dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie KRZACZEK - piec na ekogroszek - proszę o opinie

    Właśnie zastanawiam się nad wyborem ogrzewania. Zdecydowałem się już na ekogroszek i teraz szukam odpowiedniego pieca. Przejrzałem wielu producentów i trafiłem na coś co mnie interesuje ale potrzebuję opinii użytkowników. Upatrzyłem sobie piec na ekogroszek z podajnikiem firmy Krzaczek. Pełna automatyka i takie tam. Duży podajnik, sporo elektroniki, można podłączyć regulator pokojowy, gruba stal, certyfikaty itp. Czy ktoś użytkuje piec tego producenta? A może jakaś alternatywa? Proszę o opinie i sugestie.

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kamil_ra

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    mój tata zainstalował ten piec w sierpniu - zmiana oleju DOMGAZ na ekogroszek; jak do tej pory wszystko w najlepszym porządku bez zastrzeżeń; ustawienia fabryczne na sterowniku, ani razu nie miał dziwnych problemów np . z osiągnięciem żądanej tem., wygaśnięciem pieca ; dwa razy zerwał zawleczkę zabezpieczającą ( teraz zastosował gwóźdź 2"), ja sam zastanawiam się nad wymianą swojego kotła na kocioł Krzaczek lub Zębiec Kp 20; sam użytkuję Orlan 25 ekovimar i nie jestem specjalnie zadowolony do tego dochodzi jeszcze problem z pozyskamiem opału - coraz więcej osób używa drewna do opału w mojej okolicy i jest problem w zakupem np 20 mp drewna

  3. #3

    Domyślnie Piec od Krzaczka

    Piec od Krzaczka jest pierwszym moim piecem w nowym domu.
    Jestem zadowolony z SKP 17 kW.
    Kupiłem w sierpniu. Przy temperaturach zewnętrzych 0- 5 st. zasyp raz na 1,5 tygodnia.
    Moja "budowa" zaczeła się w kwietniu 2003- kupiłem stan surowy. Szukam informacji u doświadczonych forumowiczów. Pozdrawiam inwestorów oraz udzielających informacji na forum.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony