dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie

    witam, czy ktoś korzystał z ich usług, w jaki sposób działają i jakie są koszty ihc pomocy i pośrednictwa?
    pzdr
    Tomek

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ez

    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    My byliśmy w Expander. Usługa jest darmowa, dziela się prowizją z bankiem. ale
    1. mimo, że zapisaliśmy się na godzinę nikt nie miał czasu
    2. porównanie oferty to mogę sama na stronie internetowej zrobić
    3. Wybrano nam 2 banki i kazano dostarczyć nieziemską ilość zaświadczeń i dokumentów.
    4. Cały czas miałam wrażenie, że dają nam banki gdzie jest najwięcej prowzji a nie gdzie najlepiej
    5. Niektóre informacje podano nam nieprawdziwe

  3. #3

    Domyślnie

    korzystam z porad expander-a od pona 1,5 roku i jestem zadowolony choc czasami widac u nich wyraźne uprzywilejowanie niektórych klijentów - preferuja np. niektóre banki

  4. #4

    Domyślnie

    Kosztów nie ma, bo oni dostają prowizje od banków za każdą podpisaną umowę kredytową. Więc Ty nic nie płacisz. Ja korzystałam z ich usług, bo prowizja za udzielenie kredytu była niższa za ich pośrednictwem. Ale tylko to było plusem. Miałam pecha, słyszałam, że expander szybko załatwia formalności. U mnie trwało to ponad 2 tyg.! (oddział na Domaniewskiej). Podczas podpisywania umowy okazało się, że o paru papierkach expander nam nie powiedział. Jakiegoś zapomniał przefaxować Na szczęście z przezorności zgromadziliśmy i zabraliśmy ze sobą dosłownie wszystkie dokumenty, jakie mogły być wg nas potrzebne, więc obyło się bez problemów. Inaczej czekałaby nas jeszcze jedna wizyta. Rola expandera w moim perzypadku polegała na dostarczeniu bankowi moich dokumentów (niekopletnych jak już pisałam). Ja już wcześniej przejrzałam wszystkie oferty banków, byłam zdecydowana na konkretny. Ale jeśli nie wiesz, co wybrać, pewnie coś tam Ci doradzą.

  5. #5

    Domyślnie

    Kosztów nie ma, bo oni dostają prowizje od banków za każdą podpisaną umowę kredytową. Więc Ty nic nie płacisz. Ja korzystałam z ich usług, bo prowizja za udzielenie kredytu była niższa za ich pośrednictwem. Ale tylko to było plusem. Miałam pecha, słyszałam, że expander szybko załatwia formalności. U mnie trwało to ponad 2 tyg.! (oddział na Domaniewskiej). Podczas podpisywania umowy okazało się, że o paru papierkach expander nam nie powiedział. Jakiegoś zapomniał przefaxować Na szczęście z przezorności zgromadziliśmy i zabraliśmy ze sobą dosłownie wszystkie dokumenty, jakie mogły być wg nas potrzebne, więc obyło się bez problemów. Inaczej czekałaby nas jeszcze jedna wizyta. Rola expandera w moim perzypadku polegała na dostarczeniu bankowi moich dokumentów (niekopletnych jak już pisałam). Ja już wcześniej przejrzałam wszystkie oferty banków, byłam zdecydowana na konkretny. Ale jeśli nie wiesz, co wybrać, pewnie coś tam Ci doradzą.

  6. #6

    Domyślnie

    Za wcześnie się wysłało i to 2 razy

    Miałam jeszcze dodać, że nie polecam, jeśli masz jako taką wiedzę o kredytach. Lepiej zrobić sobie maraton po bankach, porozmawiać bezpośrednio z nimi, ponegocjować warunki umowy.

  7. #7

    Domyślnie

    dzięki za pomoc, "rajd " po bankach i tak mnie czeka, byłem już w PKO BP i nawet nie wygląda to tak strasznie jak myślałem, poza 2 godzinnym czekaniu w kolejce, żeby się cokolwiek bardziej szczegółowo dowiedzieć, jeszcze porównam z Kredyt Bankiem i GE i chyba to mi wystarczy, jeśli nie będę miał cierpliwości to skorzystam z ekspandera, pzdr
    Tomek

  8. #8

    Domyślnie

    Skladałam wniosek poprzez expander - wszystko było fajnie przez maile - choć tony papierow musialam dostarczyć. (pojechalam dwa razy do Poznania a rest pocztą) Wydawalo mi sie to bardzo wygodne.
    Pani mowila ,ze kredyt mam pewny, bo zdolnosc jest i tam takkie.... nawet zlozyliysmy do dwoch bankow aby porownac oferty.
    W blogim nastroju czekalam 2 tygodnie - po czym dostalam suchy mail:
    "Odmowa przyznania kredytu z powodu.....niskiego dochodu męza" ( byl niewiele nizszy od mojego) razem mamy dodchod wystarczajacy do kredytu o jaki prosilismy o czym bylismy zapewniani.

    Na moj natychmiastowy telefon - pani odpowiedziala - ze to oficjalna odpowiedz, bo dochod jest faktycznie dobry. Bankowi nie oplaca sie przyznac nam kredytu poniewaz mieskzamy za daleko od Poznania.
    Radzi nam szybko odebrac dokumenty i zlozyc w tym samym banku ale blizej siebie - czyli juz bez posrednictwa expandera.

    Wscieklam sie, poniewaz stracilam miesiac i kilka podrozy 90 km. Firma powinna informowac ze przyjmuje dokumentacje tylko od okolicznych mieszkancow a nie calego wojewodztwa.
    Nie ponioslam zadnych oplat u nich - ale stracilam czas i nerwy i te niepotzrebne dojazdy.
    Kilka dokumentow zstracilo waznosc i musialam prosic o ponowne ZUS i US.
    Tyle z nich mialam.
    A kredyt uzyskalam bez łaski w Kaliszu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony