dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 94 z 94
  1. #81
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    a_gnieszka

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    282
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Pralka jest wypoziomowana dobrze, do tłuczenia się już przywykłam, irytujący jest taki dźwięk, jakby jakieś gumowe elementy o siebie tarły - piszczy strasznie.
    Szambo jest gdzieś spod Częstochowy, firma to Eko-sum:
    http://www.eko-sum.pl/index.php?page...=szamba_montaz. Kosztowało około 4 tysięcy, w tej chwili dokładnie nie pamiętam, gdzieś na pewno mam to zapisane

  2. #82

    Domyślnie

    a_gnieszka.....właśnie trafiłam na twój temat bo sama jestem zainteresowana takim "szkieletowcem" ......... projekcik masz superasty.....wiesz już może ile ten domek cie kosztował ?? tak bez ziemi oczywiście

  3. #83
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    a_gnieszka

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    282
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Betka, dzięki
    Dokładnie Ci nie powiem, ale na pewno zamkniemy się w 300 tys.

  4. #84
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie szafki

    witaj,,,
    piękne macie te meble kuchenne;....najbardziej podobaja mi sie fronty- kolor i oczywiście te zdobienia..urocze!!!
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  5. #85
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    a_gnieszka

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    282
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Bardzo mi miło, że Ci się podobają Głownie te zdobienia mnie skusiły, żeby taki front wybrać .Jestem z tej kuchni coraz bardziej zadowolona - przede wszystkim dlatego, ze jest wygodna - wreszcie mam wszystko pod ręką

  6. #86

    Domyślnie

    a-gnieszko, ciekawi mnie jak potoczyła się sprawa z tym felernym podgrzewaczem wody Aristona. Czy miała miejsce naprawa/regulacja serwisowa i jakie są efekty. Ja też w ciągu paru tygodni muszę określić się jaki model i pojemność ogrzewacza chcę do swojego szkieleciaka. Myślałem o 100l Arstonie Platinum, ale po Twoich uwagach jestem w kropce.

  7. #87
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiz1
    a-gnieszko, ciekawi mnie jak potoczyła się sprawa z tym felernym podgrzewaczem wody Aristona. Czy miała miejsce naprawa/regulacja serwisowa i jakie są efekty. Ja też w ciągu paru tygodni muszę określić się jaki model i pojemność ogrzewacza chcę do swojego szkieleciaka. Myślałem o 100l Arstonie Platinum, ale po Twoich uwagach jestem w kropce.
    Weź cos co ma zbiornik z inoxu i ceramiczna grzalke

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Napisał a_gnieszka
    Hmmm... No widzisz, Irku, jakie pożyteczne jest wklejanie zdjęć
    Szczerze mówiąc w ogóle mi to do głowy nie przyszło Elektryka to dla mnie czarna magia, mój m. niestety też niewiele mądrzejszy w tej dziedzinie
    Ale! Poniewierają się po domu właśnie takie dość chude, szare, sztywne rurki niewiadomego mi przeznaczenia, wyznaczaliśmy sobie nimi dzisiaj rozkład sprzętów w łazience Może te rurki mają być właśnie do tego??
    Jutro z samego rana zadzwonię do kierownika budowy i to wyjaśnię, bo się trochę zdenerwowałam
    Dzięki za czujność, dam jutro znać co i jak!
    u nas temat elektryczny też aktualny - w sobotę rano mąż ma konsultacje z fachowcem. chce położyć kable sam, wg instrukcji - a elektryk potem poskręca i dokona odbioru ciekawa jestem jak to w praniu wyjdzie ))

  9. #89

    Domyślnie

    Witam, moge zobaczyc okna tez myslimy o kolorze dąb bagienny a zdjecia w dzienniku mi się nie otwierają tylko kilka i jeszcze w folii.

  10. #90

    Domyślnie

    Witam.
    Pisze odnośnie waszej oczyszczalni która z czego się dowiedziałem nie doszła do skutku .
    My mieliśmy taki sam problem ale do rzeczy -
    Wszystkie ekipy od oczyszczalni nam odmawiały ze względu na rodzaj gleby czyli glina , glina i jeszcze głębiej glina że koszty olbrzymie że to trudny teren do pracy i takie tam . Ale dzięki temu że jesteśmy uparci znaleźliśmy firmę z gdańska która podjęła się wyzwania .
    Przyjechał pan i nawet po przeczytaniu dokumentacji z odwiertów geotechnicznych stwierdził, że nie ma z tym problemu .
    Sam dół pod rozsączalnik wynosi 7 na 13 metrów na podsypce żwirowej jest położony cały system rur i dodatkowo pod jak i po bokach obsypany został kamieniami mają one jakąś fachową nazwę ale nie pamiętam ,następnie położona została geowłóknina po czym panowie zasypali całość gruntem naturalnym i wyrównali , nawet śladu nie ma . ( straszyli nas inni wykonawcy że będzie jakiś kopiec wystawał ponad poziom działki )
    Cała inwestycja wyniosła nas z dodatkowymi rurami i wzmocnieniem części która przechodzi pod drogą około 8.5000 i jedyny koszt który teraz ponosimy to koszt tabletki którą trzeba wrzucić raz na miesiąc do kibelka .

    Pozdrawiam
    stanek i ania i mała hania a teraz już rafał

  11. #91
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ava80
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    293

    Domyślnie

    o dzięki ci za info o kominku!
    nawet nie wiedziałam, że trzeba pilnować żeby równo wyszło

  12. #92
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    aga !!!

    Co tam u Was? Napisz i wklej zdjęcia!!! Dziennik czytało sie jednym tchem, ale nagle taaaaka dziura sie tam zrobiła. WRÓĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    POZDRAWIAM

  13. #93
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ania kornecka

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    27
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    witam
    wiem,ze to juz sporo czasu minęło od ostatniego wpisu. ale może moje pytanko do was dotrze. Jestesmy w podobnej sytuacji jak wy na początku. Wynajmujemy mieszkanie chcielibysmy cos swojego a zależy nam na czasie. Zastanawiamy się nad budową domu w tej technologi ale mamy wątpliwości. Znajomi mowia, ze framugi się paczą, drzwi nie domykają no i , ze jest strasznie głośno( bardzo się niesie) Czy mogłabym prosić o Twoją wypowiedź jak mieszka się w takim domku? Jakie są wady i zalety??
    Pozdrawiam Ania

  14. #94

    Domyślnie

    Witam. Wciąż zbieram opinie posiadaczy domków z drewna i tak jeszcze do lipca Chciałam i tu poprosić o pomoc w mojej pracy magisterskiej poprzez wypełnienie ankiety http://webankieta.pl/ankieta/w1hpw40e16is. To naprawdę nie potrwa długo a większość pytań jest tylko na zaznaczenie bądź wymaga krótkiej odpowiedzi. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony