dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie ocieplanie wełną -trudno dostępne miejsca

    witam !
    jak ocieplaliście skosy wełną w trudno dostępnych miejscach jak np: szczelina pomiędzy krokwią i oknem, trójkąt z więźby dachowej zakamarki i narożniki itp...
    znajomy radzi wszypać w te miejsca startego styropianu, inne co przychodzi mi do głowy to pianka poliuretanowa, ale nie wiem, czy to dobre rozwiązania.
    pzdr
    mony

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar vanderbobo
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    779
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    pianka to Zły pomysł, jeśli ocieplasz watą to tam też możesz ją wcisnąć, pokruszny styropian nie zabezpieczy tych miejsc termicznie

  3. #3

    Domyślnie

    a co to za problem wepchnąć tam watę - to już trudniej ten styropian bedzie tam upchnąć - zresztą styropian i pianka to zły pomysł

  4. #4

    Domyślnie

    o.k wcisnę tam wełnę, tylko słyszałem, że jak jest za bardzo upchana, to nie izoluke zbyt dobrze a w takich miejscach trudno o dobre wymierzenie waty
    pzdr
    mony
    p.s i jeszcze jedno pytanie - ściankę kolankową od wewnątrz mam wykończoną płytą g-k przyklejoną na klej. na wysokości murłaty jest przestrzeń szerokości ok. 5cm pomiędzy murłatą i płytą g-k. co tam wsadzić : wełnę, styropian czy jeszcze coś innego i czy wystarczy wcisnąć czy z nieszczęsną pianką?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony