dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Temat: "superniania"

  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Najgorzej jak ktos się wszędzie doszukuje podtekstów. Możesz mnie oświecić, bo ja ich nie zauważyłam a ciekawośc mnie zżera.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Dziewczyny, przestańcie. Każda z nas ma swój sposób na wychowanie dziecka i tak je wychowuje. Nie ma znaczenia pod względem ukształtowania emocjonalnego dziecka to czy śpi z rodzicami czy nie. Dla mnie córka też była wytęskniona, wyczekana i lubię mieć ją blisko siebie. Nawet w nocy. I może dlatego nie potrafię zdobyć się na to, żeby zacząć ją odnosić do łóżka. A rozwija się doskonale. Wczoraj bylam na zebraniu w żłobku i okazało się, że jest najlepsza w grupie pod względem mówienia (mówi dużo i ładnie), samodzielności (sama się ubiera, siada na taki mały sedes) . A przy tym jest taka kochaną przylepką. I nie widzę tu związku z tym, że często jest z nami w łóżku...

  3. #43

    Domyślnie

    Tak czytam i mysle.....
    Za szesc tygodni mam termin, pokoj syna prawie gotow lacznie z elektryczna niania z minikamerka, przez co najmniej szesc tygodni pologu (moze nieco dluzej, zobaczymy w praniu ale bez przesady) bede spala z dzieckiem w pokoju na osobnym tapczanie, a potem w sypialni razem z mezem. Oboje zgodnie ustalilismy, ze skoro warunki nam na to pozwalaja, to dziecko powinno miec osobny pokoj a dorosli osobny. Mam nadzieje ze ani moj syn nie stanie sie przez to ozieblym odludkiem a moj maz nie zapomni ze ma ponetna zone.
    Pozdrawiam.

  4. #44

    Domyślnie

    Moja córka ma 5 miesięcy. Od początku śpi z nami w sypialni mimo ze obok ma swój pokój. Ale w naszym łóżku gosci tylko czasami nad ranem kiedy obudzi sie za wcześnie a my bysmy chcieli jeszcze troche poleniuchować . Normalnie spi w łożeczku i nigdy nie marudzi ( nawet kiedy obudzi się w nocy do jedzenia).Tak jest nam wygodnie poniewaz ja czuję się bezpiecznie mając ja "na oku"
    Mysle że spanie w jednym pokoju z synem w okresie połogu nie jest dobrym rozwiazaniem bo ten połóg nie będzie trwał 6 tygodni tylko 6 lat. Trudno ci będzie przeciąc pępowinę. Po za tym, mąż też powinien brać udział w "życiu nocnym" np. podać synka do karmienia, chociazby dlatego że ty po całym dniu skakania nad dzieckim też masz prawo trochę odpocząć. Pozdrawiam Ania

    Ps. A tak w ogóle to ludzie sa jedynymi ssakami które wyrzucaja swoje dziecko z gniazda
    W życiu piękne są tylko chwile...

  5. #45

    Domyślnie

    Dzieki Aniu!
    No wlasnie dlatego chcialam spac w trakcie pologu w pokoju z dzieckiem-kazde w osobnym lozku rzecz jasna, aby latwiej mi bylo te pepowine przeciac i wrocic do malzenskiej sypialni ASAP ale sama bez dzidziusia a z nadajnikiem. Poza tym zatesknilabym sie za moja druga polowka. Co do wstawania meza - szczerze mowiac to mi go szkoda (choc byc moze ze zmienie zdanie jak juz od tego skakania bede sie nosem podpierac) bo on bedzie zasuwal w pracy caly dzien, a zeby byl efektywny, to musi byc wyspany (zaznaczam, ze pomysl jest moj a nie jego). Znajac zycie - wszystko wyjdzie w trakcie, a poniewaz tylko krowa nie zmienia zdania....zawsze jestem otwarta na pozyteczne rady.
    Pozdrawiam Kasia.

  6. #46

    Domyślnie

    Chodzilo o odbiornik rzecz jasna. Troche techniki i sie czlowiek gubi.
    Pozdrawiam.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony