dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 65
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 1291
  1. #61
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    To mala wklejka - link do artykulu o wymazaniu z archiwow Lancetu artykulu Wakefielda o powiazaniu MMR z autyzmem:

    http://wiadomosci.onet.pl/2122924,44...znym,item.html
    Dodatkowo cytuje kilka fragmentow:

    " Badanie zostało zdyskredytowane, a w zeszłym tygodniu uznano, że jego autor, doktor Andrew Wakefield, postępował nieetycznie w trakcie jego przeprowadzania."

    Ciekawe oswiadczenie wydal w zwiazku z tym Dr Wakefield (rowniez z tego artykulu):
    "W oświadczeniu wystosowanym przez jego prawnika czytamy: "Zarzuty przeciwko mnie i moim kolegom są nieuzasadnione i niesprawiedliwe, zapraszam wszystkich do przestudiowania treści sprawozdania i wypracowania własnych wniosków. W artykule, który ukazał się w "The Lancet" nie stwierdza się, że udowodniono związek pomiędzy szczepionką MMR i autyzmem. Badania w tym zakresie cały czas są prowadzone"."
    Czyli co - rozdmuchal afere, a teraz twierdzi, ze wcale nie stwierdzal kategorycznie?

    "- Ta historia stała się wiarygodna, ponieważ została opublikowana w magazynie "Lancet" – powiedziała Alison Singer, przewodnicząca Autism Science Foundation. - Znalazło się to w magazynie "Lancet", a my naprawdę polegamy na takich pismach medycznych - podkreśla.

    Singer, która sama ma dziecko z autyzmem, dodała: To badanie przyniosło wiele szkody. Ludzie zaczęli się bać szczepionek. Taka jest spuścizna Wakefielda: ten nieuzasadniony naukowo strach przed szczepionkami, który sprawia, że dzieci umierają na choroby, którym można zapobiec dzięki szczepionkom."

    Tak wiec, jesli dzieci sa zdrowe - szczepic na MMR, jesli macie jakies watpliwosci - skonsultujcie sie z neurologiem, ktory orzeknie czy mozna, czy nie, czy np. lepiej przesunac.
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  2. #62
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Każdy wnioski sam wyciąga .
    Cóś im qurcze nie wierzę
    Za dużo kasy w grę wchodzi.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał dominikams
    Cytat Napisał Mufka
    Dominikams a masz moze wyniki badan tego naukowca? Bo ja jakos nie moge do nich dotrzec, a chetnie bym sie zapoznala.
    Nie mam, słyszałam tylko w TV (w Anglii), że właśnie chodziło o tę rtęć jako konserwant. Zresztą o tym czytałam tez w jakimś artykule w Polsce - o ile dobrze kojarzę, to chodzi o to, ze rtęć nie "wydala się" z organizmu, a jak się umiejscowi w mózgu, to jest właśnie problem
    Mogę spróbować dowiedzieć się czegoś więcej - moja rodzina w Anglii jest z tym chyba na bieżąco
    Slyszalam... jedna pani, drugiej pani.... podobno w Anglii to... mowili mi to lekarze najlepszej poradni....
    Zadnych konkretow. Az dziw bierze, ze ludzie w to wierza.
    Naukowiec, ktory "odkryl" jak niebezpieczne sa szczepionki odszedl w nieslawie. Okazalo sie, ze przeprowadzal badania w taki sposob by dojsc do korzystnych dla siebie wnioskow.
    Autyzmu nie stwierdza sie na forum tej czy innej gazety, tak jak to robia nawiedzone mamuski. Nie mozna sie z tego wyleczyc "moje dziecko nagle po szczepionce zaczelo sie zachowywac autystycznie, ale na szczescie wyszlo z tego". To brednie.
    Jak mozna byc dumnym z tego ze sie nie szczepilo dziecka?!
    Wiedzac jak przechodzi sie zarazenie rotawirusem. Wiedzac jakie sa konsekwencje polio.
    Mam pasierbice chora na WZW-B. W czasach gdy byla mala nie szczepilo sie na te chorobe. Trzeba byc niespelna rozumu by uwazac, ze wowczas postepowano slusznie i ze nie nalezalo jej zaszczepic.

  4. #64
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kapati

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    3

    Domyślnie Szczepionka M-M-RvaxPro czy ktoś szczepił?

    Witam, mam pytanie, czy ktoś z Was szczepił swojego 13-miesieczniaka szczepionką MMRvaxPro? (odra+świnka+różyczka) Zastąpiła MMRII.
    My wczoraj zaszczepiliśmy naszego Malucha i po kilku godzinach wystąpiła silna reakcja alergiczna. Nawiasem mówiąc nie znalazłam jej w ulotce zdefiniowanej jako działania niepożądane. Mały , póki co, nie jest alergikiem. Tak nam się przynajmniej wydawało. Wojtusiowi zaczęła się pojawiać w zastraszajązym tempie pokrzywka, w coraz to nowych miejscach na ciałku. Rozpulchnione białe placki, wokół zaczerwienione. Dosłownie jakbyśmy go pokrzywą okładali. Byliśmy przerażeni. Wróciliśmy do lekarza, który był przy szczepieniu. Razem z pielęgniarkami byli trochę wystraszeni. Dało się wyczuć ich zdenerwowanie. Zaklinali się, że pierwszy raz widzą taką reakcję na tą szczepionkę. Wspólnie zaczęliśmy studiowac ulotkę i dopiero wtedy lekarz zapytał mnie czy nie wytępowała u Małego reakcja alergiczna na jajko. Niby na żółtko nie, ale jak mu raz podałam z białkiem to go zsypało różową wysypką. W sumie tylko raz, potem tez jadł i nic mu nie było. Dopiero wczoraj przy studiowaniu tej ulotki pokojarzyłam fakty. Jest w niej jak byk, kiedy zachować szczególną ostrożność przy podawaniu tej szczepionki, między innymi jeśli kiedykolwiek wystąpiła reakcja alergiczna na jajko. Może to było powodem. Sama nie wiem. Lekarz nie potwierdził.
    Na szczęście rano po uczuleniu śladu nie ma Ale newrów się najedliśmy co niemiara.
    Czy ktoś miał podobny problem?

  5. #65
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    W tym roku byliśmy na wakacjach i poznaliśmy pewną rodzinę z 3 ,5 letnim synkiem. Na pierwszy rzut oka mały wyglądał jakby był autystyczny. Rodzice nieszczędząc pieniędzy objechali chyba kazdego znanego lekarza. Największy polski autorytet - lekarka zajmująca się autyzmem, pomimo wielu poprzednich diagnoz innych lekarzy - zdecydowanie wykluczyłą autyzm.
    Mały zaczynał chodzić i dostał szczepionkę. To jest szok, że zdrowe dziecko po roku wspaniałego rozwoju doszło do takiego stanu. Byłam tym zszokowana. Oczywiście nikt nie powiedział z lekarzy, ze to wina szczeoionki. Jednak rodzice skojarzyli to, zaczęli się tym interesować. Szkoda tylko, że zmiany są tak duże, trwają już tyle i są nieodwracalne. Wygląda na zdrowego chłopca, do czasu aż nie zechce czegoś wyartykuować. Nie potrafi najprostrzych rzeczy, małe zwierzątko. Tragedia wielka. Ja mam już pogląd wyrobiony na ten temat.
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  6. #66
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kapati

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    czy chodziło konkternie o tą szczepionkę tj. MMRVaxPro ?

  7. #67
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Niestety nie dopytałam
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał kapati Zobacz post
    Witam, mam pytanie, czy ktoś z Was szczepił swojego 13-miesieczniaka szczepionką MMRvaxPro? (odra+świnka+różyczka) Zastąpiła MMRII.
    ...
    Czy ktoś miał podobny problem?
    Może popytaj na tym forum: http://dzieci.fibertech.serwery.pl/forum/szczepienia/ (To nie jest forum "nawiedzonych mamusiek")

    Niestety problem nie jest mi obcy
    nikka.

  9. #69
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kapati

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dzięki za linka.
    Jezu, włos na głowie staje jak się to wszystko czyta... Staram się uniknąć psychozy. Chociaż teraz każde zachowanie mojego dziecka wydaje mi się inne niż przed szczepieniem. Chyba dałam się zwariować. Nie mogę znaleźć nic konkretnego na temat tej dokładnie szczepionki. Same przepychanki zwolenników szczepień i przeciwników. Szum informacyjny. W ulotce nie znalazłam w jej składzie rtęci, ale nie jestem przecież chemikiem...

    szukam dalej
    dzięki

  10. #70
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Fakty o szczepionkach
    http://www.youtube.com/watch?v=pnQlNZ4lxvs
    http://www.youtube.com/watch?v=UYWy4n05cbA
    http://www.youtube.com/watch?v=slDL0XgDUpM
    Czy warto szczepic dzieci i zrobić im krzywdę?
    Bierzemy to na własne sumienie.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  11. #71

    Domyślnie

    Sami musimy rozważyć co jest lepsze dla nas i naszych dzieci
    prawda jak zwykle leży gdzieś po środku (gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu ;) )
    Chciałam podzielić się własnymi spostrzeżeniami na temat szczepionek: mojego syna zaszczepiłam potrójną szczepionką ponieważ wszyscy chłopcy w rodzinie męża bardzo ciężko przechodzili świnkę wszyscy kuzynowie moich dzieci "lądowali" w szpitalu z ponad 40 st. gorączki trwającej ponad tydzień i powikłaniami...
    Stwierdziłam,że mniejszym złem będzie zaszczepienie dziecka jeśli w rodzinie pojawiają się takie komplikacje. Kiedy w szkole dzieci zaczęły chorować na świnkę moje dziecko nie miało żadnych objawów ale po tygodniu będąc u babci na feriach zimowych syn zaczął się uskarżać na straszny ból głowy , zawroty i mdłości dodatkowo miał wysoką gorączkę lekarze podejrzewali zapalenie opon mózgowych - na szczęście okazało się że to "poronna świnka" jak nazwał to lekarz. Wszystko minęło po 3 dniach - strach pomyśleć jak by wszystko przebiegało gdyby nie szczepionka....
    Ale mój kolega nie miał tyle szczęścia gdy zaszczepił się przeciwko grypie choć chłop jak dąb co to się byle chorobom nie kłania.... , a w pracy darmowa akcja grypa była...
    po szczepionce dostał gorączki wyglądał jak 7 nieszczęść a na koniec wylądował w szpitalu z poważnym zapaleniem płuc!
    Stary lekarz powiedział mu wtedy po co mu to było?! Ci co mają tzw. końskie zdrowie nigdy nie powinni się szczepić takimi szczepionkami, bo to zaburza równowagę w organizmie...
    Szczepienie to nie moda, czyjś wymysł w końcu po coś wprowadzono szczepionki tyle samo złego co dobrego można by powiedzieć chociażby o wynalezieniu penicyliny
    moja babcia zawsze mawiała, dzieci które czasem się pobrudzą i chodzą w rzeczach po innych dzieciach zdrowiej rosną, więc nie przesadzajmy i dokonujmy mądrych wyborów.

  12. #72
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cytat Napisał kapati Zobacz post
    Dzięki za linka.
    Jezu, włos na głowie staje jak się to wszystko czyta... Staram się uniknąć psychozy. Chociaż teraz każde zachowanie mojego dziecka wydaje mi się inne niż przed szczepieniem. Chyba dałam się zwariować. Nie mogę znaleźć nic konkretnego na temat tej dokładnie szczepionki. Same przepychanki zwolenników szczepień i przeciwników. Szum informacyjny. W ulotce nie znalazłam w jej składzie rtęci, ale nie jestem przecież chemikiem...

    szukam dalej
    dzięki
    Pewnie dlatego, ze jej tam nie ma.
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  13. #73
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    mbz
    Dasz sobie rękę uciąć ,że rtęci nie ma w szczepionce?
    Po szczepionce mocno chorowałem.Miała być przeciwko grypie Tfu
    Nigdy więcej.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  14. #74

    Domyślnie

    ja szczepilam tą szcepionką MMvaxPro.mały zadnych skutków ubocznych po niej nie mial.
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  15. #75
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Na dzien dzisiejszy ,ale zatrucie pewne, tylko jak to sie ma do rozwoju umysłowego?
    za rok?
    Płacimy duże pieniadze bo myslimy ,że bedzie OK.
    Tylko ,ze kase to trzepią firmy faraceutyczne naszym kosztem.
    Zdrowie nasze i naszych dzieci ich nie interesuje.
    kasa kasa woda z mózgu i poszło.
    lekarstwa na raka też niema?
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  16. #76

    Domyślnie

    no jak narazie WŁodku rozwoj umysłowy i fizyczny mojego synka jak najbardziej ok,ja tez nie jestem zwolenniczką szczepionek,ale bez przesady czasem nie szczepiąc mozna wiecej problemow dziecku narobic.
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  17. #77
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    aha26
    Jeżeli chcesz sobie poczytać o szczepionkach i byc pewna tego co robisz dzieciom
    odszukaj Nieznany Swiat Nr ( 9) z 2011r
    Lub dziennikarza Alexa Jonesa. co mowi oszczepionkach
    Dawid Icke tez ma podobne zdanie
    Pozdr.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  18. #78
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    O Włodziu znów się wypowiada na tematy na których się kompletnie nie zna. Już Ty lepiej pozostań w klimatach UFO.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  19. #79

    Domyślnie

    Moje dziecko było szczepione ta łączoną szczepionką i jest wszystko ok, teraz jeszcze tylko dawka przypominająca i to już w tym roku.

  20. #80
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Temat aktualny
    to copy-paste
    List otwarty:
    Dla tych co mowia ,że szczepionka to cacy.
    Miłej lektury

    Witam

    Proszę: http://niezaleznatelewizja.pl/2012/0...2-szczepionki/ ,
    Tak, Panie Bolesławie, to nie pomyłka w tytule. Po pańskim liście zwłaszcza Pana dotyczy ten e-mail. Jest Pan w/g mnie "lobbystą" karteli farmacji i ze względu na pańską przeszłość nie ma Pan z tej drogi odwrotu. Kartele farmacji nie mają sentymentów i są bez skrupułów. Tu jest pański list w/g mnie udowadniający wykonywanie poleceń karteli farmacji:

    http://www.ccsvi-ms.pl/forum/viewtop...e03b7c65345ce3

    Czy jest Pan gotów przed kamerą NTV na żywo skonfrontować swe argumenty w merytorycznej dyskusji z Panią prof Marią Majewską?.
    Tu jest część materiałów Pani profesor o lobbowanych przez Pana szczepionkach, aby mógł się Pan przygotować fachowo i merytorycznie do dyskusji z Panią profesor:

    http://www.ccsvi-ms.pl/forum/viewtop...0de50382aedd03

    Czy Pan Panią profesor Majewską też zalicza do wspomnianej tu przez Pana tu grupy ?

    http://www.ccsvi-ms.pl/forum/viewtop...172ee4dfc713a9

    Postaram się załatwić termin takiej konfrontacji. Pańską odmowę, lub brak odpowiedzi na moją propozycję uznam za dezercję z pańskiej strony, oraz oficjalne przyznanie się do współpracy z kartelami farmacji na niekorzyść narodu polskiego. W obawie przed kompromitacją Pan po prostu zdezerteruje. Mam jednak nadzieję, że wykaże się Pan odwagą cywilną i nie stchórzy Pan przed Panią profesor Majewską, oraz udowodni Pan merytorycznie w imieniu Partii PiS, że to Pan ma rację!.

    Proszę też Pana prezesa Kaczyńskiego o zmobilizowania posła Bolesława Piechę, aby nie skompromitował swoją dezercją Pańskiej partii, zwłaszcza po wspomnianym tu jego liście. Grozi Polsce, polskiemu narodowi zdrada z jaką jeszcze nawet same zwycięskie kartele farmacji się nie liczyły, z takim łatwym łupem, zwycięstwem nad Polską bez jednego wystrzału. Polskimi rękoma, polskich posłów przyciśnięte guziczki w polskim Sejmie głosującymi za bezwarunkową, bezterminową nieodwracalną eksterminacją narodu polskiego. Po tym fakcie, (tak jak w przypadku głosowania za ACTA) rozłożą te głosujące na tak osoby łapki i się przyznają z rozbrarającą głupotą : "nie wiedzieliśmy co przegłosowaliśmy". Nie Panie Prezesie. W tym przypadku głosujący na "TAK" wiedzą dokładnie. Zezwalają na dobrowolne oddanie ciał Polaków do dyspozycji zbrodniczych organizacji. Znane Panu Bolesławowi P. (zapewne ukrywane przed Panem) dowody zbrodni wymienionych podmiotów, potwierdzone wyrokami skazującymi powtarzam ponownie poniżej mego bolesnego listu.

    Wiem co z moim ciałem, z jego najcenniejszym elementem jakim jest naturalny system obronny zrobił kartel farmacji. Mam teraz zgłosić "działania niepożądane", zaczyna się więc taniec na moim nosie: http://ccsvi-ms.pl/novartis2.jpg . Dwukrotnie w odstępie 2 lat dostałem różne rodzaje nowotworów, które wyleczyłem sam bez pomocy karteli farmacji (nie tylko ja). Łączny koszt ok 400 PLN metodami, których nie można opatentować, więc nie interesujących kartele farmacji..Natomiast tylko jedna z metod koncernów farmacji, która musi być wielokrotnie powtarzana, nieskuteczna, ze strasznym skutkami ubocznymi oczywiście obwarowana patentami metoda farmacji czy jest to "chemioterapia", czy też "radioterapia" kosztuje budżet państwa kilkadziesiąt tysięcy PLN. Jednak mój naturalny system obronny jest i pozostanie zniszczony przez działanie "pseudoleku".

    Z wiadomych względów list ten będzie podany do publicznej wiadomości. Nie będzie to moją winą, jeśli odniesie ten fakt negatywny skutek w sondażach. Obecność takich osobników jak Bolesław P. w partii jest tego bezpośrednią przyczyną.

    Czy nie zastanawia Pana, Panie Kaczyński cisza medialna na ten temat w kupionych przez kartele farmacji za nasze, wyłudzone z NFZ pieniądze w stacjach TV i prasie, aby Polacy pozostali w niewiedzy?. Było EURO, wybór trenera piłkarzy, Pan Prezes Lato, problemy PZPN, jest IN VITRO i inne tematy zastępcze...., a o planowanych, obowiązkowych szczepieniach cicho sza. Kartele farmacji płacą zleceniami n.p. Gripeksu, lub środka na zatrzymanie rozwolnienia w najdroższym czasie reklamowym i musi być cicho w manipulujących opinią publiczną stacjach o wielkiej oglądalności czyli TVN, Polsat, TVP n/t obowiązkowych szczepień polskiego narodu i działań ubocznych tej działalności. Działania te karteli farmacji są przygotowaniem do wieloletniej pasożytniczej kryzysogennej działalności na zdrowym organizmie państwa polskiego. Kwoty wyłudzane z budżetów zdrowotnych w skali globalnej są powszechnie znane. Tylko na jednej śmiertelnej chorobie (która wcale śmiertelna być nie musi) kwota ta wynosi ok 900 miliardów $ USD rocznie. Okruchy z tego farmaceutycznego stołu karmią osoby jakim jest n.p. polityk typu Bolesław P. Bez takich osób machina farmacji zacznie zgrzytać. Jest to temat rzeka. Jedynie na stacji telewizyjnej NTV można jeszcze się o tym trochę dowiedzieć.

    Z poważaniem do Pana Prezesa partii PiS

    Ryszard Wierciński
    p.s. Panie Prezesie Kaczyński. Wysłałem e-maila do P. Bolesława Piechy z nieznanymi Panu zapewne faktami historycznymi, (które to Pana powinny bardzo zainteresować) z popartymi prawomocnymi wyrokami skazującymi karteli farmacji za finansowanie Hitlera, NSDAP, rozpętanie II wojny światowej i inne. Czy Pan Piecha powiadomił Pana o tych faktach i prawomocnych wyrokach skazujących kartele farmacji, które dążyły do zagłady narodu polskiego, a z którymi obecnie poseł Piecha współpracuje?
    Proszę, tu są te fakty z prawomocnymi wyrokami: skazującymi http://www.ccsvi-ms.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=1269 . Takiej klęski polski naród nigdy nie poniósłby w żadnej militarnej batalii. Nigdy nie padliśmy na kolana, ani przed carem, Stalinem, Hitlerem, czy komuną. Teraz poddajemy się i to dobrowolnie. Bez walki, zdradzeni przez polski Sejm. Proszę, co powiedział oskarżyciel w Trybunale Norymberskim: http://www.youtube.com/watch?v=1IsQ7LQuybI , sedno sprawy po 5 minutach i kilkunastu sekundach. Jest Pan Piecha "zlobbowany' w/g mnie przez te same kartele farmacji. Czy znany jest Panu Panie Prezesie fakt, że Pan Piecha wyborców, patriotów, obywateli nazywa idiotami? , proszę tu są dowody, powtarzam więc podany na górze mego listu link:

    http://www.ccsvi-ms.pl/forum/viewtop...172ee4dfc713a9

    Ten link natomiast też wysłałem do P. Piechy z zapytaniem, czy chciałby, aby spotkał taki los jak tą piękną dziewczynę z USA po szczepionce przeciwko świńskiej grypie jego synową?
    http://studio.wp.pl/i,Cheerleaderkao...ecfd&_ticrsn=3

    I co dalej?
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

Strona 4 z 65

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony