. #16

    Domyślnie



    U mnie jest wanilia (góra) i calvados (dół). Oprócz tego 2 przeszklone szafki w aluminiowej ramce i żaluzja.

    Mnie się podoba

  17. #17

    Domyślnie

    Malutka!!!
    Tak jak planujesz na pewno będzie dobrze, ja również (prawie jak reszta) w obecnym mieszkaniu w bloku mam kuchnie z jasnymi frontami (tylko że jest to chyba brzoza syberyjska) i boki z calvadosu. Wygląda bardzo ładnie, a jasne fronty z pewnościa nadaja sie do małych kucni bo wizualnie powiększaja pomieszczenie (u mnie kuchnia w bloku ma 2 x 3)
    i prawie w ogóle sie nie brudzi

    Co prawda w nowym domu zamówiłam jednolitą kuchnię w kolorze ciemna jabłoń, ale może dlatego że tamta juz mi sie opatrzyła, ale wciąż mi się podoba.

    Pozdrawiam Edyta

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna99


    U mnie jest wanilia (góra) i calvados (dół). Oprócz tego 2 przeszklone szafki w aluminiowej ramce i żaluzja.

    Mnie się podoba
    Aniu to jest calvados? Mi sie wydawało ze calvados jest jasniejszy. A może te zdjęcia trochę ciemno wyszły?

  19. #19

    Domyślnie

    No tak, moja cyfrówka jest kiepska. Bardziej rudo-czerwono. I jaśniej, choć kontrast z wanilią jak sie patrzy.

  20. #20

    Domyślnie

    Dołączam do grona waniliowych kuchni!

    Ale moja jest dopiero w projektach.... Tzn. mam już jej wizualizację (znałazłam w jakims katalogu). Waniliowa cała + drewniany blat + drewniana podłoga + lekki brąz na jednej ścianie + a na drugiej kolor bzu.

    I żadnych łączeń kolorów frontów zwłaszcza w małych kuchniach (jak moja) bo wyjdzie pstrokato.

Strona 1 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony