dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 72
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 1426
  1. #1041

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0093.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	25,9 KB
ID:	91721Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17122011139.jpg
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	59,2 KB
ID:	91722Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17122011137.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	49,5 KB
ID:	91723Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17122011138.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	51,7 KB
ID:	91724

    oto dach

  2. #1042

    Domyślnie

    Witam wszystkich miłośników MM!
    Wraz z żoną jesteśmy zachwyceni tym projektem i bardzo nam odpowiada pod względem użytkowym,ale...
    No właśnie jest małe ale a mianowicie schody na poddasze oraz chyba najważniejsze to kotłownia,(jak funkcjonuje na paliwo stałe przy takiej małej powirzchni) i dlatego mam gorącą prośbę do Was żbyście podrzucili wasze opinie i najlepiej fotki ewentualnych rozwiązań przez was zastosowanych.

  3. #1043
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Iwona123
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łańcut
    Posty
    296

    Domyślnie

    Witam wszystkich w 2012 czas zacząc dopieszczac tuż przed budową swój projekt. Wpadł mi do głowy taki oto pomysł, chodzi o ubikację na dole, która jest dosyc długa. Gdyby ją skrócił około 80 cm to wyszłaby chyba fajna wnęka przy wejsciu na wieszaki i półkę na buty? Czy da radę pytanie do tych co już wybudowali i tych co zamierzają.

  4. #1044

    Domyślnie

    Widzę że temat umarał.
    Może na wiosnę ktoś się odezwie.

  5. #1045
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    W naszym projekcie już mamy ją zaadoptowaną na wnekę- na wieszaki szafi i takie tam . Podzielona. Jest to świetny sposób na upchanie ciuszków gości i swoich. Dla nas wystarczy jedna łazienka troszeczke wydłużona. Pozdawiamy
    Ostatnio edytowane przez mmjózki ; 11-01-2012 o 17:25

  6. #1046
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Iwona123
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łańcut
    Posty
    296

    Domyślnie

    O dzięki jednak jeszcze ktoś tu zagląda.:wiggle Ale na wiosnę rzeczywiscie większosc osób ruszy z budową.
    O ile dobrze zrozumiałam mmjózki Ty zrezygnowałeś z ubikacji całkiem i przeniosłeś ją do łazienki? Ja chciałabym zrobic pół na pół. Mała toaleta, mała wnęka.
    Gdyby ktos jeszcze chciał cos dodac to będę wdzięczna

  7. #1047

    Domyślnie

    Witam

    jak juz wcześniej pisałam,ja także nie mam tej ubikacji-całość to duży wiatrołap-myślę,że ten pomysł może się udać,tylko to okienko wtedy trochę nie na miejscu-bo raczej niepotrzebne we wnęce-chyba

    pozdrawiam

  8. #1048
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    co do okienka to potwierdzam, ale bez niego domek wyglądałby jak jednooki

  9. #1049
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmjózki Zobacz post
    co do okienka to potwierdzam, ale bez niego domek wyglądałby jak jednooki
    coś wszyscy zgasili płomień na świecze....rozumiem Ciebie Kosmito))))))) Pozdrowienia dla super misiów, nie śpiących

  10. #1050
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Iwona123
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łańcut
    Posty
    296

    Domyślnie

    Ja tutaj czuwam doglądam, zaglądam i czekam na rozwój akcji na wiosnę. Mój obecny etap to okres hajtania sie z bankiem na dłłłłłłłłłłłługie lata i oby to był udany związek. Zerkam codziennie w projekt i na razie inspiracje sie wyczerpały. Jest po prostu genialny w swojej prostocie.
    Odnosnie okna (podtrzymując wątek ) nie ruszę go nie chce jednookiego bandyty. Jeżeli może mi ktoś jeszcze pomóc to mam pytanie odnośnie dachu. Czy bez podniesienia ściany kolankowej da radę zrobic płaski dach od strony tylnego tarasu tak żeby nie uderzac czołem w sufit na schodach. Na co trzeba zwrócic uwagę. Juz niektórzy tak kombinowali.
    To tak dla podtrzymania tematu MM może ktoś coś doda.

  11. #1051

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o okna to można zmienić ich wielkość-zmniejszyć je.
    Ja osobiście nie mam tylnego tarasu,dach mam płaski i nie podnosiłam ścianki kolankowej-jest jak w projekcie.
    Niestety nie zrobiliśmy jednej rzeczy-na etapie zabudowy poddasza należało wyciąć belkę nad schodami-my ja obudowaliśmy i wyszło jak wyszło-osoba powyżej 1,80m musi uważać schodząc,aby czółka nie uszkodzić.U nas nikt nie dysponuje takim wzrostem( na razie)więc jest OK.

  12. #1052
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    dzięki KASIA1973, więc muszę zwrócic na to uwagę. Podpisaliśmy umowę z energetyką i wiecie co, robię wszystko a projekcik leży na szafce i czeka na czerwony pisak

  13. #1053
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    hej mm budowniczowie. Rozumiem,że mrozy.....ale słowa wsparcie potrzebującym sie należąNie śpijcie misie Kurcze, dzisiaj się dowiedziałem, że muszę ciągnąc zasilanie na czas budowy, energetyka zaspała i docelowe będzie później...

  14. #1054

    Domyślnie

    a nie taniej wyszłoby ci kupić sobie agregat???

  15. #1055
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    " a i mądrego dobrze posłuchac ". Nie brałem takiego rozwiazania pod uwagę, ale urządzenie może sie także przydac i na przyszłośc. Muszę zrobic trochę matematyki. pzdr kosmita6

  16. #1056

    Domyślnie

    Witam my zamówiliśmy okna będą zakładane w marcu koszt 10 tyś kolor jednostronny

  17. #1057
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Iwona123
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łańcut
    Posty
    296

    Domyślnie

    10 tys. brzmi dobrze to chyba całkiem dobra cena. Czy okna dachowe też są w tej cenie, czy to wydatek, z którym wcześniej się trzeba uporac?

  18. #1058

    Domyślnie

    okna dachowe wczesniej zakładane ale my mamy tylko dwa i jeszcze takie malutkie koszt okna jednego to około 800 zł

  19. #1059

    Domyślnie

    A jeśli chodzi o cene to tez mi się wydaje że spoko bo nastawiałam się na 4 tysie więcej

  20. #1060

    Domyślnie

    Cytat Napisał Iwona123 Zobacz post
    Witam wszystkich w 2012 czas zacząc dopieszczac tuż przed budową swój projekt. Wpadł mi do głowy taki oto pomysł, chodzi o ubikację na dole, która jest dosyc długa. Gdyby ją skrócił około 80 cm to wyszłaby chyba fajna wnęka przy wejsciu na wieszaki i półkę na buty? Czy da radę pytanie do tych co już wybudowali i tych co zamierzają.
    Witaj, My już jesteśmy po pierwszym etapie narazie, ale chciałem napisać że na dole wogóle nie robiliśmy wc i wyszedł duuuży przedpokój , teraz to sobie w brode pluje że nie powiękrzyłem kotłowni na rzecz tego przedpokoju. Ale tak czy tak uważam że jest lepiej. Wybudowaliśmy dom w formie bliźniaka z moimi rodzicami i fajnie bo Oni mają inaczej i My mamy inną fazę

Strona 53 z 72

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony