dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Działka budowlana

    Jakie ceny są u Was działek budowlanych ?
    Ja mieszkam w Trzebnicy woj. dolnośląskie cena nie uzbrojonej działki to koszt od 90-100zł za m2 wydaje mi sie że to bardzo drogo !!!
    Na dodatek nie ma działek.
    Jeżeli możecie to padajcie ceny swoich działek i gdzie je kupiliście !

    Pozdrawiam

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Harry81
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    156
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Ja swoją działkę dostałem od rodziców ale sąsiednie działki nie uzbrojone, brak wody i kanalizacji (mozliwosc taniego wykopania studni, woda na głębokości 10 metrów) są (lub były) w cenie 30 PLN / metr. Wielkość większości z nich to 2-3 tysiące metrów. Obrzeża Tomaszowa Maz, droga nieutwardzona, do najbliższej drogi asfaltowej (prowadzącej do centrum) około 1500 metrów.

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar sylwia13
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie

    My zapłaciliśmy 23tyś za 10,5 ara.

  4. #4

    Domyślnie

    To faktycznie dużo.
    W moim mieście (Biłgoraj, poł.-wsch. Polski, woj. Lublin) tyle, z tolerancją +/- 20 zł, kosztują działki uzbrojone, a nieuzbrojone na terenie miasta raczej nie występują, chyba że jedynie bez kanalizacji na nowo powstających osiedlach. Natomist nieuzbrojone na terenach podmiejskich kosztują w okolicach 10-20 m2. - Tak wygląda sytuacja w niedużym mieście i jego okolicach, ale sam wiem, że każde miejce rządzi się troche innymi prawami rynku, podaży i popytu, więc nie da się bezkrytycznie przenieść tej sytuacji na inny grunt.

  5. #5

    Domyślnie

    Snopków pod Lublinem: w czerwcu 1850zł/ar, teraz (miejsce to samo) od 2800/ar. działka rolna (siedliskowa), bez uzbrojenia (prąd w czerwcu 2007, woda III kwartał 2007), dojazd drogą nietwardzoną (jak se utwardzisz bedziesz miał ).
    POWARIOWALI
    działki bliżej centrum: Natalin: od 4000/ar, Marysin od 6000/ar, Sławinek od 9000/ar .......
    a 8-10 lat temu te grunty mozna było kupic po 500-1500zł/ar....jakby to człek miał kase i głowe do inetersu to by teraz nie pracując żył jak król sprzedając kupione wtedy działki....
    kwiatki, bratki, no i jeszcze garaż....

  6. #6

    Domyślnie

    Ja zapłaciłam 18tyś za działke 15 arową, na Jurze Krakowso-Częstochowskiej, 10 km od Ogrodzieńca
    Funkcjonowała jako grunty orne, ale w miejscowym starym planie zagospodarowania była przeznaczona pod zabudowe jednorodzinną. Jak na razie ceny drastycznie nie wzrosły. A teren piękny widokowo

  7. #7

    Domyślnie

    sama dziłka bez uzbrojenia bez ceny notariusz it itd 9ar 54tyś .3km od krakowa

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomzar157

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3

    Domyślnie

    Na terenie powiatów przyległych do Szczecina od 75 do 140 zł.
    Ja na szczęście mam dostać 2000m2 od teścia , budowlaną z prądem.

  9. #9

    Domyślnie Re: Działka budowlana

    Cytat Napisał krysmek
    90-100zł za m2 wydaje mi sie że to bardzo drogo !!!
    Może się wydawać drogo, jeśli się porównuje do cen sprzed 3-4 lat, kiedy za tyle mogłeś kupić działkę we Wrocławiu. Ale za kolejne 3-4 lata 90-100zł to będzie prawdziwa okazja.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja swoją w łodzi kupiłem za 45 tyś za 1000 m2. Dojazd utwardzony, działka z prądem i z telefonem. Wodę ciągnę sam. Jak na Łódź to była okazja bo normalnie ceny zaczynają się od 100 zł/m2. Są też działki po 300 zł/m2.

  11. #11

    Domyślnie

    W Sycowie ceny są od 16 do 50zł za działki położonena wzgórzach (np. Św. Marek). Ale średnia cena za działki w mieście ok 30zł/m2 a pod miastem 19zł/m2. Kroja was w tej Trzebnicy. Ceny macie takie jak w Oleśnicy albo np. Św. Katarzynie pod Wrocławiem (takie przynajmiej były na wiosne)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony