dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie JAK ZABEZPIECZACIE ROŚLINY I INNE PRZED OBSIKIWANIEM PSA ?

    Słuchajcie mam do Was pytanko , jakie znacie lub stosujecie sposoby by pies nie robił zniszczeń na działce , nie osikiwał krzaczków , domu itp ?

  2. #2

    Domyślnie

    Znajoma ma płotki wokol drzewek i iglakow.
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  3. #3

    Domyślnie

    Mam wielkiego psa, a małe iglaczki, więc ten temat to także moja zmora i podzielę się doświadczeniem: wypróbowaliśmy już mnóstwo różnych sposobów, ale zdecydowanie najlepiej sprawdza się ogradzanie najpiękniejszych egzemplarzy np. taką zieloną, ozdobną, niewysoką siatką, którą można kupić w marketach budowlanych, lub - w wersji tańszej, którą częściej stosujemy - wbić wokół drzewka cztery paliki (najlepsze są metalowe rurki, kupione na złomie, bo drewniane paliki nasz olbrzym łamie ), okolone trzy razy dookoła miękkim, plastikowym drutem (na trzech wysokościach palika) - jest to dosyć dyskretne, szczególnie jak się rurki pomaluje na zielono, nie rzuca się w oczy, a skuteczne na duże psy (bo np. dla kopiącego namiętnie jamnika to oczywiście żadna przeszkoda )

  4. #4

    Domyślnie

    Marka dzięki , ja mam podchalana też duży i sika gdzie popadnie

  5. #5

    Domyślnie

    Ok. Ale co zrobić w przypadku kolumn.

  6. #6

    Domyślnie

    Moje suki wprawdzie nie sikają, ale winobluszcz na płocie został olany, że tak powiem, dokładnie przez psy sąsiadów i nie wiem, czy odrośnie.
    Kurczę, jak tu zabezpieczyć winobluszcz na długość płotu?
    Za to moje dziewczynki zjadły (dosłownie) sumaka. Jedyna rzecz, którą pogryzły w ogrodzie. Nie wiem, czy taki smaczny ten sumak?

  7. #7

    Domyślnie

    Sa preparaty odstarszające typu get off

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał rzyraf
    Sa preparaty odstarszające typu get off
    Czytam tylko niepochlebne opinie o takich preparatach.

  9. #9

    Domyślnie

    W wątku o znaczącym kocie opisałem pozytywne skutki użycia get offa. Może zalezy jakiej firmy??
    Wiem, ze u niektórych psów skutkuje dobrze zrobienie toalety - to jest pomysł kupiony poodbno w Szwajcarii na placyku do wyprowadzania psów - nieduża piaskownica a w srodku niej palik - i trening ze smaczkami, mający na celu nauczenie psa załatwiania swoich potrzeb w jednym miejscu

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony