dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21

    Domyślnie

    witam
    Dzióbek moja sypialnia jest od północy, mam lawedendę na scianach, panele jesion i bardzo ładnie to sie łączy z jasnym łózkiem i szafeczkami, Katalogowy kolor zabrał mi syn , cały dół i komunikację na górze mam w kolorach bezy, brzoskwini więc i tak na miodowy nie zdecydowałabym się.
    pozdrawiam[/quote]

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Cytat Napisał mojave
    znalazłam cos takiego:


    ale to BRW, czy ktos uzytkuje może sypialnię z tej firmy i mógłby sie podzielić wrażeniami??
    Też mam identyczne mebelki w sypialni (konkretnie łoże i dwie szafki nocne). Użytkujemy już dwa lata i póki co jesteśmy bardzo zadowoleni. Materac oczywiście od razu kupiliśmy w firmie specjalizującej się w tej dziedzinie (ten brw wydawał się bardzo kiepskiej jakości)

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dorota_71
    witam
    Dzióbek moja sypialnia jest od północy, mam lawedendę na scianach, panele jesion i bardzo ładnie to sie łączy z jasnym łózkiem i szafeczkami, Katalogowy kolor zabrał mi syn , cały dół i komunikację na górze mam w kolorach bezy, brzoskwini więc i tak na miodowy nie zdecydowałabym się.
    pozdrawiam
    [/quote]
    Ha, ale zbieg okoliczności. Ja też mam lawendę na ścianie, tzn część ścian mam w kolorze lawendowym, a część w kolorze kremowym. Potwierdzam że z tymi mebelkam BRW fajnie sie komponuje.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał mojave
    znalazłam cos takiego:


    ale to BRW, czy ktos uzytkuje może sypialnię z tej firmy i mógłby sie podzielić wrażeniami??
    Ta sypialnia to moj faworyt , chociaz nasluchalam sie ze meble z BRW sa niezbyt dobrej jakosci. napewno zdecyduje sie na zakup tych mebli , a do tego jasna podloga, i jedna ze scian mam zamiar pomalowac na kolor czerwonego wina.

  5. #25

    Domyślnie

    Dziewczyny wklejcie zdjecia swoich sypialni z tymi meblami.

  6. #26

    Domyślnie

    jasnych mebli c.d.
    te z firmy Bogfran





  7. #27

    Domyślnie Jasne meble do sypialni

    Szukam mebli do sypialni nowoczesnych w jasnym kolorze.
    Za wszystkie inspiracje z góry dziękuję

  8. #28

    Unhappy

    Nikt nie ma żadnych pomysłów to bardzo szkoda

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Cierpliwości troszkę.

    Ja mam jasne mebelki w sypialni - dużą szafę z IKEI, łóżko, szafki nocne i komodę serii MALM. Podobają mi się i póki co jestem z nich zadowolona.






    A teraz z kolei podobają mi się łóżka tapicerowane - jak tylko uda mi się przekonać mojego męża do takiego to sobie kupię. A jak mi się nie uda to też sobie kupię.

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    arbea

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    105

    Domyślnie

    Ja też kupiłam łóżko, szafki nocne i komodę z serii Malm z Ikei w kolorze dąb bejcowany na biało i zastanawiam się jeszcze nad szafą do kompletu. Jak nie znajdę nic tańszego i funkcjonalnego to chyba tą zamówimy


    i takie są szafki nocne

  11. #31

    Domyślnie

    Nie będę oryginalna - w mojej sypialni tez królują Malmy ( z wyjątkiem łóżka).



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us
    Tylko tu i teraz.

  12. #32

    Domyślnie

    Faktycznie fajne te mebelki biorę je pod uwagę ale podobają mi się również meble visbi

  13. #33

    Domyślnie

    o nie znałam tych mebli wcześniej, ale cenowo wyglądają bardzo ok.
    znacie jakieś opinie użytkowników? wiece może gdzie można by dokonać pomacania i obejrzenia (w jakimś salonie meblowym?)

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Fajne te szafeczki nocne. Takie nietypowe.

  15. #35

  16. #36
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tanis

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pomorskie
    Kod pocztowy
    80-308
    Posty
    154

    Domyślnie Malm łóżko

    Cytat Napisał nemi Zobacz post
    Cierpliwości troszkę.

    Ja mam jasne mebelki w sypialni - dużą szafę z IKEI, łóżko, szafki nocne i komodę serii MALM. Podobają mi się i póki co jestem z nich zadowolona.






    A teraz z kolei podobają mi się łóżka tapicerowane - jak tylko uda mi się przekonać mojego męża do takiego to sobie kupię. A jak mi się nie uda to też sobie kupię.
    Czy Malm nie jest zbyt nisko zawieszone nad podłogą? Chodzi mi o póżniejsze sprzątanie pod nim- utrudnienie w dostępie.
    Asiz, jakie łóżko dobrałaś do tych jasnych mebli Malm?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony