dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 10
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 200
  1. #21
    JACKIE P
    Guest
    JACKIE P

    Domyślnie

    dziwne to jakieś, niezbyt czytelne, stary wygląd był znacznie czytelniejszy mniej męczący

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Heath
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Mi się podoba ten lifting, usprawniono wreszcie edycję postów (np. kolory i rozmiar wybierane z rozwijanego menu) i rozdzielczość, czcionka też mi się podoba. Gdyby wreszcie dodano wciąż nieaktywną opcję wyboru stylu forum ( w tym np "classic") to każdy byłby zadowolony. Tło jednak trzeba koniecznie przyciemnić.

  3. #23
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar vanderbobo
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    779
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    bardzo mi się podoba, dla mnie ok. nowocześnie

  4. #24

    Domyślnie

    Nowe kolory są do bani.
    Tło daje po oczach a litery siakieś takie blade.
    Po kilkunastu minutach czytania oczy wyłażą z orbit i człowiek wygląda mniej więcej tak albo tak
    Poprzednia kolorystyka była dużo lepsza.
    Mam nadzieję, że niebawem wygląd forum wróci do normy.

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    tak mnie zastanawia, kto jest za nowym kto za starym, odnośnie stylu życia, zawodu, itd

    coś w stylu:

    ludzie stateczni - wolą stare
    młodzi, dynamiczni - nowe

    Ciekawe czy można stworzyć taki schemat, a może nie ma takiego schematu i każdy woli co lubi......
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał mdzalewscy
    ludzie stateczni - wolą stare
    młodzi, dynamiczni - nowe

    Ciekawe czy można stworzyć taki schemat, a może nie ma takiego schematu i każdy woli co lubi......
    funkcjonalnosc nowej szaty jest do d..... nikt nie pisze o wyglądzie
    graficznie nie jest zły ......... ale funkcjonalnie
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  7. #27

    Domyślnie

    myślę, że zmiany powiiny być małymi krokami.... i nie sztuka zmienić szatę graficzną, ale styl zarządzania, moderowania przede wszystkim, reagowania na powtarzające się tematy, zaśmiecanie, złe tytułowanie i w ogóle ignoranctwo uzytkowników forum...

    mam porównanie z innych forum tylko, że tam modratorów jest o wiele więcej... rozumiem... ale myślę, że w tym kierunku trzeba się poruszać

    pozdrawiam...
    p.s. jednak poprzednia sztat graficzna o wiele lepsza... no chyba, że tło trochę przyciemnić...a i wiele zalezy od monitora i od rozdzielczości...

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał JackD
    ........moderowania przede wszystkim, reagowania na powtarzające się tematy, zaśmiecanie, złe tytułowanie i w ogóle ignoranctwo uzytkowników forum...

    mam porównanie z innych forum tylko, że tam modratorów jest o wiele więcej... rozumiem... ale myślę, że w tym kierunku trzeba się poruszać
    popieram
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  9. #29

    Domyślnie zmiany

    Za bardzo męcząca ! jestem za zmianami ale to co widać męczy

  10. #30

    Domyślnie

    spędzałam tu ostatnio całe godziny
    lubiłam wpadać po pracy, odprężałam się...
    dzisiaj przeżyłam szok oczy bolą po dwóch minutach
    oddajcie mi moje forum
    gdzie ja się teraz podzieję???
    tutaj się męczę...
    pzd

  11. #31
    Guest

    Domyślnie

    Oczy mnie bolą - bardzo kiepski kontrast, generalnie mnie męczy
    Może nie zaraz do odstrzału, ale zdecydowanie wymaga dopracowania, zwłaszcza kolorystyka.
    Redakcjo - mogliście najpierw dać potestować, a nie tak od razu lampa po oczach

  12. #32

    Domyślnie

    Stare było dobre, czytelne, takie proste, budowlano-techniczne. Mnie nie potrzebne jakieś wodotryski. Zaglądam tutaj aby poczytać w wolnej chwili, a nie podziwiać jakąś szatę graficzną. Jestem zdecydowanie za powrotem.

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukol-bis
    Jest stara amerykańska zasada; "jest dobrze nie poprawiaj".
    Jak widać nie wszyscy znają tę zasadę i mamy tego skutki.
    Uważam, ze BYŁO BARDZO DOBRZE, a jest beznadziejnie...
    I to tyle w tej kwestii.
    Pozdrawiam.
    zgadzam sie,bolą oczy
    pozdrawiam T.M.

  14. #34

    Domyślnie

    zdecydowanie nieeeeeeeeee!!!!!
    jacek

    zapraszam wszystkich mających pytania z dziedziny elektryki do wątku http://www.murator.com.pl/forum/view...890&highlight= tam zaglądam częściej i łatwiej jest mi wyłapać pytania na które postaram sie w miarę mojej wiedzy odpowiedzieć.

  15. #35

    Domyślnie

    DAJCIE STARE !!!!!!!!!!!!!

    proszę niech wróci stare forum litości !!!
    oczka mnie bolą, czytac mi sie nie chce
    bo przestanę kupować Muratora !!!

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał JackD
    myślę, że zmiany powiiny być małymi krokami.... i nie sztuka zmienić szatę graficzną, ale styl zarządzania, moderowania przede wszystkim, reagowania na powtarzające się tematy, zaśmiecanie, złe tytułowanie i w ogóle ignoranctwo uzytkowników forum...

    mam porównanie z innych forum tylko, że tam modratorów jest o wiele więcej... rozumiem... ale myślę, że w tym kierunku trzeba się poruszać

    pozdrawiam...
    p.s. jednak poprzednia sztat graficzna o wiele lepsza... no chyba, że tło trochę przyciemnić...a i wiele zalezy od monitora i od rozdzielczości...

    i jeszcze jedna uwaga... tytułowanie postów toż to dramat..... np.... "Czy tak może być?"... i co.... wejśc forumowiczów na ten temat jest np 400 a odpowiedzi 3...
    proponuje moderatorom, aby zwracać uwagę na takie tytułowanie. tematów. a jeżeli nia ma takich mocy przerobowych to moze wspólnymi siałmi forumowicze?? po prostu nie odpowiadac na tak tytułowany watek..... albo jeden z nas podpowie o co tak naprawdę chodzi, żeby zwracać uwagę na porządne tytułowanie i formułowanie tematów??...
    pozdrówka....

  17. #37

    Domyślnie

    Ta grafika (a może raczej krój czcionki, jej wielkość i tło) jakoś mi nie odpowiada i to nie dla tego że przyzwyczaiłem się do starej, ale ta jest jakaś mecząca dla oczu, a przecież trochę czasu przed monitorem z forum w tle spędzam. Redakcjo sama budowa wystarczająco daje nam w kość. Chociaż Wy nas nie stresujcie. Jestem zdecydowanie na niiiiiiiiie.
    ppp.j

  18. #38

    Domyślnie

    Ostatnio oczy mnie tak bolały, kiedy jeszcze miałam stary, przedpotopowy monitor. Ale widać i na dobrym też moze być źle

  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Ja tam wolę starsze
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał jabko
    Ja tam wolę starsze
    hehe i do tego piekne i uległe.... rozumiem.....

Strona 2 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony